• Orc123
    8.1k
    Kakav capan za Boga miloga...fujjjj
  • Orc123
    8.1k
    Jel ima koji igrac a da nije igrao zw nas ili protiv nas a da ga povezuju s nama. Ovo je smijesno
  • Mlađi referent
    12.3k
    Čini se da drukčije nismo u stanju pronaći igrača, naravno ako ovo nije samo obična patka Turaka


    U svakom slučaju malo sam istražio o Capanovoj avanturi u Turskoj, klupski neuspješna, ispali su iz druge lige ( radi čega i dolazi raskid).. individualno, jedan od najboljih pojedinaca. čini se da se izborio za mjesto kapetana i da je miljenik navijača kojima dosta teško pada njegov odlazak i nekako mišljenja idu prema tome - da nam je 11 Capana, ostali bi u ligi.
  • Orc123
    8.1k
    Govorimo o klubu koji ispao u 3. Tursku ligu a mi smo razbijqli klub iz vrha 1. Lige. To ko da dovedes kapetana opatije i da se cudis njemu i da on bio njihov najbolji igrac a ispali u 3. Hnl. O cemu pricamo....bolje da junior zauzme to mjesto ....sramota je da nas se uopce povezuje s takvim igracem. On u Loxima ne bi igrao sad a ne u dinamu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kaj meni objašnjavaš, pošalji mail Vlaku, neću ga ja dofurat u Dinamo

    Ali si svakako pretjerao u negativu jer Capan je i ovdje bio glavni stoper Rijeke
  • Orc123
    8.1k
    Nemoj molim te....capan glavni stoper Rijeke? On vise igrao zadnjeg veznog nego stopera. 3 puta gora kopija Franjica. Iste karakte a 3 puta gori igrac. Otisao za 0 eura a glavno igrac. Nije ni Vlak toliko glup, bar se nadam.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Znači protiv dolaska sam istog, ali taj tvoj prepotentni defetizam je toliko iritantan da moram glumit đavoljeg odvjetnika.

    Capanu je bio ponuđen novi ugovor, ali on je odbio potpisati jer je htio ići dalje, odigrao je više tekmi na stoperu gdje se ustabilio s trojicom iza, a može i igrat zadnjeg veznog, da, kaj je više i igrao u startu.
  • Orc123
    8.1k
    Gle kolega shvacam sta zelis reci i ok. Ja samo kazem da nije Igrac za Dinamo vec za neki klub sa sredine ili zacelja prve hnl. Nista drugo. Primjer Andrijasevic je bio najbolji iz te generacije pa ga ne bi nikad vratio u Dinamo. Ja samo komentiram u kontekstu vracanja u dinamo i smislu istog. Takvih imamo i previse. Ta kadegorija je i Milic i Dilaver s tim da je Dilaver i bolji igrac. Sišli bi s uma da ga dovedemo. Ovo sto si ti napisao stoji. Bio je ok hnl ograc ali ne za Dinamo ni onda a pogotovo ne sad.
  • deda
    32.7k
    Capan je igrač za Loksu, možda
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tu se slažemo.

    Ne vidim kakvu bi on ulogu uopće imao u ovoj ekipi i kaj bi to točno dao novo ekipi. Momčad ionak ima hrpetinu poluigrača koji ne mogu donijet nikakav iskorak i tih ala Capan se treba riješit, a ne krcat još takvih.
  • deda
    32.7k
    Ne vjeruj Turcima nikad ni riječ. Nikad
  • Nino Bule
    13.8k
    Vrlo moguce da se trazi cetvrti stoper jer periceva buducnost je upitna.
  • deda
    32.7k
    Capan nije bolji igrač od Milića recimo. Ne kužim zašto bi Dinamo dovodio nekog tko ima 27 godina, a vrijedi 400 keka eura. Nema nikakvog smisla u ni jednom od Svemira u kojima ja živim.
  • Orc123
    8.1k
    Milic je bolji stoper i perspektivniji. Znaci smisla nikakvog ne bi imalo vracanje capana. Ljudi moji o cemu mi opce raspravljamo.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja očekujem samo dovođenje Drmića i Ljubičića, to se moglo isčitati u onom Antolićevom istupu, a za trenera očekujem Čačića iako bi volio Tomića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions