• Blue98
    722

    Pogotovo sad kad su se i navijaci probudili, treba zajahat na ovom valu da se ljudi sto vise povezu s dinamom
  • Carrasco
    4k
    Za tog Kuleta bi stavio ruku u vatru da bi u slucaju da dobije priliku u Dinamu, iskoristi ju i dobije neku ponudu otisao dalje bez razmisljanja.Infinity

    Pa imao je ponudu od Nottinghama pa je odbio, kasnije su ga prebacili u drugu momčad zbog toga.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni Kule ne spada u tu skupinu. Ni blizu. Mislim da nije za prvog napadača, ali je sigurno napredovao ovu sezonu i mjesto u kadru treba dobiti.
  • The Undertaker
    4k
    Ne sviđa mi se nimalo atmosfera koja se stvorila da smo već prvaci. Znam da ćemo mi koji smo pratili Dinamo u Ex Yu doživotno imati traume ali nogomet je sto puta pokazao da nije gotovo dok matematički nije gotovo. Nadam se su Čačić i igrači dovoljno pametni da ne polete previše. Utakmica sa Lokomotivom im je valjda bila dobra škola.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne sviđa mi se nimalo atmosfera koja se stvorila da smo već prvaci. Znam da ćemo mi koji smo pratili Dinamo u Ex Yu doživotno imati traume ali nogomet je sto puta pokazao da nije gotovo dok matematički nije gotovo. Nadam se su Čačić i igrači dovoljno pametni da ne polete previše. Utakmica sa Lokomotivom im je valjda bila dobra škola.The Undertaker

    Točno moje misli isto.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da među igračima sigurno ne vlada atmosfera kako je gotovo. A i trener je dovoljno iskusan da vodi računa o tome. Opet, da se baš i dogodi neki kiks u Šibeniku, tovari dolaze nama zadnje kolo. A trebala bi im pobjeda. Nije valjda da je strah od njih.
  • The Undertaker
    4k
    Siguran si? Protiv Lokomotive (prema Topiću) najmanje istrčanih kilometara od svih utakmica u prvenstvu. Što je to nego opuštanje. Pouzdati se u zadnju utakmicu sa Hajdukom je prevelik i nepotreban rizik. Nema to veze s time da li se netko nekoga plaši. Slučajna ruka, neki crveni karton, ozljeda ključnih igrača i ode utakmica u krivom smjeru.
  • xavier
    11.1k
    Jedna utakmica je jedna utakmica i u njoj možemo izgubiti i od Dugog Sela tako da definitivno treba osigurati naslov u Šibeniku. Ne zato što "ne možemo dobiti Hajduk" nego zato što smo u prilici uopće se ne dovesti i tu situaciju.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne kažem ja da se trebamo pouzdati u zadnju utakmicu, nego da neće biti sve izgubljeno ako sad kiksamo. Za razliku od Lokomotive, mislim da su igrači itekako svjesni što im nosi pobjeda u Šibeniku.
  • Captain America
    13.3k
    Reko je Korda na Tribini da je ono tele što je vodilo momčad do prije 3 tjedna puštalo snimke Interovih utakmica i reko igračima da tako igraju. :monkey:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Boze Isuse kakav je to debil. I on je za to primao placu.
  • Captain America
    13.3k
    Ajmo svi na trenersku akademiju kad ju može takav potpuni idiot završit. Zaposliš se, nađeš na torrentima snimke Heynckesovog Bayerna, snimke puštaš igračima i za to primaš plaću.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zna li netko imamo li kakav postotak za sosu, navodno ga ten hag zeli u unitedu, kostao bi oko 25 mil eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.