• Dudu
    2.6k
    Menalo na posudbi u Olimpiji?!
  • Jaki
    100
    Najnoviji info Boban koji je uz Maldinija glavni za dovodenje igrača pokušava dovest Nikola Moru mislim da bi mogo ic ako bude fina ponuda.
  • Kwedi
    3.8k
    Betis najkonkretniji oko Gojaka
  • Beowulf112
    332


    ako dobijemo 10 ili vise nek ga nose.Ionako me razocarao ove sezone.Nadam se da je to to.I da se previse nece ekipa mjenjat u odnosu na lanjsku.Daj boze da olmo i liva ostanu makar do kraja kvalifikacija za lp
  • LovroZG
    1.3k
    Ja se nadam da će Olmo i Liva ili otić prije početka sezone ili ostat do zime. Ovo izvođenje s prodajom igrača 31.8.nakon kvala se već godinama pokazuje ko neuspješno jer se zamjene isto onda dovode u zadnji tren i ne stignu se uklopit u momčad.
  • Infinity
    16.4k
    Apsolutno se slazem i bas sam mislio isto napisati. To mi je kao da sad Varazdin proda 3-4 najvaznija igraca i napadne prvu ligu s pojacanjima iz trece lige. Dinamo treba zadrzati igrace i ako nije spreman na rizik i da odmah dovede 1-2 kapitalca onda ih dovesti nakon sto se plasira u LP. Dinamo se mora osnaziti pred grupnu fazu LP, a ne se oslabiti prodajom 1-2 kapitalca. To je samo znak da je profit jedina briga, da rezultat nije potreban. To me ne zanima ni 0.001%. Razumio bih da se nakon ispadanja u play offu LP netko proda da bi se nadomjestio financijski gubitak, al ovo guranje unutra, sigurne pare i onda neki jaci izlazni transfer? Ne! Ne zelim prozivljavati jos jedno samaranje, tj. sest njih.

    Najbolje od svega je to sto Dinamo ima igraca koje se moze utopiti za 10-15 milijuna eura, a da i ne osjetimo.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne shvaćam to pljuvanje po Gojaku. Kako je razočarao kad je baš suprotno, jako je napredovao. Gleda se sam Benfica i kraj sezone. Ali ako gledamo cijelu sezonu, od srpnja 2018. Gojak je meni jedno od ugodnijih iznenađenja. A to potvrđuju i brojke, kako statističke na terenu tako i one o visini transfera.
  • Jaki
    100
    Realno Gojak prvi dio ubio drugi dio umro al sto jest jest napredovao je pod Bjelicom nemoguce kakav je bio prije toga al mislim da je pravo vrijeme za prodaju.
  • Hipo
    406
    2 zicera je gojak fulao protiv benfice i time nas izbacio iz europe.
  • The Undertaker
    5.4k
    Za Gojaka je veliki napredak što je uopće došao u šansu da puca zicere. Da je još i pogodio (oba), o njemu bi danas pričali kao o novom Pjaniću. Sjetite se koje je prije njega igrao tu poziciju pa usporedite.
  • LovroZG
    1.3k
    Gojak nikad nije imo dobru realizaciju. Razapinjat ga zbog toga je besmisleno jer da Bjelica oće realizaciju Gojak uopće ne bi igro u europskim tekmama.
  • Eduardo
    20.3k
    Uz Lovrena, Boban želi u Milanu imati i mlade hrvatske garde ako je vjerovati riječima blogera i novinara Gianluce Di Marzia koji već godinama unaprijed otkriva akvizicije Rossonera. Milan je zainteresiran za 21-godišnjeg ofenzivnog veznjaka Dinama, talentiranog Nikolu Moru. - Bobanov dolazak mogao bi olakšati transfer More. Kontakti između njega i Rossonera su stvarni - napisao je talijanski ekspert.

    Ako se Di Marzio oglasio onda to vjerojatno nisu samo obični tračevi...
  • SAS1987
    14.7k
    Po slovenski Ekipa24 (vlastnici ili partnerji su im sportske) i nekim slovenskim forumima se priča da bi Olimpija mogla dobiti jos neke igrače dinama na posudbu (da ce oni biti dinamo b ili dinamo c :D ). Cak je i mandaric (vlastnik Olimpije) bio u medugorju kod mamica.
  • BluePhone67
    4.1k
    Jel bio Biscan trener Olimpije i nakon osvojenog prvenstva dobio pedalu ?
  • Eduardo
    20.3k
    Nakon 25 godina odveo ih je do dvostruke krune.

    'Ljubav je pukla zato što predsjednik te ljudi oko njega koji ga savjetuju, i ja imamo različite poglede na nogomet',
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions