• Mrvica
    3.4k
    Ovo je žalost samo takva, nemam riječi
  • jp23
    2.2k
    Sad uvodiš Oršića. O Bože.

    Editirao, neću ga vrijeđat još
  • Ali
    2k
    Kad nas ovak nabijaju ovi kaj nisu prosli selekciju u alpskom skijanju, pojacani izbjeglicama . Kaj ce tek biti u ponedjeljak u sastavu: koman, hernandez, kante, benzema, mbape, griezman i drustvo...

    A bas me zanima jeli Livaja poslao lijecnicku dokumentaciju ili je ladno poslao sms da nemoze doci. Nekazem da mi fali, nego kak si ovi dozvole da igraci biraju utakmice, kladim se da ce na prvenstvu taj isti biti ili u prvih jedanaest ili prva zamjena
  • Markelo
    2.5k
    Vratite nam prijateljske sa San Marinom. Nije ovo za nas
  • Nolifer
    6.9k
    Opet lutanja sa taktikom i krivim golmanom... Čudno da su Austrijanci u crnim dresovima....
  • serbus
    3.6k
    Majer je upitan a Vlašić se trudi da nađe svijetlo na kraju tunela kako sere Vela danas kvalitetno.
  • Ali
    2k
    Los dan u znaku trojke,
    Prvo su mladi izgubili od norvezana 3:2
    Pa je Cilic od norvezana izgubio 3:1
    I za kraj gubimo od austrije 3:1

    Alpsko nordijska kombinacija nam vraca za Janicu
  • Ali
    2k
    *3:0
  • seljak86
    2.4k
    Modrić loš
  • Blue98
    723
    Igraju ovu ligu nacija preko neke stvari, vec 3. izdanje ovog natjecanja u kojem prosipamo ugled reprezentacije. Nek napisu pismo uefi da ne zele igrat i bok.
  • Ali
    2k

    Ma daj, pa covjek je od subote van treninga, slavlje plus obaveze...
    Nije trebao ni ulaziti, ako bez njega nemozemo dobiti austriju, nek svi idu doma
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Dobro je, vidim da igra vlašić, bilo bi dobro da ne potone. Iako nije zaslužio ni poziv u reprezentaciju, al bože moj...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Igraju ovu ligu nacija preko neke stvari, vec 3. izdanje ovog natjecanja u kojem prosipamo ugled reprezentacije. Nek napisu molbu uefi da ne zele igrat i bok.Blue98

    Pa ne znam što bi se loše dogodilo i da se ispadne u ligu B. Ako ništa, imaš lakši popravni za europsko :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ako bude kome lakse, i Belgijance su naguzili. Gube od Nizozemske 4-0, a Francuska gubi od Danske 2-1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.