• Cosey
    515
    Sad do ponoći je mislim bio rok za odgodu derbia, tako sa obzirom da niko nije uložio "jokera" derbi će se igrat.Navijač Dinama

    Odlično. Bolje da se sad igra, pogotovo kad njima baš ne paše.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto njima ne paše? Trese ih euforija, prolazak u Europi , imaju odličnu priliku brzo otići na +5 od nas kaj ih sigurno motivira, a na noge im dolazi vrlo klimav Dinamo s lošom atmosferom i kriminalnom igrom.
  • Captain America
    17.8k
    Igraju u srijedu navečer s Vitorijom u Portugalu, a tekma u subotu. Već su pokazali da im je nemoguće igrat srijeda-nedjelja kad su u Hrvatskoj, a kamoli srijeda-subota s putovanjem iz Portugala dok smo mi cijeli tjedan doma. Imamo dan više odmora od njih. Imamo i daleko širi kadar. Oni cijeli optimizam temelje na pobjedi (još ne i prolasku, a zamisli to emocionalno trošenje ako konačno nekog prođu) protiv ekipe koja je pred bankrotom. Zaboravili su brzo mučenje s Istrom i Varaždinom. Naši će sigurno bit nabrijani na njih, a oni prije manje od mjesec dana nisu uputili udarac u okvir našem sastavu bez kompletne obrane i Oršića.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jos nisu morali odigrat 2 puta tjedno. Sta su do sada odigrali je bilo .. Livaja. Nakon dugog put i jake utakmice na gostovanje u Maksimiru..
  • Neutralna zona
    33
    Ne zaboravimo niti da nama to bude 9. utakmica u mjesec dana.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne možemo ni mi izdržat taj ritam očito, a odigrali smo i više od njih. Stvarno sam teški pesimist oko svega ovog. Kaj je dobro jer me mogu samo pozitivno iznenadit, nikako razočarat.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Zašto njima ne paše? Trese ih euforija, prolazak u EuropiMlađi referent

    Jel shvaćaš da oni nisu prošli? Samo su dobili prvu utakmicu. Njima 2 razlike iz prve utakmice nije bilo dovoljno protiv tobola i gzira uniteda...
  • Cosey
    515
    Dinamo već zadnjih ohoho godina ima jeben prvi dio sezone, a počelo je biti gusto i u veljači. Drugi klubovi ni blizu ne mogu pratiti taj ritam. Da Hajduk uđe u neku grupu, nema šanse da budi prvaci jer jednostavno ne mogu pratiti taj ritam. Zato bi i trebalo poraditi da se te odgode svedu na najmanju moguću mjeru jer nikome ne koriste ako želimo generalno biti dobri u Europi.
  • NORTE
    11.6k
    Čačić zaista ima rezultate, ali skoro sve ih je ostvario uz dosta sreće, uz negledljivu igru.
    Nakon više od 3 mjeseca na klupi ta igra je i dalje negledljiva.

    On ne zaslužuje vrijeđanje, ali zaslužuje kritiku i zvižduke, jer je trener dinama koji ima space shuttle u rukama.

    Volio bih da nastavi s dobrim rezultatima pa neka mu Bodo sudi odlazi li ili ostaje.
  • Jaro
    7.5k
    ispadanje od Bodoa ce u klubu biti prikazano kao uspjeh, ma ispadanje od Ludogorca i Zalgirisa ce biti uspjeh - ono - "grupna faza", "6 utakmica", "kaj bi vi htjeli", "jeste vidjeli osijek i rijeku"...
  • Eduardo
    20.4k
    Protiv tovara sudi Dario Bel, a pomoćnici će mu biti Marjan Tomas i Goran Pataki, četvrti sudac je Ivan Matić, a VAR sudac Mario Zebec.
  • M77
    472
    Jel se utakmnica sada sluzbeno igra ili postoji jos mogucnost odgode?
  • Eduardo
    20.4k
    igra se, počela je i prodaja ulaznica.
  • NORTE
    11.6k
    Ni 1% mene ne razmišlja o neuspjehu u iduće dvije tekme kako bi došla smjena Čačića. Unatoč nepostojanju igre.
    100% za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.