• Dudu
    2.6k
    Jbt koja Rrahmani zvijezda, od toliko najavljivane drame za ostale igrače, on iskočio iz paštete i 3-4 kluba se za njeg bore, nisam to očekivao, ali dobar je momak, neka mu sretno šta god izabere :D
  • Jaki
    100
    Nekako mi se cini da su mogli vise izvuc za Rahmanija od 2 mile inace onaj bosanac je jako blizu potpisa.
  • Maki17
    218
    Rrahmani valjda na liječničkom. Cijena 2.1 mil. Nekako mi je to premalo.
  • Krizy
    43.6k
    Ako nisu jos bar 25-30% od sljedećeg transfera onda je loša prodaja..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako ide sve u klub onda je ok cijena.
  • LovroZG
    1.3k
    Rrahmani ima 25 godina i nije spektakularan igrač. Cijena je čist ok.
  • Beowulf112
    332
    Pa nije spektakularan ali je zahvalan igrac.Takve igrace je tesko naci.Ja ga za tu cifru nebi ni prodao.Takve igrace ko rahmani je uvijek pozeljno imat u rotaciji.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa imamo i Šituma za krpanje bekova, ne bi reko da smo si prodali važnog igrača bez kojeg se ne može..
    A ak želimo napredak na lijevom beku, umjesto Rrahmanija mora doć neko bolji od Leovca, onda će pogotovo ova prodaja bit opravdana.
  • Krizy
    43.6k
    Neka ulože sad 2 milijuna u nekog lijevog beka pa je okej, ili ovim slobodnima malo jaču plaću (400 000 € npr)..
  • Mr Anderson
    8.2k
    Rahmani je zahvalan igrač, ali je prvenstveno stoper. Krpao je on tog beka, ali realno nije to ono pravo. Pogotovo ofenzivno.
  • Kwedi
    3.8k
    Upravo to. On je sjajan back up stoper, klasa ispred Leška i Perića.

    Umjesto da se njih dvojicu frknulo nekam, povuklo iz Dinama 2 jednog, a za lijevog beka onda laganini opet ostaje neki keš(makar imaju love generalno, bez ove prodaje)
  • LovroZG
    1.3k
    Klasa ispred Leškovića i Perića je završila na beku jer ju je Bjelica vidio ko petog stoepra u momčadi. :rofl:

    Svaka čast Rrahmaniju, puno je napredovo ove sezone i zakrpo je beka, al stvarno mi nije jasno zaš je njegov odlazak najednom tragedija. Sam je bitno da sad nabavimo boljeg lijevog beka i na stoperu damo priliku najperspektivnijem klincu.
  • BluePhone67
    4.1k
    Koliko smo platili Rrahmania ?
  • Kwedi
    3.8k
    1,6 mislim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions