• deda
    32.7k
    Vidim na snetu se piše o Ibanezu. "Don't be ridiculous" ću samo reći. :sad:
  • El Capitan
    74
    Čeka nas sigurno, samo je pitanje koliko Bjelica ima strpljenja jer sada ziher nema uzde u svojim rukama. Baš su si pucali sačmom u nogu, Zoki i sve vezano uz njega. A i kad si prodaju Olma ostajemo 'dead in the water'.

    U biti kada vidim koje poteze vuku Dinamo i Hajduk već prije početka sezone to izgleda kao dupli Titanik.
  • Kwedi
    3.8k
    s obzirom da škripi lijevi bok, ne znam koliko bi bilo štetno/korisno pinta kombinirati na DL i DR
  • xavier
    12.1k
    Vidim na snetu se piše o Ibanezu. "Don't be ridiculous" ću samo reći. :sad:deda

    Ponovit ću što sam tamo napisao.

    Sve da potpuno ignoriramo Zvezdu, Ibanez je sve ono što Bjelica ne želi od beka. Atraktivan prema naprijed, ali krajnje nediscipliniran u obrani. Znam da su ga ljudi voljeli jer je "uvijek trčao za svojim igrače". Trčao je za njim iz razloga što u startu nije bio tamo gdje je trebao biti pa ga je morao loviti.
  • Infinity
    16.4k
    Mene ne muci ta Zvezda, je*e mi se, pogotovo jer nije 'Dinamovo dijete', sta on zna sta su Dinamo i Zvezda bili prije 40 godina. Mene muci to sto on nije nista bolji od Leovca, a sto se motorike tice, on sad ima 31 godinu pa nisam siguran da vise moze toliko trcati. Iskreno mislim da ne bi bio pojacanje ni Osijeku, a ne Dinamu.

    A sto se tice Zokija i mijesanja u posao Bjelici. Mislim da se ipak malo pretjeruje. Zdravko je taj koji se mijesao u posao trenera, a ne Zoran. Jos jedna stvar koju ponavljam kao papagaj, Bjelica je izjavio kako je Zoki bio jedan od onih koji su s njim sastavljali ekipu za proslu sezonu. Mislim da ce Zoki i ovaj put imati istu ulogu, ipak je SD, ali mislim da nije toliko lud da se mijesa u posao trenera, pa njemu je cilj da rezultat bude sto bolji. Guranje nekih igraca nece donijeti neki rezultat u kratkom periodu, a mislim da se nece zadrzati dugo da bi za tri godine izvukao lovu za Gvardiola recimo.

    PS. Pojacanja ni na vidiku, al tjesi me to, jer to znaci da nece biti ni prodaje, iako mislim da trebami lijevog bocnog i zadnjeg veznog. Treba se nadomjestiti Rrahmani, kao i stvoriti zamjena za Sunjica i Ademija, ne smije se ponoviti Lisabon, pogotovo ako se udje u LP gdje ce se igrati s obojicom.
  • nkdz
    885
    Ibanez mi se nikak ne uklapa u Bjelicin Dinamo, prema iza nije dovoljno discipliniran, i sumnjam da bi Bjelica pristao na njega.
    Mislim da je Ibanezov vrhunac odavno prosao
  • El Capitan
    74

    I beg to differ, Zoki je Zdravkova lijeva i desna ruka i iluzorno je podcjenjivati njegov utjecaj u Dinamu. Naravno da će se nešto pitati i Bjelicu ali sada kad je Zoki fizički u klubu, sigurno manje nego prije.
  • Blaz
    373
    uklapa se u zoranov
  • nkdz
    885

    to definitivno :D
  • reziser
    6.8k
    prolazio kraj maksimira
    jedno 20 ljudi u redu za učlanjenje i kupovinu godišnjih uz naglasak blagajnice da NEMA mjenjanja mjesta, tribina....
  • deda
    32.7k
    U stvari moraš pokazat prošlogodišnju kartu jel?
  • LovroZG
    1.3k
    Da, moraš imat dokaz da si prošle godine imo godišnju. Iako bi to oni trebali imat u kompu, al dobro, niš me to ne čudi...
  • reziser
    6.8k

    imao prošlogodišnju godišnju i novu člansku
    zlu netrebalo, sve sam predao nek imaju
    bem ti računala i informatiku :rofl: i osobnu za svaki slučaj
  • Mr Blue
    4k
    prolazio kraj maksimira
    jedno 20 ljudi u redu za učlanjenje i kupovinu godišnjih uz naglasak blagajnice da NEMA mjenjanja mjesta, tribina....
    reziser

    Idem kasnije prema Maksimiru i moram priznat da se osjećam kao da idem u neku drugu dimenziju, otprilike ovako:

  • reziser
    6.8k

    dobra serija mi je to bila
    i sad ju znam pogledati
    a čekal buš jedno 10 minuta...ak bu par ljudi ispred tebe
    i naravno svi uzimaju gold
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.