• marcio amoroso
    36.8k
    Klasetina je čovjek.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Koja lakoca kod Livaje, svaka cast.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    E moj brodiću...

    Čovjek je imao 3 šanse iz kojih bi livaja zabio 5 golova, a on zabije 0.
  • Ali
    2.2k
    Jasno je kad gledas hajduk zasto jakobusic ima osnovni cilj pritisak kroz medije na suce i hns.
    Realno da se suci ne plase i sude prema propisima Livaja bi u polusezoni imao 4-5 zutih sto radi prigovora, sto radi napucavanja lopti sto radi potezanja protivnika za dres. A to bi znacilo cca 6-9 bodova manje u polusezoni a to je borba za 4.mjesto.

    A tek kad vidis kolilo dizu mediji litavski duo u nebesa, a ako ti ekipa vec godinu dana zivi od jednog igraca a kad njega nema nemozes ni belupo dobiti onda su sd i trener teske trube
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ali jebeno zna držati torcidu na uzici. Luksa, mislim.

    Lik bar zna da su za kurac ali prodaje priču.
  • miro
    4.5k
    ali ovaj Varaždin me toliko živcira, pa 5-6 golova su mogli dat do sad
  • seljak86
    2.6k
    Opet ovo "ajmo bijeli ale" sa zapadom :vomit:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    20 šuteva već imaju i ne mogu zabiti :monkey:
  • Efes Pilsen
    8.4k
    kakav klub takvi i napadaci.
  • blackbully
    4.5k
    Varaždin 62% lotpe u drugom poluvremenu, 6:2 udarci.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Stanić jede biuka, ni jedan duel nije dobio protiv njega.
  • Infinity
    16.5k
    Kad covjek ovako igra onda nije tesko priznati da je fenomenalan igrac.

    A koliko znaci Hajduku, toliko im je i problem. Kako ga nadoknaditi kad ode? Pazite sad ovaj podatak.

    Livaja je prosle sezone propustio tri utakmice Hajduka. Poraz kod Tobola, poraz u Sibeniku, remi u Koprivnici. Pretposle sezone, tj. polusezonu koju je bio u Hajduku, propustio je jednu utakmicu, poraz u Zagrebu od nas.

    Livaja je od dolaska u Hajduk propustio cetiri utakmice u kojima je Hajduk uzeo JEDAN bod.
  • Zagi
    7.9k
    Brekalo jako dobar.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pa mislim da je svima jasno, pa i njima da cisto o zdravlju Livaje ovisi koliko ce dugo Hajduk biti konkurentan ove sezone. Naravno, prijelazni rok traje pa postoji mogucnost da ce Litavac iskopat jos nesto, ali s ovim kadrom... Steta sto su Osijek i Rijeka u glibu :lol:
  • xyz
    840


    Biuk me počeo podsjećati na Halilovića. U duelu ne može ništa, plašljiv, spor, bezidejan u tim svojim pokušajima driblinga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.