• Olmic
    3.7k



    A kaj misliš čiji je Antolić igrač? Stvarno misliš da on ima neku moć? Ima iza sebe dečke s knežije
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ljudi moji ovo je index objavio. Oni znaju koliko i mi
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bolje Pripuz nego Mamić.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ne znamo da li bi to bilo bolje. Pogotovo jer je ostanak Čačića navodno potez ovih koji se protive Maminju.
  • SAS1987
    14.7k
    Brijem da bi Pripuzu Bandic napravio stadion :lol:
  • deda
    32.8k
    Ako nam je izbor Mamić ili Pripuz "idem da se objesim međ' šunke" :monkey:
  • Neki tip
    21.3k
    Dajte još Vučića u izbor.
  • Salva
    2.5k
    Mislio sam da od Mamića ne može gore, ali Pripuz daje neku novu dimenziju lopovluku, mafiji i seljaštvu. Odvratno.
  • xyz
    840
    Još jedan stoper, sedmi, nam apsolutno nije potreban tako da u potpunosti podržavam odluku iz kluba da se odustane od dovođenja tog igrača. Svi ovdje znamo koja je pozicija kritična i za koju se treba tražiti pojačanje. Općenito sam i protiv plaćanja odšteta klubovima iz HNL-a. Neka se sami snalaze na tržištu, a ne da ih Dinamo financira. Pogotovo što su to velikom većinom igrači čija kvaliteta ne zadovoljava renome kluba Dinamovog ranga.
  • Fićo1986
    1.1k
    Čekaj Pripuz,jeste vi normalni?
  • xyz
    840


    To je vijest stara bar 3-4 godine. Imaš Nacionale članke pa pročitaj ako te zanima...
  • Orc123
    8.1k
    Joj i vi ae hvatate na clanke indexa....
  • Fićo1986
    1.1k
    pa znam ja za tu vijest ali htio sam rec da takav oološ nebi trebao biti na 5 kilometara od maksimirskog stadiona kamoli bit u klubu
  • LovroZG
    1.3k

    "Kako nam je nakon jučerašnje utakmice potvrdio Božidar Šikić, Čavlina će ovog ljeta stići na posudbu na Kajzericu i u Lokomotivi skupljati dragocjeno prvoligaško iskustvo.

    Njegovim dolaskom na Kajzericu daje se naslutiti da bi Livaković ipak mogao napustiti Dinamo ovog ljeta, a Nevistić bi se onda kraj Danijela Zagorca pokušao izboriti za mjesto plave 'jedinice'. No, čak i da se transfer Livakovića (opet) izjalovi, Nevistić se neće vratiti u Lokomotivu već će minutažu tražiti na posudbi u nekom drugom klubu ili pak čekati svoju priliku kao drugi golman Dinama.

    Dolaskom Čavline u Lokomotivu otvara se i mogućnost odlaska nekog od Lokosa u suprotnom smjeru. Još prije je Dinamo iskazao interes za Enisa Cokaja koji je u novu sezonu HNL-a ušao odlično. Poznato je da Lokomotiva mora prodavati svoje igrače kako bi popunila budžet za sezonu. Svi su u klubu očekivali višemilijunski iznos za Lukasa Kačavendu, no na isti će se morati malo strpjeti. Prema tome dva najvrjednija eksponata Lokosa u ovom trenutku su upravo Cokaj i mladi Luka Stojković."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions