• dumitrumitu
    1.3k
    Dinamo stavio sažetke protiv istre na svoj youtube kanal. Nadam se da će to raditi i dalje jer mi se neda to gledati na tportalu.
  • LovroZG
    1.3k
    Vjerojatno budu jer je HT tražio da se plate prava na sažetke pa smo to mi zgleda, prvi, platili.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    I vjerojatno cemo biti jedini, jer navodno HT trazi veliku lovu a ostali za kruh nemaju
  • deda
    32.8k
    "Ostali za kruh nemaju"

    Nek jedu kolače
  • SAS1987
    14.8k
    Nek jedu kolačededa

    Poslednja osoba koja to izjavila zavrsila ispod giljotine.
  • deda
    32.8k
    Danas je demokracija :cool:
  • NORTE
    11.6k
    Nikad nisam vidio ovakvu dominaciju nekog do jučer drugoligaša protiv izrazitog favorita i kandidata za titulu.

    Miljenici sreće nakon izvlačenja raspadnute Vitorie Guimaraes jašu dalje, Portugalce će nakon ovoga sigurno proć, makar to bilo i na penale.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Dao Bog da produ, ja sam zelio da svi produ, Osijek je nakon jednog kola bio u problemu, Rijeka je odgodila. Hocu vidjet zanimljivost prvenstva kad svi imamo utakmice preko tjedna.
  • deda
    32.8k
    Zanimljivost prvenstva se može dogoditi samo ako mi jedini imamo utakmice preko tjedna.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    lako za prvaka, kad se krenu cupat europske pozicije, taj raspasoj bi dao dodatnu draz ligi.. svi u borbi za sve :love:
  • Infinity
    16.5k
    "Ostali za kruh nemaju"

    Nek jedu kolače
    deda

    Koji si ti marketinski strucnjak :rofl:
  • Fanboy
    2.6k
    Moram priznati da je jučer Brekalo jako dobro odigrao, bio je bolji i konkretniji od Urate. Defanzivno dobro zatvorio što s obzirom na protivnika ni nije bilo teško, no u napadu prodoran i par dobrih ubačaja. Šteta što nije ranije ušao...
    Ako će igrati u kontinuitetu nebi se iznenadio uz dobre partije da se povuče već na polusezoni.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Fanboy slažem se s tobom, jako dobar je bio kad je ušao. Nije mi bilo jasno samo zašto su ga makli protiv Istre jer je protiv Slavena odlično igrao, a urata bio kriminalan u tih 20 min, mislim da je to i kolega Zagi zapazio pa napisao prosli tjedan. Al neka njega u Varaždinu cijele sezone pa nek nam se iduće godine vrati kao skroz kompletan igrač. Po meni za mladog beka je sjajno igrati u ekipi koja nije pri vrhu tablice, po meni će vise brekalo napredovati u Varaždinu nego sto bi kod nas jer prema naprijed svi znaju da je top, a obranu kroz mlađe kategorije nije morao ni igrati jer je Dinamo uvijek bio dominantan, a sada ovdje će imati veliki niz defenzivnih situacija gdje će dobiti na čvrstoći i iskustvu
  • Fanboy
    2.6k
    Inače, lako je sad biti pametan i general poslije bitke...No, kada sam vidio jučer igru Varaždina žao mi dođe što Barišić nije posuđen tamo. Igraju jako dobar nogomet, no očajno im nedostaje jedan napadač. Kako Varaždin igra nebi mi bilo žao da su se tamo posudili još koji igrači, idealna sredina za razvoj.
  • thomas22
    262
    Pa možda i bilo i više igraca u vž da nije dalić u kombinaciji s lukšom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.