• Orc123
    8.1k
    Ja uz ta 2 igraca ocekujem jos jesno krilo. Ojedu bi bilo iluzorno ocekivati ali barem onda Parrisa.
  • deda
    32.7k
    Ako ne bude prodaje Drmić, Ljubičić i Marin su sasvim dovoljni. No već sam pisao. Sigurno odlaze Andrić, Gojak i Moha. Znači mora doći još jedan desni bek i jedan stoper sigurno.
  • SAS1987
    14.7k
    Parris je bacanje novca.
  • Orc123
    8.1k
    Jesi ga gledao? Ja jesam, za.menala je avion. Rijesis se menala i kupis njega i jos ti ostane. Ima smisla a?
  • SAS1987
    14.7k
    Jesi ga gledaoOrc123

    Pratim slovensku ligu. U Sloveniji je Menalo bio bolji igrac. Parris je igrac poteza koji je takticki los i ne igra obranu.
  • Orc123
    8.1k
    I ja pratim hehe...menalo bolji? Daj me nemoj molim te. Ovaj zavrsio u momcadi kola a Menalo u velikoj mjeri nije ni bio standardan
  • Orc123
    8.1k
    Ustvari i tako nece nikog dovest tako da je opce glupo raspravljati. Postujem svacije misljenje i moje ne mora biti nuzno ispravno. I tako nista mi ne odlucujemo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Daj me nemoj molim te. Ovaj zavrsio u momcadi kola a Menalo u velikoj mjeri nije ni bio standardanOrc123

    Opet prepotentno i opet u ništa. Daj bar provjeri gluposti koje lupetaš čovjeku koji zna o slovenskoj ligi nešto.. Menalo je skupio 38 nastupa u slovenskoj ligi (u slovenskoj ekipi točnije, igrao je euro kvale za razliku od Kaheema), zabio 12 (isto kao Kaheem), asistirao 8 (5 više nego Kaheem), a di od toga da je Menalo se dokazao i u Rijeci pa i ušao u BH repku.
  • maddaddam
    2.9k
    Igor Tudor napustio klupu Verone — maddaddam


    Daj nemoj nas jebat hahaha
    Mlađi referent

    :grimace: Trebalo ici u onu temu zanimljivosti..., ali sad mi drago da sam se zaj. :naughty:
  • Neki tip
    21.3k
    Ovaj zavrsio u momcadi kolaOrc123

    Daj razradi pls argumente kad ideš u raspravu, jer ovo je više za "naj smeha delati", kak bi jedan ranije aktivni forumaš rekao..
  • Orc123
    8.1k
    Mislio sam napisati momcadi prvenstva, kao sto i je, ali sta da se raspravljam. Neka nama ostane menalo jos 5 godina. Stvarno se nazabijao vaznih golova i naasistirao u Dinamovom dresu.ostaviti svih 63 igraca pod ugovorom. Stvarno ovi sa klupe rade ogromnu razliku i pojacanja nam ne trebaju, ipak smo se prosetali prvenstvom i protiv direktnih protivnika za naslov odigrali strasno dominantne utakmice.
  • Neki tip
    21.3k
    Mislio sam napisati momcadi prvenstva, kao sto i je, ali sta da se raspravljam.Orc123

    Ok, posve druga stvar. Otkud da znam(o) na kaj misliš.
  • Orc123
    8.1k
    Ma radio 100 stvari paralelno pa pogrijesio. U sustini sam zelio rec da nam treba svjeze krvi a da se određenih igraca treba rijesiti a neke treba transferirati. Bolje prodati Menala pa zaraditi nesto nego Orsica. A dovedes nekog mlađeg i za godinu dvije mozda se isplati. Od Menala znamo sto mozemo ocekivati kao i od nekih drugih. Nema puno tu napred a ni nazad.
  • Keyser Soze
    10k
    Vidim da klub i dalje prati Ojedu na insti, nije neki znak, ali možda još nismo odustali od njega...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Stoperi su nam po meni najveći problem.

    Šutalo je trenutno konstanta i jedini na kojega se možemo osloniti. Lauritsen je imao užasnih utakmica i tek je pred kraj sezone krenuo igrati kako zna. Theo je sve češće ozlijeđen, a i onako mu ugovor ističe za godinu dana. Dilaveru ugovor također ističe za godinu dana. Na Perića ionako ne možemo ozbiljno računati.
    Također se treba jasno komunicirati šta se planira sa Franjićem. Jel on stoper, vezni ili ipak lijevi bek.

    Po meni bi trebali nekako riješiti Perića, makar samo na posudbu. Za Thea, ako je moguće pokušati izvući neku odštetu i onda dovesti jednog stopera koji će biti baš pojačanje i jednog perspektivnog tipa Soldo. Ako se Lauritsen ili Šutalo slučajno prodaju onda naravno još jednog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions