• Mlađi referent
    10.7k
    Moram zapljeskati gospodinu Mlađem referentudeda

    Hvala deda. :smile:

    Zasluge profi iz KPVa, bila je najzgodnija u školi pa sam na debatama bio redovan :lol: :lol:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Dalić je institucija za brku
  • Baneki
    731
    S obzirom na ovu raspravu htio sam ovo napisati pod temu nepopularna mišljenja, ali ta je rezervirana za Dinamo. Onda ću ovdje - Zlatko Dalić je najbolji hrvatski izbornik svih vremena. Drugi na svijetu u najpopularnijem sportu na svijetu, plasirao se na to svjetsko prvenstvo u praktički nemogućoj situaciji kad su neki drugi odbili taj zadatak, nije bio prvi izbor. Zatim se plasirao na europsko prvenstvo, prošao grupu, izgubio od jedne Španjolske, zatim se plasirao na svjetsko kao prvi u skupini.

    Tko mu je blizu - Ćiro sa trećim mjestom na svijetu, dobrim europskim prvenstvima 1996, a svi ostali daleko iza. Da, Dalić miksa na prijateljskim i ligi nacija, ali zar nismo mi uvijek bili kraljevi prijateljskih a onda flopovi na službenim utakmicama i prvenstvima. Draže mi je ovako, uostalom gdje smo zadnjih godina u drugim momčadskim sportovima? Košarka npr...
  • Mlađi referent
    10.7k
    Proći grupu na Euru 2016 i na Euru 2020 ti je isto kaj i plasirati se na Euro08, Euro12 itd.

    Radi promjene formata, KO fazu na Euru sad igra 16 nacija, a toliko ih je prije išlo na sam Euro.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kad je hajduk tražio trenera netko je spomenuo Dalića, a ovi su ga ismijali jer je loš trener. Kad bi ga Dinamo uzeo za trenera imao bi podršku kao gore navedeni brko.

    Koliko si dobar u svom poslu ti pokažu ponude. Njemu je All Ain jedini dao ponudu iako je viceprvak svijeta. Ljudi koji vode klubove sigurno bolje znaju od nas koji tu pišemo iz hobija i ljubavi prema jednom klubu. Koliko je dobar trener su rekli ti ljudi. Kasper Hjulmand koji je trener danske sutra može dobiti posao u ligi petice, Rangnick je trenirao United i Leipzig, a Daliću je plafon Rijeka. To su činjenice.
  • Baneki
    731
    Izgleda da ni Joakim Low baš nema ponude za posao, ni prije nije bio u top klubovima, a vodio je Njemačku 15 godina.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Löwa je tražio jedan Real Madrid. Osim toga je trenirao Fenerbahče, KSC ili Stuttgart. Daliću kao što sam napisao plafon Rijeka.
  • Baneki
    731
    Za Real je sam demntirao da su ga kontaktirali. To što je trenirao prije izborničke funkcije nije toliko važno za usporedbu s Dalićem. Joakim Low nakon što je bio svjetski prvak s Njemačkom i 15 godina njihov izbornik je već godinu dana bez posla što znači da nije nešto tražen. Ne znam koji je njegov plafon u budućnosti, a koji Dalićev, vidjeti ćemo. Što hoću reći, to što Dalića nitko ne traži u klupskom nogometu ne znači da automatski nije dobar izbornik.
  • Chinaski
    74
    Da smo donekle uređeni, što nismo, nikad nas ne bi vodili Dalići, Kovači, Bilići, Čačići, Štimci....
    Zadnji koji je imao dobre reference i rezultate da dođe na izborničku poziciju bio je Zlatko Kranjčar. Nakon njega nitko više. Nakon njega, svi su se nešto učili, odgajali, obrazovali, oživaljavali karijere na plećima repke....
    Pišem ovak usred zanimljive rasprave, ali eto....promišljam na glas...
  • über alles
    1.5k
    Kolko god index zna bit uzasan jedini ce od vecih medija napisat ovakav clanak.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kolko god index zna bit uzasan jedini ce od vecih medija napisat ovakav clanak.über alles

    Mislim da je i Vecernji napisao nesto na tu shemu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nemoj se ljutiti, ali usporediti Dalića i Lowa u bilo kojem kontekstu mi pokazuje da nisi ni blizu upoznat sa tim tržištem.

    Löw je imao ugovor sa njemačkim savezom od 3,8 milijuna eura. Usporedba njih dvojice je kao da usporediš Mbappea i Brekala.
  • Frodo
    65
    Vrdoljak je na telesportu nakon Rusije imao sličan članak ako se ne varam.
    A od komentara na Karinov članak pada iq.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.