• Bosna86
    11.7k
    Zašto Perića? Nas najbolji igrač s loptom u nogama, za HNL utakmice zlata vrijedi… Lik je bio prespor i bez ozljeda, ali još uvijek može puno vise poslužiti nego Dilaver… Meni savršen kao četvrta opcija
  • Orc123
    8.1k
    Da treba nam stoper jedn kvalitetan. Sto se tice Lairitsena njega je ubila formacija 352 jer on tu radi svoje limitiranoati a to je brzina ne moze odgovoriti zahtjebima te foemacije. U formaciji sa 4 iza on je uz sutala standardan. Iato tako doveo bi jos jednog top stopera kao sto je mogao biti Deokhi da smo malo bili pametniji. Sto se tice Ojede Dinamo ga nije ni prestao pratiti na inst ali je on prestao pratiti Dinamo nakon one sage u 1mj j nakon sto je lajkao par objava i ato je to izaslo u medije. Nazalost miskim da nasa uprava koliko je neaposobna ni ne razmislja vise o njemu. Ponavljam, nazalost, jer je igrac koji bi nam donio neizmjernu kvalitetu. Pratio preko live stream par utakmica godoya, on je tamo nesto ko Livaja u Hajduku ili Orsic kod nas. Ima sve ovlasti i def. Je kompletan igrac. Od tehnike, do suta, pa cak i obavezne igre u obrani. Takvog igraca ni ne mozes dovesti za manje od novca kojeg traze oni. Sve je na nama, ali eto pogledajte samo kako funkcionira u nasem klzbu to. Ako ne igrac u Hnl imas 10% sanse da se transfer okonca pozitivno. A da ga dovedu bacili bi rukavicu svima i pokazali koliko smo velik klub.
  • Armagedon13
    959
    Koliko to traže za Ojedu?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Zašto Perića?Bosna86

    Zato što ga nikada nema. Znam ja da je on dobar igrač i da sigurno može posebno sa loptom u nogama biti odličan stoper. Problem su nažalost ozljede. Možda bi mu godina u Olimpiji, Slavenu ili Mariboru došla odlično.
  • Zagi
    7.7k
    Kaj mislite kad možemo očekivati potpise Drmića i Ljubičića?
  • Captain America
    17.7k
    Nazalost miskim da nasa uprava koliko je neaposobna ni ne razmislja vise o njemu.Orc123

    Nakon onakvog cirkusa koji je trajao mjesec dana i dogovora pa predomišljanja u zadnji tren, ni ne trebaju razmišljat o njemu. Na igrača 3 strane polažu prava, ni daleko bogatijim klubovima takav transfer ne bi bio rutina.

    Niko za njega do 31.12. nije ni čuo, sad ga pojedini naši navijači tretiraju ko da se radi o bogomdanom talentu koji će rješit sve naše probleme. Inače su Latinosi poznati po tome da prilagodba na Europu ide glatko.

    Bolje gurat Špikića koji je hrvatski igrač iz naše škole, koji je osoba na mjestu i ima sve karakteristike modernog krila (prodor, centaršut, udarac, ambidexter pa može pokrit obje krilne pozicije) nego dovest igrača od 5 milijuna eura kojeg vjv niko nije ni gledo uživo za kojeg ne znaš kako će se prilagodit na potpuno drugu kulturu.
  • Orc123
    8.1k
    Najbolje dovestinopet nekoga iz Hnl i tako u krug, zato u zadnjih godinu i pol nismo doveli pojacanje i zivimo na temeljima od prije 2-3 godine. Dovesti rađe 3-4 jurica , cabraje, nevistica i štefulja na koje smo potrosili koliko dođe i ojeda a od njih 4 ni jedan nije ni prismrdio pevoj postavi. Tako je, samo hnl i nasumivno kupovanje. Sad je naredu muric,lepinjica i zaper. Od svih kupovina u zadnje vrijeme jedino Špikić i Bulat imaju smisla. Toliko o tome. I jos k tome 50% sansi je da orsic odlazi pa onda sta ce nam pojacanja. Zamijenit ce ga Marin. Sa takvim stavom zato i jrsmo slabiji nego prije sezonu ili dvije.
  • Orc123
    8.1k
    Za ojedu traze koliko se pisalo oko 8-10mil eura ali naravno da to nece dobiti. Ja mislim da mi definitivno mozemo ici do 6mil eura i da bi to bila top kupnja. Bokje jedan pravi igrac nego 3-4 nikakva. Jos jednom primjer čabraja 1,5, stefulj 1, nevistic 3, juric 1. To je 6 milja eura a od svih tih igraca nitko nije ja bi rekao ni u prvih 18. ...jel bolje onda kupiti jednog postenog?
  • Neki tip
    21.3k
    Kaj mislite kad možemo očekivati potpise Drmića i Ljubičića?Zagi

    I Ljubičić i Drmić imaju važeće ugovore.

    Za Ljubičića mislim da mora početi prijelazni rok, a za Drmića znam da ima ugovor do 30.6., kako s Norwichem, tako i o posudbi s Rijekom. Klubovi moraju pristati na to da se pridruži s početkom priprema Dinamu.

    Problema ne bi trebalo biti i mislim da će to biti riješeno brzo, ali to je razlog zašto još nije potpisao - ugovor traje, treba ga formalno raskinuti malo prije isteka da bi mogao potpisati s Dinamom.
  • Captain America
    17.7k
    Gdje sam ja spomenuo da ne treba dovest igrača il da treba bit iz HNLa? Al 5 milijuna eura je jako ozbiljan novac za igrača koji igra u ispodprosječnom klubu u Argentini i kojem je ovo prva ozbiljna sezona. Ako su Ojedu našli u Argentini, onda mogu nać perspektivnog igrača u Europi s kojim znaš što dobivaš i koji će odmah moć u vatru poput Rasa.

    A ove što si naveo da dolaze i prodaju Oršića piskarala najavljuju zadnjih par prijelaznih rokova pa se ništa od toga nije ostvarilo. Bočkaja, Bulata, Nevistića, Čabraju, Špikića i Štefulja niko nije očekivao u Dinamu za razliku od ovih i tek kad je posao zgotovljen se saznalo. Nemoj se navlačit na "informacije iz menadžerskih krugova" koje Olivari pokušava progurat jer lik je sam prizno da više nema nikakve informacije iz kluba. Ako je stvarno LP cilj, ne vjerujem da će Oršu prodavat (naposljetku čovjek je reko da nema ništa protiv završetka karijere ovdje).
  • Orc123
    8.1k
    Mogu oni potpisazi i ranije bez obzira na prijelazni rok ali ne mogu biri sluzbeno registrirani u klubu dok ne pocne prijelazni rok. Kad opce pocinje prijelazni rok? 1.6. Ili 15.6?
  • deda
    32.7k
    15.6.
  • Nousername
    664
    Perica bi mi okej bilo da ga se posalje na posudbu da se vrati malo u ritam ali nikako ga nebi prodao jer je domaci decko koji gine za dres a ima i nogometnog znanja.Dilavera je isto kao cetvrta opcija za stopera skroz dobar jer ak ude u igru izginit ce na terenu,ima iskustva plus vjerovatno nema neki velik ugovor.
  • deda
    32.7k
    Kupuuuuuuuuuuj Ljubičića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions