• Zagi
    7.8k
    Slažem se sa Olmićevom listom. Na kojim pozicijma vam najviše trebaju pojačanja?
  • SAS1987
    14.7k
    TolićOlmic

    Ne vjerujem da bi on želio u Maribor. Sa obzirom da je imao ponudu Mallorce vjerovatno cilja ili na Dinamo ili na neki drugi z boljih liga (top 5, belgija, nizozemska itd)... A što se tiće ostalih mladih igraća... ja bi poslao sve koje Krznar želi. Nek igraju i nek se kale.
  • Viola
    422
    Krznar je danas rekao da sigurno dolazi kreativec.. ne znam kako vi to kažete, "kreativac"? Ili nešto slično? To znači vjerojatno veznjak (po mogućnosti DM), koji zna povući loptu naprijed i stvarati prilike..Pa nemojte me krivo shvatiti-nije rekao da sigurno dolazi iz dinama...
  • Zagi
    7.8k
    Tolić je istaknuti kreativac ali igra više AMC.
    Pusti kaj on kaže za kamere, gdje ti misliš da ste najslabiji?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    toga nemamo ni mi na bacanje. Nekakav DM kojeg mozemo poslat je eventualno Brkljaca. Marin i Tolic su ofanzivni igraci kao i Rukavina.
  • Viola
    422
    Pa ovo je upravo najgori dio našeg tima..Prodali smo glavnog kreativca za 2 milijuna, i sad nam fali to...Tanki smo i na poziciji wingera...
    @Efes Pilsen pa ne mora biti DM..Možda i CAM, ali spomenuo sam DM jer smo izgubili glavnog igrača na toj poziciji...
  • Zagi
    7.8k
    Marin i Tolić su obojica AMC/LW . Bit će da je netko od njih .
  • Nino Bule
    13.8k
    Ma nista od marina i tolica, tolic ne bu na to pristao a marin ako se ne varam ulazi u zadnju godinu ugovora i moze naci vec sad bolji angazman od maribora. Idu brkljaca i rukavina tamo 100%
  • Efes Pilsen
    8.4k
    mi trazimo jos jednog za prvi tim, a kamoli da imamo viska. Kreativci su ti Marin i Tolic, Rukavina je krilni igrac, Katinic stoper, a Brkljaca je neka 6/8. Bulat je na putu oporavka, ali nisam siguran koji su planovi s njim s obzirom da je jedan od perspektivnijih igraca s vec bogatim HNL iskustvom.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    @SAS1987 jel ti to neki pajdo iz Maribora? :grin:
  • SAS1987
    14.7k
    jel ti to neki pajdo iz Maribora? :grin:Navijač Dinama

    Samo sam ćekao na ovo pitanje :lol: Koliko znam nije al nikad se nezna tko je na drugi strani tipkovnice :lol:
  • SAS1987
    14.7k
    marin ako se ne varam ulazi u zadnju godinu ugovoraNino Bule

    Marin ima ugovor do "Jun 30, 2024". On mi je jedno od najvećih razočaranja otkad pratim Dinamo. Toliko se pričalo o njemu a na kraju ništa.
  • Yovitssa
    656
    Nema brige za beka, siguran sam da nam skautska služba radi 100 na sat i da do kraja playoffa potpisujemo nekoga iz Shkupija/Ludogoretsa/Glimta! :-)
  • Olmic
    3.7k


    Sve je moguće :)

    A kad smo već na tom tragu od svih dosadašnjih protivnika potpisao bi samo broj 6 iz bodo glimta
  • Yovitssa
    656

    Ima tamo robe za Dinamo. Ali ne prodaju oni jeftino baš...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions