• marcio amoroso
    36.6k
    Cokaj, Bulat, Gojak, Mišić, Ademi, Ljubičić, Gojak.
    To je sedam igrača za dva mjesta u veznom redu.
    Za desetku imamo Ivanušeca, Tolića i Baturinu. Ukupno 10 igrača za 3 mjesta. Puno i previše po mom mišljenju. To su bar 2 do 3 igrača viška.

    Po meni su sigurni u kadru Ademi kao kapetan, Ljubičić i Cokaj kao novi, te Ivanušec i Baturina kao projekti. Mislim da će se Gojak i Tolić prodati, a da će Bulat možda čak na posudbu.
  • Orc123
    8.1k
    Pa gdje je šikić izjavio da cokaj odlazi u dinamo?
  • LovroZG
    1.3k

    Dva Gojaka su ipak malo previše. :)
    Al slažem se da je već sad barem jedan vezni višak.
  • Orc123
    8.1k
    Na germanijaku to novinar samo nagađa da bi mogao cokaj u suprotnom smijeru...nigdje ne pise da on sigurno odlazi i dolazi u Dinamo!? Po meni bi bio to pun pogodak ali nigdje ne pise da je to rijeseno....
  • Zagi
    7.8k
    Nije ni Šikić od jučer. Ako svi drugi menađeri mogu koristiti naše ime za dizanje cijene svojih igrača pa nije ni on vesla sisao.
    Dobar je Čokaj ,ne bih imao ništa protiv.
  • Olmic
    3.7k
    Čavlina transfer na 5 godina
  • Captain America
    17.7k
    Ak uzmemo Čokaja, možemo im poslat Bulata na posudbu onda.
  • Eduardo
    20.3k
    Robbie Burton do kraja sezone ide na posudbu u irski Sligo Rovers.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Moglo bi to biti dobro. Jedan sam od rijetkih sto misli da se on jos moze dokazati
  • NORTE
    11.6k
    Robbie Burton do kraja sezone ide na posudbu u irski Sligo Rovers.Eduardo
    Neka tamo i ostane.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Pa i ostati će. Posudba do kraja godine i onda raskid ugovora.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    U slučaju da se chelsea i leipzig dogovore za nekakvu zamjenu werner-gvardiol, na koji način bi Dinamo tu mogao uzeti neki postotak koji je dogovoren ?
  • xyz
    840


    Dobro pitanje i ne znam odgovor. Ali mislim da će u budućnosti transferi igrača, barem između top klubova, sve više sličiti trade-ovima u američkim sportovima. Zbog toga bi pri prodaji igrača, svi manji klubovi koji su zapravo i proizvođači igrača trebali definirati bonuse na drugačiji način da ne bi ostali izigrani od strane velikih.
  • Beowulf112
    332
    Dinamo ce dobit sipak ako bude u pitanju razmjena igraca..to je rizik kad ugovoras postotak od prodaje...no nekako sumnjam da ce leipzig wernera nazad..imaji nkunkua koji trpa ko lud..jedino ako on ide ca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions