• Nolifer
    6.7k
    To je to. Nemamo momčad. Nisu borbeni, slabo je to Daliću danas..
  • Blue98
    722

    Hahahaha bojim se da bi se i tu osramotili
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ma znam... Zjbvam se, jer je za prošli euro bio onaj stupidni način kvalificiranja gdje su makedonci do eura došli preko gruzije..
  • vjeko1701
    5.9k
    Dam ruku u vatru da bi dobri stari Čačke s Dinamom danas bolje prošao.
  • miro
    3.2k
    Jebiga, dogodi se i takva tekma, Pašalić ne može igrat u prvoj nikako, to svi vide. Bolje da Livaja igra bez zajebancije
  • BBB Sibenik
    4k
    Pun mi je k ove HDZ repke na čelu sa ovim nesposobnim likom. Četiri godine živi na uspjehu iz 2018. u međuvrimenu ništa nije odigra. Nek mi netko objasni kako može na klupi repke bit Mandžukić, Olić, Ćorluka di su ti ljudi skupili iskustvo da budu pomoćnici. Traži jebeni alibi i radi predstavu od svega. A nažalost neće otic nakon ovog. Očekujem izjavu u stilu “Austrija je bogata zemlja, ima veći BDP po glavi stanovnika” ma nek se gone u pm
    Ko sljedeći dobiva poziv nakon Krovinovica, Melnjak?
  • Ali
    1.9k
    Gle sam si jw Dalic kriv, nije dosljedan. Trkeljas bezveze o principu kako igraju oni spremni i u formi. I da moraju igrati u klubovima ako zele u repku.
    I onda zoves vlasica na svaku utakmicu?
    I naravnu tu si razjebes ostatak ekipe, jer kak da se u ovakvim poluprijateljskim tekmama napale i idu 120% majer, orsa i slicni. Kad znaju da bude u Katar isao Livaja, Pasalic, Vlasic i slicni radi uvlacenja u pak torcidi kompletnog saveza.
    A jedino ako ljudi vide da se mogu nametnuti ce ici 150 na sat... a ovak si misle, zakaj da se ubijam?
  • Tom vg
    1k
    Kaj bila neka tekma?
  • Mrvica
    3.3k

    Ma kakvi, Austrija odradila trening
  • bbb medimurje
    2.9k
    I opet se vidlo kolko nam fali prava devetka
    Svaka cast budimiru al ajmo ovak postaviti stvari
    Kad je on ikad ista odigrao za repku? Osim zabio onaj jedan neregularni gol
    Petko u kakvoj god da je formi i kakvu god losiju sezonu imao ipak iza sebe ima 6 golova za repku
    Ak petko nema uopce mjesta niti za pretpoziv, o budimiru se uopce nebi trebalo niti razmisljati
  • Jurki
    8.8k
    Ovo je bilo kriminalno lose. Dalicu fala za 2018. al od poslije. 0 bodova. Trebal je odavno dobiti šut kartu. Ovo je bilo neprobavljivo
  • Infinity
    15.3k
    Dalic je sigurno postigao najveci uspjeh u povijesti Hrvatske, ali je vjerojatno i trener koji je najvise ugleda prodao. Spanija, Francuska, Portugal, sad Austrija. Hrvatska je pod Dalicem na 14% utakmica primila 3 ili vise golova.
  • deda
    28.1k
    Mladi luzerština i kukavičluk nedostojan imena reprezentacije čije ime nose, seniori šarlatanstvo i neozbiljnost. Rekao bih Rilke " U Hrvatskoj ništa novo".
  • Eduardo
    17.6k
    Kad znaju da bude u Katar isao Livaja, Pasalic, Vlasic i slicni radi uvlacenja u pak torcidi kompletnog saveza.Ali

    Ajd sad navedi razloge zbog kojih Livaja i Pašalića ne bi trebali biti dio ekipe koja ide na SP, pogotovo Pašalić.

    Stari moj, natipkao si puno toga ovdje za shit of the day.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.