• Eduardo
    20.3k
    dajte malo ubacite "mesa" u te postove... Kud? Šta? Gdje? Kako?

    Radi se o sporazumnom raskidu suradnje... makar toliko.
  • Beowulf112
    332
    Adame Traore iz sheriffa rastura u ferencvarosu.Steta sto ga nismo pikirali.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jutros Čačić na presici kaže da je pred momčadi rekao da nemamo lijevog beka. Štefulj i Bočkaj su bekovi za 3-5-2, a Ljubičić vezni igrač.
    Također kaže da se uspije na tržištu reagirati i nakon srijede.

    Mene iskreno to nervira jer nema logike da 6 utakmica, ma koliko one zahtjevne bile dirigira kakvog ćemo igrača dovesti, ili hoćemo li ga uopće dovesti. Imam osjećaj da će lijevi bek doći samo ako se kvalificiramo u LP, a to je iskreno besmisleno. Besmisleno jer i u EL trošimo veznog igrača koji nam je potreban na tu poziciju i stvaramo si dupli problem.

    Mogu si zamisliti da ostanak Gojaka ovisi o pronalasku lijevog beka jer bi pronalazak lijevog beka značio povratak Ljubičića u vezni red. Čeka nas zanimljivih 10 dana.
  • BBBaranja
    2.5k


    Tekpetey iz Ludogoretsa ili Vetlesen iz redova Norvežana bi nam sigurno bili pojačanja.
  • striko
    1.6k

    Sjetim se odmah Slepičke. Odigrao jednu utakmicu dobro i brže ga kupuj
  • BBBaranja
    2.5k


    Frende ne govorim o njima na temelju tekme s nama,samo kažem da su mi oni najzanimljiviji igrači protiv kojih smo se susreli ove sezone u Europi.
    Proguglaj malo ako te zanima o njima pa ces se uvjeriti.
  • Yovitssa
    656

    Samo kaj se bojim da bi ih Čačke odmah stavio na lijevog beka! :-)
  • Infinity
    16.4k
    Kakav je ovaj Nsimba? Boja koze po ukusu mnogih. Iskustvo igranja u Francuskoj. Starter cijelu proslu sezonu, ne bi dosao kao Moubandje koji nije igrao pola godine. Vidim da mu i placa nije bila neka visoka, vjerujem da Bockaj ima vise. Stigao bi kao slobodan igrac, a imamo Komnena da se raspita malo kod suigraca kakav je.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja bi se složio sa kolegom @Olmic koji je pisao da nama treba lijevi bek koji je u natjecateljskoj formi i koji može pomoći odmah. Možda je ovaj ok, ali je jasno da mu treba bar mjesec dana da dođe u natjecateljsku formu.
  • Jaro
    7.4k
    a gle, ulazak u LP donosi vise novca pa si mos priustit nekaj kaj je kvalitetnije od ovog kaj imas. Ak ne udjes, nemas pa se krpas s tim kaj imas...
    Realno,ni kvalitetu ovog kaj imas neces bas jeftino platiti, a nisi si pomogao...
  • Orc123
    8.1k
    Bek i zadnji vezni ce se dovoditi bez obzira bilo to LP ili EL....samo tmce ovisiti koji cijenovni rang cemo gledati
  • puxigadjurdja
    1.6k

    samo da nije Žaper :)
  • Orc123
    8.1k

    Jojj nedao Bog....uzas. E skroz sam zaboravil na njega, odmah mi se smucilo.
  • xyz
    840
    Nadam se da je stopiranje onog transfera nekog Barišića iz Osijeka bila prekretnica što se tiče transfera iz HNL-a. Vani se mogu naći znatno bolji i jeftiniji igrači od hnl-ovaca. Naravno, ako je cilj boljitak kluba, a ne punjenje džepova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions