• Imamo Dinamo
    3.7k
    Mislim da ce Parris biti promasen transfer. Koliko sam vidio na onom videu cijelo vrijeme prodaje jedan te isti laznjak :rofl:
  • Orc123
    8.1k
    Gojaka bi transferirao za oko 2mil eura. Pokrio bi dolazak ljubicica jer su slicni igraci a ljubicic je duplo bolji. Tako da to mi je prihvatljiv odlazak. Definitivno on je igrac koji zasluzuje postovanje za sve sto je odigrao za Dinamo.
  • Orc123
    8.1k
    a gledaj ako dođu dobre ponude za orsica i ivanuseca klub nece odbiti. Tu govorimo za Orsica oko 8-10 mil eura i Ivanuseca oko 12 mil eura. Klub to nece odbiti ali tu onda skauting i uprava moraju potegnuti poteze i barem polovicu od dobivene sume uloziti u zamjene. Cak ne mislim na kacavendu jer mislim da cifre o kojima se prica on ne vrijedi. Za mene sve iznad 4 mil eura je uzasno los posao jer baturina nije losijj igrac.
  • Zagi
    7.7k
    Orši se ne igra više hnl. Razlika između njegovih predstava u europi i hnlu je nebo i zemlja.
    Vrijeme je da ga se pusti.
    Ja bi ga zamjenio tako da bi kupio desno krilo ranga Ojeda i prebacio Špiku lijevo.

    Petko je pokazao znakove života, a mislim i da će mu Drmić zapalit vatru pod guzicom + ako želi ić na svjetsko , sad je vrijeme da se trgne. Nek ostane.

    Ivanušeca najlakše zamjenimo.
    Za KTCom neću pustit suzu , jači smo kad nije u kadru.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Računaj da bi Oršić i Ivanušec trebali otići ovo ljetonamodi grebza

    Oni iz Dinama sigurno ne idu prije nego se zavrse kvalifikacije za Europu, to je sigurno. Eh sad ne bi bilo najpametnije mjenjat klub prije SPa, sigurno u novom klubu nece imat neku minutazu a to Dalicu igra ulogu. Pretpostavljam da idu na zimu.
  • Orc123
    8.1k
    Za mene je ro glupost, bolje da odu sad i da si stvaras momcad i da nađeš adekvatne zamjene a ne 20 i nekojeg 8. I onda kad vise nemas sta kupiti preplatis nekoga u hnl ili kszes da imas unutarnje rezerve
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mislim da ce Parris biti promasen transfer.Imamo Dinamo

    On je neki dan produžio do 2025. s Koprom, ako to kaj znači
  • Orc123
    8.1k
    On je produzio kako bi oni imali bolju pozixiju kod pregovora za transfer.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Za mene je ro glupost, bolje da odu sad i da si stvaras momcad i da nađeš adekvatne zamjeneOrc123

    Zamjenama treba neko vrijeme da se uigraju. Ovako imas uigranu ekipu koja ganja LP. Ako odu stozerni igraci posao ce biti otezan. Nema tu nekog vremena za prilagodbu, HNL pocinje "tek" sredinom 7. mjeseca, a vec se sredinom 8. mjeseca igra zadnje kolo kvalifikacija.
  • Orc123
    8.1k
    Da tu se moram sloziti s tobom iakoto bi vrijedilo da su idealni uvijeti a kod nas to i nisu. Daleko smo mi od uigrane ekipe i sad, novi trener, nove filozofije, nista nije idralno u nasem slucaju tako da kako god gledas krivo je. . .
  • Armagedon13
    959
    Kapetan,Petko i Ivanušec dolaze na pripreme odmorni,i nadam se zdravi.Sa ova dva pojačanja i eventualno stoperom i krilom to će biti to.Eventualni odlasci zahtijevaju adekvatne zamjene.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Kaj nije Ademi dobio poziv Makedonije?
  • Keyser Soze
    10k
    Koliko smo mi na kraju dobili od transfera Olma ne računajući 20% od idućeg transfera? To mi je uvijek ostalo nerazjašnjeno.
  • deda
    32.7k
    Po mojoj evidenciji već 29-30 milja. I to je to. Više nema bonusa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions