• Logistika
    1.3k
    Sad bas gledam put dinama u europi...nadam se minimum EL,ocekujem LP....ali kako vam se čini za slučaj da ove god igramo tu KL...koliko bi tu dinamo daleko mogao ići?
  • Captain America
    17.8k
    Osvrtnik kaže da Makedonci traže 15K eura, Dinamo će ili platit sam pa prijenos na YT ili će podijelit troškove s nekom televizijom.
  • Robi T
    243
    da,sad sam i jatak pročital
  • marcio amoroso
    36.8k
    Sad bas gledam put dinama u europi...nadam se minimum EL,ocekujem LP....ali kako vam se čini za slučaj da ove god igramo tu KL...koliko bi tu dinamo daleko mogao ići?Logistika

    Kod Dinama je to jako teško prognozirati. Može ispasti u grupi, a može doći i do finala. Razloga je puno, od igračkog kadra koji još nije definiran i vjerojatno bi plasmanom samo u KL bio jako oslabljen do trenera koji nažalost nije na nivou ovog kadra.
  • Infinity
    16.5k
    Grupu bi morali proci. Dinamo ce tu biti prvi nositelj i od ovih iz drugih potova imas eventualno West Ham, Ferencvaros i Fener kao najozbiljnije ekipe koje bi mogle nesto zakomplicirati u borbi za prvo mjesto.

    S prvim mjestom idemo u osminu finala, a tamo onda sve ovisi o zdrijebu. Ici ce se na pobjednika treceplasirani EL vs. drugoplasirani KL. Mislim da tu mozemo naje*ati samo ako npr. u istoj grupi u KL imadnemo West Ham i Villarreala i da netko od njih bude drugoplasirani u KL, prodje treceplasiranog iz EL i ide na nas.

    Isto je opcija da treceplasirani iz EL bude neka jaka ekipa koja prodje drugoplasiranog iz KL i ide na nas.

    Ja mislim da su sanse za ove scenarije male i da bi mi trebali u osmini finala dobiti prolaznog protivnika. Prvaci grupa su prosle sezone isli na Leicester, PSV, Bodo, Vitesse, Partizan, Slavia, Marseille i PAOK. Statistika kaze da su dalje prosla svega dva prvaka grupa, al i prvaci grupa su bili Rennes, Kopenhagen, AZ, Roma, Feyenoord, LASK, Basel i Gent. Nisu to neke ekipe. Mi bi imali realnu sansu proci vecinu ovih ekipa. Od neprvaka grupe trebalo je izbjeci Leicester i Marseille. Ove ostale bi mogli proci.

    Po meni je cetvrtfinale realno, ali sve ovisi o zdrijebu.


    UEFA je vec osmislila novi sistem, a da nije, ja bih se nadao da ce uvesti da cetvrtoplasirani iz LP ide u KL.
  • Fićo1986
    1.1k
    Jel realno očekivati sažetak iz Koprivnice ili nece osvanuti uopce? Nisam bio u toku kad se pricalo o tome mozda netko zna vise
  • miro
    4.5k
    samo napomena za naslovnicu da je petak 29.7. a ne 27.7.
  • Neki tip
    21.3k
    Što je ovaj Olivari u stanju drobiti, čudo jedno..

    Da ima najgore usporedbe u svijetu novinarstva, već sam komentirao. Obično glavinjaju negdje između potpuno besmislenih i prilično promašenih.

    Međutim, sad mu usporedba ima smisla (za poantu koju želi istaknuti), ali je potpuno neprimjerena s obzirom na aktualnost događanja.

    Naime, mrtav ladan je "napade na Čačića" usporedio s ruskim granatiranjem Mariupolja. :yikes:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/antu-cacica-se-nemilosrdno-gazi-gadaju-ga-kao-rusi-mariupolj-a-svi-kao-da-zaboravljaju-jednu-stvar-15227986
  • Mlađi referent
    12.3k
    Cijeli dan me prati osjećaj da će ovakva neka objava doći da malo opeglaju imidž… i evo je, nisu razočarali 05d9ifko7r04mxr8.jpeg
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Sad samo čekamo "Uprava stoji iza Čačića" i bivši je.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Neće ga sad sigurno nitko smijeniti. Ali nek bude loša igra i loš rezutat u Bugarskoj, nisam baš siguran.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nemaju oni što peglati. Ovo su činjenice. U 10 utakmica nema poraza i to je to. To što se nama ne sviđa igra je drugi par cipela. Igra nam se nije sviđala i kada je toliko opjevani Bjelica bio trener.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kako kome.

    Itekako imaju što peglati nakon ove seljačije sinoć. Sve je dobro dok se balon ne probuši, a kad se probuši onda će ovakve igre samo potencirat problem.
  • Mlađi referent
    12.3k
    I ključna stvar, ovdje nije problem dosadna igra. Ovdje je problem loša igra.

    A kad je to u pitanju, vrlo često je samo pitanje vremena kad će stvari poći po zlu. Svakako daj Bože da se ne dogodi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.