• xavier
    12.1k
    jedno 20 ljudi u redu za učlanjenje i kupovinu godišnjih uz naglasak blagajnice da NEMA mjenjanja mjesta, tribina....reziser

    Pa naravno da ovaj tjedan nema mjenjanja mjesta kad do kraja tjedna ide samo za one koji su imali prošle godine. Idući tjedan kreće prodaja za sve.

    Logično je da ovaj tjedan ne možeš promijeniti mjesto kad do subote moraju čuvati mjesta za sve od prošle godine ako oni odluče ponovo kupiti.
  • vjeko1701
    8.4k
    Pa dobro, ali ne vidim zašto ne bi mogao uzeti neko mjesto koje prošle godine nije imalo kupljenu godišnju.
  • reziser
    6.8k

    to sam naglasio jer je bilo upita za promjenom mjesta i sličnih stvari.

    jer to ide od slijedećeg tjedna, prodaja za sve ostale koji nisu imali godišnju, da dosadašnji godišnjaci imaju prednost i da su manje gužve
  • xavier
    12.1k


    Za to ne znam je li moguće, ali trebalo bi biti. No nekako mi se čini da većina ljudi koji žele druga mjesta, pucaju na neka od onih za koja je i prošle godine bila prodana godišnja.

    p.s. blažen sjever, dođeš i budeš gdje god želiš na tribini :wink:
  • reziser
    6.8k

    a izuvanje iz cipela na sjeveru? :D
    nepištanje s tribine :D :D
    blažen zapad :ok:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Veli gdjica na blagajni da je puno ljudi prvi dan kupilo blue. :gasp:
  • xavier
    12.1k
    Veli gdjica na blagajni da je puno ljudi prvi dan kupilo blue. :gasp:Mali dioničar

    Ako je stvarno tako, a iskreno ne vjerujem, onda se bojim da nisu dobro razumjeli o čemu se radi :yikes:
  • reziser
    6.8k

    imas veze na blagajni? :cool:
    ko bi kupoval blue..hmmm
  • reziser
    6.8k

    budu lupali glavom o zod kad nebudu ušli na evropske
    i svi budu krivi
  • Mr Anderson
    8.2k
    Možda ljudi ne vole gužvu pa su uzeli Blue.:cool:
  • Papastrumf
    12.4k

    Imat ce pravo prvokupa za europske. Ne bi se cudio da povratkom zoke se vrati i losa karma pa ostanemo bez skupina.
  • Mali dioničar
    15.3k
    imas veze na blagajni? :cool:
    ko bi kupoval blue..hmmm
    reziser

    Pitao sam curu na blagajni kupuje li itko blue. Ako to smatraš vezom, onda imam.

    at ce pravo prvokupa za europske. Ne bi se cudio da povratkom zoke se vrati i losa karma pa ostanemo bez skupina.Papastrumf

    Moguće.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne bi se cudio da povratkom zoke se vrati i losa karma pa ostanemo bez skupina.Papastrumf

    Za ostat bez skupina morali bi dvaput ispast šta nije realno. Ili bi sad protiv Sheriffa morali ispast pa onda još jednom u dva pokušaja u EL (protiv momčadi koja je ispala u prvom il trećem pretkolu LP) ili bi morali ispast u trećem pretkolu LP i onda u PO EL od momčadi koja nije prošla drugo pretkolo LP.
  • Infinity
    16.4k
    Za ostat bez skupina morali bi dvaput ispast šta nije realno. Ili bi sad protiv Sheriffa morali ispast pa onda još jednom u dva pokušaja u EL (protiv momčadi koja je ispala u prvom il trećem pretkolu LP) ili bi morali ispast u trećem pretkolu LP i onda u PO EL od momčadi koja nije prošla drugo pretkolo LP.LovroZG

    A zamisli kad iduce sezone moradnes tri puta ispast :lol: :lol: :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Za dvije sezone, al da. Prvaci gornje polovice liga bi stvarno morali bit levati da ispadnu prije skupina. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.