• marcio amoroso
    36.6k
    Nekoliko novinara prenosi da će Juventus tražit 7 milijuna eura za Pjacu ovo ljeto, kaj vjerojatno znači da je ipak izvan našeg dometaMlađi referent

    Mogu oni tražiti 77, ali sumnjam da postoji klub u ozbiljnim ligama koji će dati toliko novca za igrača koji je 2 puta potrgao križne ligamente.

    On je bio vjerojatno najveći hrvatski potencijal na krilu poslije Perišića, ali sada može igrati samo u nekim fizičko manje zahtjevnim ligama.
  • Eduardo
    20.3k
    Nekoliko novinara prenosi da će Juventus tražit 7 milijuna eura za Pjacu ovo ljeto, kaj vjerojatno znači da je ipak izvan našeg dometaMlađi referent

    Isto je za Roga kojeg se također spominjalo. Cagliari ga je kupio od Napolija za 15 do 20M€, no onda su i njemu otišli prednji križni ligamenti. Između ostalog još su ispali i iz lige. Sad su u Serie B s igračem sklonim ozljedama (s kojim imaju još dvije godine ugovora), ali koji po TM procjeni još uvijek vrijedi 7M€ što je za 3M€ više nego na što je procijenjen Pjaca.

    Osobno mislim da Dinamo ne može kupiti niti Roga niti Pjacu, ali ih može dovesti možda u nekoj kombinaciji posudba plus dio plaće, a onda iduće sezone i otkupiti. Ovisno kako se pokažu... kad bi ostali zdravi i odradili dobru individualnu i momčadsku sezonu bila bi to dobra investicija.

    Obojica su još dovoljno mladi da bi korist mogla biti obostrana.
  • NitkoBitan
    17.6k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/mislava-orsica-ce-biti-prakticno-nemoguce-zamijeniti-ako-napusti-dinamo-evo-tko-je-prva-opcija-15205741
    Suma sumarum, nikakvi kapitalci izvana, nikakav Ojeda. Krpanje vlastitim kadrom. Znaci fokus je na ulazak u LP sa Orsom a dalje nek nam je Bog na pomoci.
  • Majki2111
    3.2k
    Ne. ovo je tekst novinarkse špekulacije, relevantnost ravna nuli.
  • Orc123
    8.1k
    Dnovinari.....
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sve je u clanku realno napisano.
  • Orc123
    8.1k
    Zaboravili su mozda jos dodati tu i Atienwena i Cuzea pa da zaokruze ovaj apsurdni clanak. Cuj Marin zamjena za Orsica. Marin mouze biti u kadru od 24. Igraca i tjt. Jos treba zganaca pojesti i dokazivati se. Igrati u oba pravca a ne fledati samo gol.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Prije ili kasnije Oršić neće vise bit u Dinamu. Njemu je vjer. životna želja liga petice, isto ka Perisicu PL koju je dočeka u 34.g. Kad je moga otic u taj Burnley navodno, osta je tu i pomoga Dinamu osvojit naslov kojeg vjer nebi bilo da je bilo suprotno. Taj dio se mora poštovat i ako sutra izrazi želju da zeli otic triba ga pustit. Dinamo će nastavit zivit i bez Orsica, ka i bez hrpe drugih velikih igrača koji su prošli kroz Dinamo. Na nama je da mu nađemo zamjenu. Mene je jedino strah kakve je poteze ova uprava vukla u sezoni, da neće mu nać dostojnu zamjenu… možda se varam.
  • Beowulf112
    332
    Ojeda jako tesko..odigrao je dobru sezonu i pokazao da pocetni dio sezone nije bio samo slucaj..ima ugovor jos godinu i pol...nevjerujem da je cijena vise 5-6M€ vec oko 10M€..sto je nama van dometa..mozda ukoliko ne produzi na zimskom prijelaznom roku bude dohvatljiv za 4-5M€ ukoliko nastavi igrati na jednakoj razini..tad ce im goriti..da zarade makar nesto ili da riskiraju odlazak za dzaba(sto je malo vjerojatno s obzirom da je to klub iz donjeg dijela tablice a ne boca ili river plate koji bi si to mogli mozda i dopustiti)
  • marcio amoroso
    36.6k
    Hejtate previše. Prelazni rok službeno nije ni počeo. Po svim informacijama su dva pojačanja već dogovorena, i to igrači koji bi za Dinamo trebali biti super pojačanja, a vi tu dramite kao da smo prodali Šutala, Ademija, Ivanušeca i Oršu i kao da nikoga nismo doveli.
  • Infinity
    16.4k
    Slazem se. Kod nas ljudi je*u majku upravi zbog clanaka u kojima novinari nagadjaju nesto.

    Meni je najsmjesnija ta prica o Ademiju i pet milijuna eura. Cijenim ga kao malo kojeg igraca, al tko ce dati pet milijuna eura za igraca koji ima 31 godinu i koji je nacet ozljedama ove sezone odigrao tek desetak utakmica u cjelosti.

    Ademi nama znaci igracki, ali vise nam znaci zbog karaktera. Ademi nikome ne vrijedi onoliko koliko vrijedi Dinamu i od njega ne bi imao koristi ni jedan klub koji je razina iznad Dinama. Da ode u klub razine Dinama ili razinu ispod? Mislim da njega to ne zanima, a mislim i da ti klubovi za pet milijuna eura mogu dovesti mladjeg igraca koji ce im vise znaciti.
  • Neki tip
    21.3k
    Kod nas ljudi je*u majku upravi zbog clanaka u kojima novinari nagadjaju nesto.Infinity

    Dobro primijećeno. Fascinantna je razina nepovjerenja prema medijima, prema brojnim istraživanjima, i istovremeno uzimanje zdravo za gotovo svake pizdarije koju objave, kao da je istinita.
  • Captain America
    17.7k
    Ja sam odlučio nakon one gadarije o Akiju od portala jedino otvarat Večernji i Germanijak. Ako nešto novo izađe negdje dalje, imam Zonu. :cool:
  • Orc123
    8.1k
    Realno jedine insajderske info ima germabijak i Lesicki jer je radio dugo u Dinamu i sigurno ima nekog svog tamo. To se vidjelo i u zadnje vrijeme kad su oni uvijek prvi saznali određene info iz kluba
  • deda
    32.7k
    Mislim da je i Lesi izgubio kontakte zbog svojih grijeha :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions