• mniokl
    283
    Tko ljetuje u Malinskoj zna da nije navodni neuredni zivot.Znam da je jedno vrijeme prestao piti,ali imam osjecaj da ga je opet krenulo.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nakon diletanata i neznalica dolaze alkoholičari i kroneri. Bože sačuvaj i zakloni. A i da ne pije cigane mu sigurno ne mogu oprostiti. Posebno ove poslijeratne.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Zekan isto navodno trusi ko pravi, evo bas ga kamera uhvatila napuho se posteno. Ja bi rekao da je nama glavni kandidat Jakirevic, ali da su oni njega racunali od iduce sezone. No, Cacic ce ovo tesko izgurat do kraja
  • Nino Bule
    13.9k

    Mislim da je i tomic sigurno u igri za nasu klupu, iskreno bolja opcija od jakira
  • marcio amoroso
    36.8k
    iskreno bolja opcija od jakiraNino Bule

    Meni 100 puta.
  • Olmic
    3.7k


    I onda kad će se lomit neće moći motivirat ekipu protiv Istre npr...


    Nama treba stranac koji nema veze s hrvatskom, hrvatskim mentalitetom i slično
  • Beowulf112
    332
    Eto bjelici sutra otkaz...sad je pitanje samo kolko je pozeljan kod nas nakon nekih izjava iz proslosti
  • Keyser Soze
    10.1k
    Što dalje od nas
  • Eduardo
    20.4k
    Mislim da Bjelica prvo mora riješiti neke stvari sam sa sobom, napraviti neki reset. Poželjno bi bilo da preispita metode svog rada i pokuša pronaći razlog zašto se nigdje ne uspijeva zadržati dulje od dvije pune sezone.

    Ja ga volim i cijenim zbog onoga što je napravio s Dinamom, ali neke stvari su očite i najvećim laicima. Svojim postupcima dobro si je strmoglavio karijeru koja je nakon uspjeha s Dinamom imala dobru podlogu da krene prema gore.
  • Nino Bule
    13.9k
    Bjelica treba pauzu do ljeta, ispuhat se, druzit se s obitelji i doci sebi. Onda uzet nekog s dna lige petice, jer takve ponude ce sigurno imat. Ja vjerujem da bi on s jednom veronom uradio nesto vrlo slicno onom sto je tudor uradio, momcad koja bi se trebala borit za ostanak on moze dogurat do 8.-10. mjesta. Nakon toga svega bi ga i volio vidjet opet u dinamu, ali mora proci koja godina.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Sad do ponoći je mislim bio rok za odgodu derbia, tako sa obzirom da niko nije uložio "jokera" derbi će se igrat.

    Kolega @NORTE je bio u pravu.
  • Jaro
    7.5k
    Bjelica ne nadam se svrsena prica u dinamu zauvjek. Em reciklaza em sizofreni nastupi u pravednickoj borbi protiv korupcije i korporacije...
    Nek ide kam oce, al u dinamo vise ne...
  • thomas22
    262
    Ma koji garcie, toplaki, tomići, dinamo treba trenera koji bude najplaceniji covjek u klubu na temelju znanja i kvalitete, da zaradi svaku lipu i oslobodi moć i potencijal koji klub ima, da igramo u europi ko shahtar, olympiakos ili basel jos nedavno, a ne da mi teklić, brodić ili urata ili goce sedloski prodaju nogomet.
  • Zagi
    7.9k
    @deda
    Braun , Vukotić , Soldo , Moran ostaju u kadru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.