• NORTE
    11.6k
    Za Cibonu sad i ima neke nade i možda nešto ozbiljnije uspiju napravit, ali pitam se kakvu će momčad imat u idućoj sezoni, s obzirom da trenutno praktički nemaju nikog.
  • doubletrouble
    1.2k
    Delija u polufinalu PFL-a

    Iskreno, nisam impresioniran Delijom u ovoj sezoni. iako je u svakoj borbi, cini mi se, ostvario pobjedu, ali protiv kakvih boraca...

    delija mi je jedan od omiljenih nasih boraca, ali nisam neki optimist u slucaju njegovog odlaska u UFC ukoliko dođe do toga
  • Keyser Soze
    10.1k
    Šteta za onaj lom noge, nije isti borac nakon te ozljede.
  • Keyser Soze
    10.1k
    ‼️3. KRUG OTVOREN‼️

    S obzirom na vrlo malo vremena kojeg naša Cibona ima, a pogotovo što se sljedeća sezona mora početi pripremati praktički od početka srpnja, otvaramo i posljednji krug uplata te pozivamo cijelu javnost da se priključi našoj kampanji! Još jednom hvala svima na dosadašnjim i budućim uplatama...
    HHC

    Podaci za uplatu ⬇️
    Udruga MI SMO CIBONA
    IBAN: HR5623600001102888683
    Zagrebačka banka d.d.
    Trg bana Josipa Jelačića 10, HR – 10000 Zagreb
    SWIFT: ZABAHR2X
  • masacusec
    3.6k
    Mišljenja sam da je Delijin odlazak u UFC prošlo svršeno vrijeme. Na koncu, dečko ima već 32 g. i vjerujem da mu je bolje tu gdje je...
    OK je lik, no mislim da se nebi dobro proveo u UFC-u.
  • Mališan
    1.8k
    Nik Titanik napiso da skoro nijedan bivši igrač Cibone nije financijski pripomogao akciji. Od toliko igrača u zadnjih 20-ak godina kojima je Cibona bila odskočna daska za milijunske ugovore da baš nitko nije podržao akciju...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Čilić propušta Wimbledon zbog korone.
  • Nolifer
    8.2k


    Baš šteta, u naletu dobre forme i šugava korona ga zaustavi...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nik Titanik napiso da skoro nijedan bivši igrač Cibone nije financijski pripomogao akciji. Od toliko igrača u zadnjih 20-ak godina kojima je Cibona bila odskočna daska za milijunske ugovore da baš nitko nije podržao akcijuMališan

    pa naši košarkaši su poprilični papci...jedino mi je malo za šarića čudno.
    prije će neki amer, tipa alan anderson, koji se preko cibone probio do NBA-a dat 20-30 000 eura, nego giriček, bogdanović i planinić...
  • Eduardo
    20.3k
    Prošli tjedan sam ispratio ponešto košarkaških utakmica, ali košarke 3 na 3. Bio je turnir otvorenog prvenstva Hrvatske u Osijeku i muški i ženski SP u Belgiji.

    Iako nisam ljubitelj košarke, pogotovo NBA, moram priznati da mi se ovo baš svidjelo. Radi se o izrazito televizičnom sportu, kratke utakmice, sve je brzo i dinamično, efektno. Baš mi je nekako sjelo.

    Vidim da su Srbi tu glavni, a to se i vidjelo na turniru. Od 4 igrača koliko ima svaka momčad njihovi na pojedinačnom svjetskom rankingu zauzimaju 1., 2., 3. i 7. mjesto. Rasturili su. Od 7 održanih prvenstava oni su uzeli 5.

    Zna netko kakva je naša reprezentacija (muška i ženska)?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Naši nisu ništa posebno, nisu se plasirali u Tokio, izgubili sve 4 tekme. Basket 3x3 je postao olimpijski sport i prvi se put predstavio u Tokiju, postaje sve popularniji i meni se također sviđa. Srbi i bez Buluta daleko najjača reprezentacija u tom sportu.
  • flexXy
    2.3k
    Vaterpolisti pobijedili srbe i otisli u polufinale svjetskog
  • Mr Anderson
    8.3k
    Bravo za naše vaterpoliste. Uvijek je poseban gušt dobiti Srbe u bilo kojem sportu. Jeli se zna na koga idemo u polufinalu?
  • Papastrumf
    12.4k

    Španjolska/Crna Gora
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.