• Infinity
    16.4k
    Kako iduce sezone imamo dva u LP onda meni sve kao da vec tad starta i trece takmicenje :lol:

    Tad ce trece pretkolo LP garantirati grupnu fazu. Ispadas u trecem pretkolu LP i ides u play off EL, ispadnes u play offu EL i ides u grupe EL2. U teoriji ce 14. pozicija biti dovoljna da je prvak siguran, ali u praksi to ce cesce biti vec i 15. Taj top 15 ce biti vrijedan zlata. Imat ces jedan klub 100% u grupi EL2 i jos dva 100% u play offu EL2. Drugoplasiranoj i treceplasiranoj ekipi u ligi ce biti dovoljno da prodju samo jednu od cak tri prepreke i igrat ce grupnu fazu EL2. Moras biti je*eni debil da to ne uspijes. Tu cak neces moci pricati ni da nisi imao srece, pa od tri pokusaja jednom bi i Barcelonu uspio izbacit :lol:
  • vjeko1701
    8.4k
    Nekako mi ne izgleda previše...pun života.
  • El Capitan
    74

    Toga sa i bojim kad kažem da više nema uzde. Mogli bi izgubiti svog Keka za sezonu i pol.
  • vjeko1701
    8.4k
    Mozda samo naporan dan, nadam se barem... Inace mislim da zbilja ubrzo odlazi... Ma je*em im lopovsku...
  • SAS1987
    14.7k
    Ostati će on duže od Zorana Mamića... to je sigurno.
  • Građanski1911
    329
    Nisu on i igraci glupi kuze sve kaj se dogadja
  • vjeko1701
    8.4k
    Odvratno, znalo se da se rade takve stvari ali iskreno sam mislio da su to iznosi onako 20-30k eura, skupi se al ono. Ne kažem da bi bilo ispravno ni onda...ali ovo, ovako otvoreno, odvratno...
  • BluePhone67
    4.1k
    Ma neka, neka se vidi kakvi su lopovi. Gotovi su, nema im pomoci :party:
  • vjeko1701
    8.4k
    Meni samo nije jasno odkud obraz tvrditi da nisu radili niš kriminalno, vraćati se čak u klub i najviše od svega za progon kriviti jugo-komunistički politički pokret. Onak, jebote, radio si kaj si radio, ulovili su te, pa barem imaj trunku ali trunku digniteta. I još svi ovi regionalni dupelisci koji su odmah svakom izjavom krenuli pričati o njemu kao kreatoru uspjeha reprezentacije i Dinama. Ma mrš svi u 3pm.
  • Eduardo
    20.3k
    Hoće Zoki dočekati početak sezone u klubu ili će otići "iznenada"?

    #đesizokilopovčinostara
  • marcio amoroso
    36.6k

    Možda se ukažu neočekivani zdravstveni problemi, mobbing djece ili ponuda koja izuva iz cipela.
  • Eduardo
    20.3k
    siguran sam da knedla u grlu postoji. Stvari su opako izmakle kontroli.

    Da se dotaknem onoga što će se potencijalno događati na terenu...
    Mateo Mužek (24) novi je igrač moldavskog kluba Šerifa. Bivši mladi hrvatski reprezentativac (stoper i desni bek) dolazi u momčad potencijalnog Dinamova protivnika u drugom pretkolu Lige prvaka, a proteklih pola godine igrao je u škotskom klubu St. Mirren.

    U Šerifu je, inače, brojna hrvatska kolonija. Osim trenera Zekića, tamo su i igrači Ante Kulušić, Antun Palić, Zvonimir Mikulić i odnedavno Gabrijel Boban.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.