• LovroZG
    1.3k
    A jbg onda. Ajmo onda prodat svakog ko je u klubu tri il više godina jer može doć do zasićenja i jer smo dužni osigurat im egzistenciju i igru na višem nivou. Iskustvo i momčad koja se poznaje jer dugi niz godina igra zajedno su precijenjeni.
  • deda
    32.7k
    Evo gaMlađi referent

    Ma i bolje nek se odmori, čisto sumnjam da je ozljeda jako ozbiljna iako je bio sumnjiv na onoj zadnjoj protiv tovara
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa nije ti ovo Real Madrid, tako se otprilike i radi na ovakvom nivou jer je to jedino dugoročno održivo, nije to problem Dinama, to je tako na ovoj razini nogometa

    Ovdje su pravovremeni izlazni transferi ključ uspjeha jer osiguravaju stalno želju za osvajanjem, a i značajno utječu na financijsku sliku kluba. A oni moraju bit praćeni kvalitetnim ulaznim transferima da to pokrivaš.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne pričamo o igračima koji su u ranim 20.-ima već igraču koji je u 30. i koji ne pokazuje ni najmanji znak zasićenja. Plus, još je domaći igrač i navijač kluba. Po ovim tvojim kriterijima koje si naveo smo već trebali odavno prodat Ademija i Livija pa im očito niš ne fali.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne pričamo o igračima koji su u ranim 20.-ima već igraču koji je u 30. i koji ne pokazuje ni najmanji znak zasićenja. Plus, još je domaći igrač i navijač kluba. Po ovim tvojim kriterijima koje si naveo smo već trebali odavno prodat Ademija i Livija pa im očito niš ne fali.LovroZG

    Orša je itekako pokazao znakove zasićenja ili pada(?), pogotovo u prvom dijelu sezone, ali brojke njegove u cjelokupnoj igri ni u drugom dijelu sezone nisu na razini od onog prošle sezone.

    Ademi je imao specifičnu karijeru, a za Livakovića si upravo skoro najviše požalio kaj ga nisi prodao. Čovjek nije bio svoj na početku pa ispao je i iz repke čak. Nit si dobio novac nit si imao golmana. Kad je krenula cijela ova euforija i on se lagano dizao, super si primjer dao
  • Mlađi referent
    12.3k
    I osim toga, opet treba reći da je Orša ponovno ponovio da je san otić van i da će vidit hoće li stići ponuda. Ostavio si ga u prvom mjesecu, nije se bunio, ostavi ga sad opet i možeš li očekivat isto?

    Petković također primjer kako zakašnjeli izlazni transfer sjebe i klub i igrača.
  • LovroZG
    1.3k
    Orša je ko i cijela momčad imao pad ove sezone. On je jedan od reprezentativaca koje je Krznar forsiro na Islandu i nisu dobili dovoljno odmora tako da 20 golova i 6 asista iz 50 tekmi ove sezone i nije puno lošije od 24 gola i 9 asista u 51 tekmi prošle sezone. On bi mi stvarno bio zadnji igrač za prodaju.

    Livi nije na svom vrhuncu od onog trena kad je uprava zajedno s Bjelicom potjerala i trenera golmana Čavlinu. Tu nema pomoći.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nisu golovi i asistencije sve, ali sudjelovanje u 7 golova manje je zapravo osjetan pad. Pao je on i u drugim stvarima.

    Livi je imao top sezonu 2020/21. Ali ok, složit ćemo se da se ne slažemo. Ja bi volio da Orša ovdje drma još 5 godina, ali sam svjestan da je potpuno nerealno i da on čeka da ta ponuda sjedne na ljeto i spakira kofere.
  • deda
    32.7k
    Dinamo je pao, ali Dinamo ne bi osvojio ovo prvenstvo da je prodao Oršu zimus. Pa računajte koliko Orša znači. Ako želi otići zamjena se mora pripremati par mjeseci prije tj. znati u trenutku njegovog odlaska. Pa mi smo ovo prvenstvo visjeli jer smo prodali dva ključna igrača koja nismo uspjeli kvalitetno zamijeniti - Majera i Jakića.
  • Jaro
    7.4k
    Kad cujem zasicenje, osiguranje egzistencije i slicne floskule bljuje mi se...
    Odabrao si karijeru nogometasa, to ti je posao. Placen si toliko da za godinu dana zatadis koliko prosjecan covjek ne zaradi u radnom vijeku i imas problem s motivacijom?
    Livakovicev pad forme je normalan, bez odmora, nakon vrhunske sezone je morao spasavat debila na Islandu... bas kao i Orsic i Ivanusec...
    S tim, da njegov pad forme po meni nije bio ni blizu dramatican kako je prikazano u medjoma i Dalicevom stozeru...
    Orsic je i dalje bio najbolji pojedinac kluba, unatoc slabijim suigracima, padu forme i nedostatku odmora.
  • Mlađi referent
    12.3k
    covjek ne zaradi u radnom vijeku i imas problem s motivacijom?Jaro

    On ce zaradit jednako i ako sljedece godine presjedi na klupi.. mislim da ne kužiš definiciju “motivacije”

    Upravo je to najveća floskula “nogometaš si, odi na mješalicu pa vidi kako je”. Ljudi žele promjene, ne znam zašto je tako teško prihvatit da je i Orša želi
  • Captain America
    17.7k
    Meni su priče o osiguravanju egzistencije vrhunac. Nisu ti dečki maloumni pa da izgube 4, 5 milijuna eura. Ak si debil, izgubit ćeš i daleko više. Mogu uložit u nekretnine, etfovi nose 10ak% godišnje, klub će im dat funkcije u klubu tako da sigurno neće bit gladni. Uz pravog trenera motivacija više neće bit problem. Imamo primjer Ancelottija prije 2 dana gdje je dobrom djelu igrača ovo 5. LP, a vesele se ko da je 1.
  • Jaro
    7.4k
    S tim da ne zivim u iluziji da nema prodaje. Samo ta prodaja mora biti planska i kapitalna kao kod Olma ili bijesna kao kod Gvardiola. Ili na visoj razini, kao u slucaju BVBa sa Sanchom ljetos, Haalandom ovo i Bellinghamom sljedece ljeto.
    Oni, koliko god dobri bili nisu ni u jednom trenutko smatrani kicmom momcadi. Za to jekupljen Reus i slicni...
    Orsic, Ademi i Livi su dinamovi Reusevi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions