• Nousername
    664
    Sta ce nama novi stoper??Jos na toj poziciji imas Franjica koji ti moze igrat stopera,zadnjeg veznog i lijevog beka
  • Zagi
    7.7k
    Nije Gvardiol ali nije ni tako daleko. Tehnika , čitanje igre itd nebih rekao da zaostaje uopče ali Gvardiolove fizikalije nema (nije loš u tom segmentu ali Gvardiol je monstrum).
    Upravo su fizikalije omogučile Jošku da tako rano igra 1. hnl i ne izgleda kao dijete.

    Mislim da će iduče sezone Šutalo na prodaju ,a Katinić direkt u prvu momčad ali do tada mora još malo izrast i treba mu minutaža.
    Možda mu je bolje biti u prvoj i trenirat. Ne slažem se ali nadam se da u klubu bolje znaju od mene...

    (sve ovo ako je uopče potpisao novi ugovor. Kakvi su to klupski novinari koji to ne mogu istražit)
  • LovroZG
    1.3k
    Velkovski je u 4 godine s Rijekom odigro 78 utakmica zbog ozljeda. Ovo mu je prva sezona u kojoj je ulovio kontinuitet i često je znao bit nonšalantan u HNL-u protiv slabijih protivnika. Radije bi Župarića il Dilavera nego njega.
  • Zagi
    7.7k
    A ne znam baš koliko bi se zajebavao pored kapetana i Rileta.
    Bio bi besplatan , možda to i nebi bio tak loš potez za backup stopera?
  • LovroZG
    1.3k
    Pa onda možemo i Perića zadržat. On je u istom razdoblju odigro 25 tekmi više za klub od Velkovskog.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pa onda možemo i Perića zadržat. On je u istom razdoblju odigro 25 tekmi više za klub od Velkovskog.LovroZG

    Samo je razlika što je Perić većinu svojih utakmica odigrao u prve dvije sezone. Zadnje dvije ga nema nigdje.
  • Crusades1986
    12.5k
    Kak se uopće dogodilo da Velkovskom ističe ugovor i da može otić besplatno? Rijeka nije htjela produžit ili on?
  • LovroZG
    1.3k
    Nije poanta u Periću nego u tome da se jedan igrač sklon ozljedama želi zamijenit drugim.

    Vjerojatno on jer je i iz Vardara otišo besplatno u Rijeku. U Makedoniji čak jedno vrijeme i nije igrao zbog toga.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma jasno, ali Velkovski je u zadnje vrijeme zdrav. O tome pričam.
  • Ludovic IX
    7.3k
    oprostite ali velkovski je dba koraka nazad u odnosu na KTC-a.. kakvi Velkovski.. da sjedi na klupi i uzima pare. ako ne misle uzet boljeg od KTC-a ili bar rang KTC-a, onda radije nitko
  • LovroZG
    1.3k
    Jednu sezonu od četiri je bio zdrav. Ne znam, ja bi ko rezervu radije uzeo igrača koji stvarno nikad nije imo velkih problema s ozljedama nego Velkovskog il Perića. Stvarno nam na stoperu ne treba igrač koji može bit nedostupan pol sezone, pogotovo ak uzmeš u obzir da i KTC zna imat problema s ozljedicama pa ga se dozira malo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Evo malo o Velkovskom

    U posljednje dvije sezone ima 68 utakmica za klub + repku

    Ove sezone:
    1. po presijecanjima po utakmici u HNLu, 2.7
    1. po dugim loptama po utakmici u HNLu, 6.5 uz točnost 57%
    10. po preciznosti dodavanja u HNLu, 84%
    16. po otklonjenim opasnostima po utakmici u HNLu, 3.3
    Uspješnost duela na visokih 65%, prosječno prebačenih pasova po utakmici 2.8, ja bi odokativno rekao da je i ovdje jako visoko plasiran, ali nema kompletna lista
    Brojke od prošle sezone su vrlo slične ovima.


    Kad se pogledaju nastupi u kvalifikacijama za SP 2022.

    Velkovski drži 5. mjesto u poretku sa 7 dugih lopti po utakmici i drži 20. mjesto u otklonjenim opasnostima po utakmici, 4.9.

    Tehnički dotjeran za build up i defanzivno stabilan, za mene sasvim ok za jednog zamjenskog stopera koji bi došao, a da ne daš ni kune.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Velkovski kad mu se igra je solidan stoper. Za Rijeku je najčešće izgledao pomalo nezainteresirano. Za reprezentaviju druga priča, uvijek dobar. Opet, kod nas bi bio 4. opcija. Iza Šutala, Rasa i KTC.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Opet, kod nas bi bio 4. opcija. Iza Šutala, Rasa i KTC.Mr Anderson

    Sumnjam da će ostati svi ako dođe Velkovski. Prije da će doći da zamijeni nekoga od ovog trojca gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions