• Efes Pilsen
    8.4k
    Pa ne znam u kojoj racunici Gvardiol i Werner vrijede isto.. Moze bit Werner plus kes, a ako ga daju za lovu za koju su ga kupili + Werner onda su debili.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    a ne znaci Dinamu nekaj previse ako ovi daju wernera i par milijuna. Velika je razlika ako ide za 60m+ i u nekoj razmjeni di ce Dinamo izvuc max milju,dvije.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    mi sa Leipzigom dijelimo razliku. Koliko bi Wernerova vrijednost bila u toj razmjeni? Ako je vise od 25 mil. eura onda je to jebena ludost. Ja opet ne vidim logiku da ga uopce uzimaju pod racun. Oko Gvardiola se spominju bolesne cifre, nekako mi ima vise racunice prodat ga pojedinacno pa kupit i Wenera ako je zelja za nekih 20 milki maks. Chelseau je nepotreban, ne moze ocean pogodit.
  • SAS1987
    14.7k
    Leipzig i Dinamo su na neki nacin partnerski klubovi i ne vjerujem da bi Leipzig zelio zajebati Dinamo te si otezati kupnju naših top talenata.
  • Klenx
    5.7k
    Možda dobijemo 20% Wernera
  • SAS1987
    14.7k
    Možda dobijemo 20% WerneraKlenx

    Kakav je na beku?
  • Armagedon13
    959
    Žapera nema ni na klupi dvije utakmice.Možda je na sniženju ?
  • Zagi
    7.8k
    Kaj će nam , da čisti Gojaku kopačke?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    S druge strane je i Gojak na ledu :rofl:
  • NORTE
    11.6k
    Je li Dion Beljo igrač za dinamo?
    Ne pratim baš utakmice, ali iz nekih poteza koje sam vidio čini mi se iznadprosječan nogometaš.
  • Zagi
    7.8k
    Ne bih rekao. Mislim da će Barišić nakraju biti dosta bolji igrač.
    Makar ima Beljo "ono nešto" .
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Meni se cini upravo suprotno, barem trenutno. On je jednostavno precijenjen u ovom trenutku i to mu samo stavlja dodatan pritisak na leda. Solidna tehnika na tu visinu i odma 10 mil. eura. Kako da ne ili kako bi kolege s BBCa rekle how yes no.. Ne znam, nije me nicim odusevio, u ovom trenutku to nije igrac za Dinamo.
  • Salva
    2.5k
    Zabiti 15 golova u Istri nije mala stvar, ali da li je za Dinamo, trenutno nije. Ne možda zbog manjka kvalitete, već zato što pored Drmića i Petkovića nema šta tražiti.

    Ali da ima kvalitetu, definitivno ima. Nek odradi ovu sezonu maksimalno dobro, 12-15 golova u bezidejnom Osijeku pored Miereza, Lovrića i ostalih pa tko zna, možda jednog dana i dođe do Dinama. U svakom slučaju zanimljiv igrač, profil napadaca kakav osobno obožavam.
  • og1986
    2.9k
    Gojak ostao u Zagrebu. Govore SN da na njega Čačić ne računa i da je blizu transfera.
  • Olmic
    3.7k


    Navodno kod Jakira ako ovi osiguraju konferencijsku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions