• Olmic
    3.7k
    Veli osvrtnik Velkovski je taj..
  • flexXy
    2.3k
    Capan, Velkoski i Zuparic za sada znaci. Sta taj osvrtnik ima fetis na bivse i sadasnje igrace rijeke.
  • Mališan
    1.8k
    KTC bez jedne noge je bolji stoper od ove trojice zajedno
  • Mlađi referent
    12.3k
    Malo sam provjerio, Župarić sezonski uzima 705k€ u Portlandu. Čisto sumnjam da je on taj jer nema šanse da ćemo mu mečirat tu plaću, a i tamo ima status svojevrsne zvijezde, ovdje bi bio klupa.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Sta taj osvrtnik ima fetis na bivse i sadasnje igrace rijeke.flexXy

    Po tome znamo da je netko u Dinamu, jer i mi imamo fetiš na njihove igrače xD
  • Beowulf112
    332
    Ja iskreno neznam sta gomilamo igrace.Okej robert ljubicic njega treba zakapariti.Djeluje da bi moglo biti nesto od njega.Ali sta ce nam realno stoper.Prvo se treba rijesit Perića ako mislimo stopera dovesti.KTC je dobar stoper ali imao je svojih kikseva.Ali sve u svemu da nam bude zamjenski stoper nebi se bunio.Je da je na velikoj placi ali to je zadnja godina njegovog ugovora.

    Prvo viskove rjesavati a onda dovoditi.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se stopera tice Ras i Šutalo u prvoj i uvodit Katinica pomalo.. tu je i Dilaver koji moze uskociti.. osvrtnik pise o Velkovskom.. koji k?
  • Orc123
    8.1k
    Treba se rijesiti perica i dilavera i dovest potentnog mlafog stopera, a Milić moze biti 5. Stoper. Nasusno nam potrebno desno krilo i na to bi se trebali koncentrirati
  • Mališan
    1.8k
    6 stopera treba bit u kadru. Trojica od kojih ce dvojica bit prvotimci a treci rotacijski za hnl/europu (Šutalo,KTC,Ras), četvrti stoper rotacijski za kup tekme i možebitne ozljede (zdrav Peric ili Dilaver) i dvojica da popune kadar, tu priključit mlade (Katinić i Braun). Ne treba tu nikog dovodit, samo rezat viškove.
  • Zagi
    7.7k
    Katinić je preveliki talent da bi čamio na klupi kao 6. stoper. Njemu treba minutaža.

    Lauritsen, Šutalo, Franjić + Perić,Dilaver, Gyamfi.
  • Mališan
    1.8k
    Igrat ćemo na 3 kolosijeka, ak ćemo dobro gurat hnl naći će se prilika i za njega da skupi koju minutu + rana faza kupa i možebitne ozljede. Dečko je 2004. godište, ne treba žurit s posudbama. I da samo trenira jednu sezonu s prvotimcima napredovat će, ima vremena za posudbe. Na kraju krajeva Šutalo se potpuno afirmirao sa 22 godine
  • Zagi
    7.7k
    Ne znam , ne slažem se baš. Za njegov osobni napredak bi bilo bolje da igra redovito pa makar i u drugoj ligi još jednu sezonu nego da trenira sa nama bez minutaže.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Za mene Velkovski u nekoj rotaciji čak i nije loša opcija kakve su se spominjale. U najboljim godinama, vjerojatno na nekoj nižoj plaći i ima kontinuitet igara na razini koja je nama odgovara. Ne vidim smisao da naši talenti propadaju na klupi kao što kolega kaže za Katinića.

    KTC zadnja godina ugovora, a i godine čine svoje, dok na Perića ne možeš ozbiljnije računat radi svih ozljeda. Dilaver jednostavno izgubio kontinuitet, ne vidim da je to više onaj isti stoper.

    Velkovski je discipliran stoper, ne znam tko je gledao protiv Italije i Portugala, ali čovjek se valjda bezbroj puta našao na pravom mjestu da očisti nezgodne situacije.
  • Mališan
    1.8k


    KTC, Dilaver, Perić, Lešković. Ak se ne varam to su stoperi iz sezone 19/20 kad je pridruživan Gvardiol ko nominalno 5. stoper, a dalje znamo kaj je slijedilo. Okej, Katinic nije Gvardiol, ali kužiš kaj oću reć.
  • Orc123
    8.1k

    Ako se mora birati između Zuparica, Capana, Mitrovica i Velkovskog definitivno Velkovski. Najmlađi je ima 26g i reprezentativac. Najskuplji po TM, dolazi besplatno i ima kontinuitet, nije izubijan ozljedama i definitivno za uzu rotaciju. Da ima boljih ima ali ovo sto se spominjalo bokje on nego ovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions