• db-izbjeglica
    15.5k
    Sad bez zajebancije zamolio bih nekog tko je upućeniji, kvalificiraniji, ima bolji vid, sluh i razumije se u nogomet da mi objasni zašto Marko Tolić ne može dobiti jebenu priliku da igra???

    Dečko je ove sezone dobio neki garbage time u nekoj utakmici ne mogu se niti ja sjetiti kojoj, ali stvarno ne kužim u čemu je problem da dobije 90 minuta protiv Varaždina? Ili sam ja stvarno tolika neznalica da ne znam nešto što svi znaju, ali stvarno ne razumijem zašto dečko ne može igrati...

    Ajde pliz neka netko odgovori totalno sam zbunjen...
    Taćini Serhio

    Ima nas još!
    Totalni misterij... Pogotovo što naš vrli trener jučer nije iskoristio sve zamjene. Ukoliko nema ozljedu, znači da čačić na njega uopće ne računa!

    Jer ono, gubiš bodove, imaš mogućnost uvesti ofanzivnog kreativca, a ti odlučiš ostaviti neiskorištenu zamjenu.
  • serbus
    4.2k
    Tolić je idealan za razbit bunkere zna s loptom i zna proć 1na 1 da se stvori višak koji ti treba za probit bunker. Zakaj ne igra, zato što po sofi nikad neće biti najbolji igrač jer će imati 3/7,driblinge i 80% dodavanja za razliku od raznih Mišića koji će imati sve na 100% ali nikad neće pokušati nešto van sistema.

    A treneri kao Kopić, Čačić ne vole ljude van sistema, lucidne koji potezom mogu riješiti tekmu ali iskaču sa pozicija koje im trener kaže.
  • Taćini Serhio
    300
    Pa tako baš i ja razmišljam, mislim na kraju krajeva prošle sezone je zabio za naslov, bio je uvijek tu u kombinacijama iako po meni i dalje premalo ali eto ove sezone je pao totalno u drugi plan... Meni je on odličan potencijal, volim ga gledati jer igra lepršavo :grin:

    Idealan je za bunkere, zna podvaliti, zna i zabiti atraktivno... Ne kužim stvarno, gledao sam ga na podcastu djeluje skroz pristojan i skuliran dečko, dugo sam mislio da možda ima neki problem sa disciplinom, cugom ili tako nešto ali nigdje nisam čuo da je netko spomenuo tako nešto... zato i pitam...
  • Eduardo
    20.4k
    Opet po Mišiću... Pa Ademi trenutno nije u stanju obaviti defanzivne zadatke koje radi Mišić. Čovjek je u Bugarskoj prekinuo hrpu napada Ludogoretsa. Tko će pokriti taj dio ako na klupu posjednete Mišića? Tolić, Baturina? Be serious...

    Ti dečki ako trebaju igrati umjesto nekog onda to definitivno nije Mišić.
  • Taćini Serhio
    300
    Slažem se,

    Mislim da čovjek nije mislio da igra umjesto Mišića, nego je naveo primjer Mišića kao ziher igrača koji ima dobru statistiku. Mišić je svakako jedan od naših najvažnijih igrača defanzivno i ima savršenu distribuciju lopte... Jedino što je ćelav i ima sitan korak pa nekad izgleda tromo, jednom me je deda pitao za njega "ko nam je ovaj matori?" ja govorim Mišić deda, dečko je mlađi deset godina od mene :rofl:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Tolić ne igra ni kod jednog trenera. Neki razlog mora biti. Meni je bilo dovoljno vidjeti duel sa igračem West Hama od kojeg se odbio kao od stijene da vidim da fizički nije ni blizu rang Dinama.
    Hakler je, tehnički je top, ali za europski Dinamo nije.
    Kad je Dinamo bio pun kao brod nakon lige prvaka i prodaje Olma kupovao je razne Toliće, Kastratije i Juriće umjesto da uloži u pravog trenera i prave igrače. Sad smo tu gdje jesmo.

