• Klenx
    5.7k


    A možda su u šumi :D
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Čemu sramoćenje reprezentacije i države igranjem na Maksimiru?

    Ajd dinamo, nemaš gdje drugo igrati, to je naš stadion, kakav je - takav je...al reprezentacija?
    Totalno nepotrebno...
  • Nolifer
    8.2k


    Ali za nas kaj nismo u mogućnosti putovati po svijetu ili ići u Osijek\Rijeku\Split na tekmu, ovo je osvježenje i fali već repka na Maksimiru. Takav je kakav je, naš je... Samo da navijanje bude na nivou...
  • Jaro
    7.5k
    navijanje na utakmicama reoke nije vec godinama na nivou. I vjerojatno nece tako skoro...
  • deda
    32.8k
    Gvardiol isto propušta bar 2 utakmice Lige nacija. Vjerojatno će biti pozvan Škorić.
  • serbus
    4.2k


    Da se nadovežem na tebe i slabijeg navijanja...

    Baš me pika jedna stvar oko repke... Kako je po ostalim forumašima došlo do toga da se više ne dovikuje "za dom - spremni" na utakmicama repke iako je to bio redoviti folklor samo je nestalo?
  • Neki tip
    21.3k
    Kako je po ostalim forumašima došlo do toga da se više ne dovikuje "za dom - spremni" na utakmicama repke iako je to bio redoviti folklor samo je nestalo?serbus

    Spontano shvaćanje da na jednoj utakmici možeš vikati pa te na iduće 3 neće biti. Jer će se igrati bez publike.

    Neovisno o tome što tko od nas o sloganu misli, kazna za Šimunića (10 utakmice zabrane i faktički okončana reprezentativna karijera) poručila je koji je stav UEFA-e.

    Da, FARE, da ovo i ono, da mater UEFAi bla bla nije to kazalište, ali većina nas voli i baklje na stadionu pa ih ipak ne europskim tekmama Dinama baš i ne unosimo na desetke i ne bacamo na teren.

    Možda čak i loša usporedba, jer za baklje još i možeš naći saveznike u navijačima diljem Europe, ali Za dom spremni na stadionu bi naprosto ispraznilo stadion ma koliko se mi upirali objašnjavati što god da objasnjavati želimo.
  • Neki tip
    21.3k
    P.S. nema potrebe da mi itko objašnjava da kaj ak UEFA zabrani zastave i himne ili da nas boli k za UEFAu ili da se i na utakmicama LP pale baklje ili o bijelom polju na Markovoj crkvi ili što god.

    Samo sam napisao što mislim da je razlog neskandiranja slogana Za dom spremni na utakmicama reprezentacije i to je to. :)
  • serbus
    4.2k


    Ma sve pet samo me iznenadilo kako se preko noći na svim stadionima ugasilo. Nisam fan teorija zavjera ali meni ne izgleda na spontanost već nešto drugo pa me baš zanimalo kaj forumaši misle.. Hvala za odgovor
  • Tom Hanks
    3.1k
    Nije skroz nestalo
  • serbus
    4.2k


    To me i navuklo da se sjetim da je na repki nestalo
  • Fanboy
    2.7k
    Neviđena medijska hajka na reprezentaciju, navijače itd. Većina novinara tj. preko 80% su komunistički aktivisti i jedva čekaju nešto gdje mogu blatiti Hrvatsku, priliku da se izbacimo te kao ustašku državu, zato smo imali crtanje svastike, navijačke nerede u Francuskoj. Sjećam se jednog teksta prošle godine od Jergovića(da onaj lik čije tekstove se ne smije komentirati) pod naslovom nešto tipa Hrvatska nije nikakva nogometna sila, već joj se dva puta posrećilo na prvenstvima...
    Znači tako glup tekst gdje on čak pokušava nekom glupavom logikom to objasniti, a ne poznaje elementarne stvari u sportu i vodi ga jedino mržnja...Navodno je još 1998 godine izjavio kako navija za sve reprezentacije na prvenstvu osim za one čiji igrači drže ruku na srcu prilikom intoniranja himne, a to je bila naša.
    Takvih kod nas novinara je nažalost more i puna ih je scena...
  • Baneki
    746
    O tom tipu je Aralica napisao odličnu knjigu Fukara. Preporuka!
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ja sam ful protiv tih uzvika pa ako je nestalo, dobro da je nestalo iako mi se čini da nije nego se jednostavno manje koristi.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Livakovic na klupi
    Ivusic od pocetka, ipak se igra u Osijeku
    Dobro da i skoric na starta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.