• Odglavedopetedindijete
    97
    Fanboy slažem se bas, Istra ove sezone djeluje totalno nemoćno, a barisic koji je killer u sesnaestercu ni nema šansi uopće tamo jer su ovi prelosi. Puno bolje bi mu legao Varaždin, siguran sam da bi tamo trpao. Možda je i tomeka trebalo posudit u Varaždin, imaju tamo dosta mjesta u veznoj liniji, samo im je postonjski pravi zadnji vezni i tomek bi tamo rasturao
  • Stjepan
    479
    Katanić i Brkljača što je s njima hoće li njih dvojica na neke posudbe?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Katinic jučer nastupio za juniore, očigledno je s njima. Ne znam po meni je dečko bezveze potpisao ako će ove godine igrati juniore a prošle godine igrao standardno u b ekipi seniorski nogomet. Umjesto korak naprijed on sada korak nazad
  • Stjepan
    479
    Morali bi ga na posudbu negdje poslat ako ništa barem u drugu hrvatsku ligu bolje mu je i to nego juniori
  • Zagi
    7.9k
    Slažem se za Brekala . Neka njega cijelu sezonu u VŽ. Prošle sezone mu je obrambeni dio igre bio jako loš , curilo je do te mjere da je Krkiju prvi izbor bio Daničić.
    Iduću sezonu će biti top, siguran sam do te mjere da sam protiv kupovanja lijevog beka za 1. ekipu u ovom trenu. Izgurat sa Bočkajem i Štefuljem sezonu , a onda Brekalo odmah u prvu.

    Za Katinića,Rukavinu i Brkljaču možda se čeka ishod kvalifikacija. Ako upadnemo u ligu prvaka između yCL i Al Abtal kupa imat će više nego dovoljno jakih utakmica. A i upravo iz tog razloga se vjerojatno želi osigurati juniorski naslov.

    Ako ništa od yCL, posudba.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Mislim da je Zagi jako dobro to sve analizirao, samo se ne bih složio bas da je brekalo bio toliko los obrambeno prošle sezone jer pratio sam b ekipu cijelu sezonu i po meni je to bilo korektno, a mislim da je Krki davao vise šansu danicicu jer se brekalo i spuštao sve bitnije tekme hajduk, Osijek i loksu da juniorima pomogne, a i da danicic dobije zadnju šansu jer su mu 22 godine, a za Brekala ima vremena. Sve u svemu, dobro je na kraju i ispalo raspuštanjem dvojke, Saranic standardan u Bravu iako bi ga vise volio vidjeti u HNL, ali bitno da igra, Barisic zasada također standardan u Istri i ok to izgleda, samo sto Istra zasad jako nemoćna. Vasilj u loksi igrao obje utakmice od prve i Tomek nadam se kad se oporavi da će dobit šansu u Gorici. Tako da vise manje svi veći talenti su raspoređeni po HNL uz Duvnjaka koji je Istrin, Al ga imamo pravo vratiti. Tako da po meni nema brige za budućnost jer od ovih 7-8 da isplove 3 kapitalca uz već sad odličnog Baturinu imamo zajamčeno nekih 30-40 milijuna eura kroz 2-3 godine samo s njima
  • Fanboy
    2.6k


    Ako si pratio Dinamo2, možda znaš i ovog dečka iz Osijeka, Ivan Cvijanović? Gledam pod Osijek 2 da im je najvrijedniji igrač, lijevi bek od pola milje eura došao iz Lokomotive...
    Kod njih igrači iz omladinskog pogona izuzev sad Belje baš i ne dobivaju priliku...
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Fanboy pratio sam, po meni ništa specijalno,ok igrač i zahvalan igrač, defanzivniji bek, čak vise stoper po meni, nije igrao bas u lokomotivi i došao u Osijek prije dvije godine i tamo proigrao. Ok igrač u budućnosti za hnl, al po meni za nešto vise ne. Nažalost koliko sam čuo pukli su mu prednji krizni ligamenti na ovim pripremama. Ali sto se tiče Osijeka u pravu si, ne dobivaju im mladi prilike kao sto ni Beljo niti u planu nije bio, al kad zabiješ 15 plus golova kao istrin napadač šansu si sam daješ, a ne trener ili klub
  • db-izbjeglica
    15.5k
    bit će zanimljivo večeras u osijeku, kohorta otvoreno ušla u rat s bjelicom jer se nije pojavio na nekom sastanku igrača, navijča i članova stručnog stožera. osijek je u totalnom rasulu, bit će šou na terenu i tribinama, a svakako miriši na gubitak bodova. Mislim da bi bjelica rado zamjenio domaćinstvo sa slavenom u ovom trenutku

    5gp.gif
  • Carrasco
    4.1k
    Sumnjam da će dati otkaz jer u tom slučaju nema pravo na otpremninu, a sumnjam i da će ga dobiti jer Osijek nema para da plati otpremninu. Zajebana situacija.
  • Jaro
    7.5k
    win-win sitacija za sve nas sa strane. Cjelosezonski show...
  • Carrasco
    4.1k
    Upravo sam pročitao priopćenje Kohorte, ima tu puno istine.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Totalno razočarenje utakmicom u osijeku.
    Kohorta šuti, na terenu katastrofalan nogomet... :sad:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Morao sam dva puta procitati cifru da se uvjerim kaj citam ali i dalje ne vjerujem da Bjelica ima 1.2 milje € godisnju placu. Boli me briga za njihove dogovore al ova cifra mi zvuci ko tesko sranje
  • SAS1987
    14.8k
    pa to se zna od pocetka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.