    Neigranje Tolića sigurno nije razlog zašto nismo bolji.
  • serbus
    4.2k


    Pa to i je problem to razmišljanje tko će prekinuti akcije ako nema Mišića, pa drugi defenzivni vezni u hnl-u nema kaj raditi u ekipi vs Varaždina i sličnih neugodnih protivnika.

    Treba razmišljati o golu više a ne čuvanju nule.
    Čuvat nulu mogu ja na klupi, a izgraditi napadačku igru ipak treba biti trener.

    Uglavnom mi tak i tak sa ademijem i mišičem primamo i u ligi gol, dva onda bi rađe gledao kreativnog veznjaka umjesto Mišića pa isto primio gol, dva ali možda zabio tri.
  • blue heart 72
    1.7k
    ja sam ga spominjao već nakon odlaska Bjelice i upravo si ti pisao da je on nikakav trener. Pošto živiš u MB ili okolici, ja sam pomislio da si sigurno mjeridavniji od mene za prosudbu. Naravno ne mislim ni da je on top rješenje, ali od ove Uprave ne očekujem nikakvog stranca sa nekim pedigreom
  • Ali
    2.2k

    Molim te pogledaj kada lovimo rezultat kakve on balone ubacuje i te iste protivnik lakocom iznosi u polukontru i kontru.
    Daj mi jedan njegov doprinos postignutom golom ove sezone a bije da ih nije bilo.
    U defanzivi kasni u svakom duelu, a kad i presjece slijedeci potez je loota do livoja ili jednog od stopera. I tako se na sofi nabija statistika.
    Ljubicic je za njega ultra moderni vezni.
  • SAS1987
    14.8k
    ja sam ga spominjao već nakon odlaska Bjelice i upravo si ti pisao da je on nikakav trener.blue heart 72

    Može biti da sam napisao da nije dovoljno dobar za dinamo al se iskreno ne sjećam. Niti sad nisam siguran ako je dovoljno dobar za klub poput Dinama.

    Napisao sam to prije 8 mjeseca... možda bolje pričekati što će napraviti u Ludogoretsu pa ga onda suditi. Ak i bugari bankrotiraju onda ima previše negativnu karmu za trenirati Dinamo.

    Trener Mure, Ante Šimundža je na radaru Ludogoretsa, jako zanimljiv trener sa zasad zavidnom karijerom. Otprilike:
    - 2011: Preuzeo Muro koja je bila u takvi krizi da je trebala ispasti iz lige ali je s njim na kraju bila treća
    - 2012: Trenirao GAK jednu godinu ali je klub bankrotirao
    - 2013: Opet trenirao Muru ali je i taj klub bankrotirao :lol:
    - 2014 i 2015: Osvojio oba naslova s NK Maribor, prezimio u Europskoj ligi, kvalificirao se u Ligu prvaka
    - 2017: Preuzeo Muro koja se vratila u prvu ligu te osvojio kup, a prošle godine je osvojio povijesni naslov s Murom. Ove godine se kvalificirao u EL te pobijedio Tottenham 2-1.

    I ne, ne promoviram ga kao potencijalnog trenera Dinama. Mi možemo i trebamo puno bolje :grin:
  • blue heart 72
    1.7k
    Ma sve 5, najveći problem u tim raspravama je ponekad i kontekst. I po meni dinamo zaslužuje boljeg trenera od njega. Ali kad mi nekada prilikom pisanja moramo ulaziti i u glave ovih debila iz Uprave. Imaš recimo na tržištu nekog slobodnog xy trenera ili igrača, za koje si siguran da bi ih dinamo sa svojom reputacijom mogao dovesti bez beda, ali što pričati o njima kada je to jednostavno u sferi znanstvene fantastike
  • Nousername
    666
    Kada se ocekuje povratak Bulata?
  • Ivek3009
    55
    Nebi me cudilo da Ante ekspresno dobi otkaz i klupu preuzme Peternac, imam dojam da se priprema teren za njega, taj je pomoćni dugi niz godina, a i znamo kakve veze ima s braćom..
  • Tom vg
    1.1k
    Peternac u Dinamu ko jandrokovic u vladi
  • Beowulf112
    332
    I mene zanima kad ce se vratit bulat..nadam se prije karaja mjeseca da ce mu poceti dozirati minutazu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.