• marcio amoroso
    32.4k
    Subota će biti. Tovarija u srijedu igra finale kupa i nema šanse da će u nedjelju igrati u ZG.
  • Neki tip
    19.3k
    u četvrtak je finale kupa, ali da, vjerojatno će se uzeti i njihov odmor u obzir
  • deda
    28k
    U svakom slučaju moguće je da će tovari zamoliti da se igra u subotu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    u četvrtak je finale kupaNeki tip sa Zapada

    Ja sam mislio sto posto srijeda. Ali i da je četvrtak opet im je lakše da se igra subotom. Nepotrebno je forsirati nedjelju.
  • Neki tip
    19.3k
    @Bosna86 i tovari imaju iste želje i htijenja.. siguran sam da će Bosna sad radije biti umoran u ponedjeljak nego da se tekma igra u subotu.. ;)
  • Neki tip
    19.3k
    opet im je lakše da se igra subotom. Nepotrebno je forsirati nedjelju.marcio amoroso

    Ma jasno, tako sam i napisao :)

    Ja sam mislio sto posto srijedamarcio amoroso

    Vjerojatno zato kaj četvrtak zvuči kao idiotski dan za finale Kupa.. ili srijeda ili subota, eventualno nedjelja, sve drugo zvuči nekako besmisleno.

    Pretpostavljam da su htjeli izbjeći preklapanje s Ligom prvaka u subotu..
  • Nolifer
    6.7k
    Znači petak je dan za Tram 11, a subota derbi, može! :cheer:
  • Tom Hanks
    2.6k
    I nedjelja :fire:
  • Neki tip
    19.3k
    Sandro Kulenović:

    2njv882q02vyj2qx.jpg

    Nakon ovakve izjave dođe čovjeku da mu da novu priliku... :smile:

    Da je barem bolji igrač..
  • NORTE
    9.3k
    Nadam se da će Dinamo izaći u susret svojim navijačima, pogotovo van Zagreba i napraviti pritisak na Arenu da se zadnje kolo igra subotom… Ovo nedjeljom u 8 je teško mučenje navijača koji imaju par sati vožnjeBosna86
    Mislim da je Hajduk još prije možda već i 5 godina to već odradio, da nemaju kasnih nedjeljnih termina na Poljudu. Možda je i bila pokoja iznimka, ali sigurno su to dogovorili.
  • SAS1987
    13.5k
    Nisam ja nikakav faktor ali meni je najbolji termin za tekme subota bilo kada ili nedelja u 15.00 :grin: Pogotovo kad je zima je termin u 15.00 idealan.
  • NitkoBitan
    12.3k
    U svakom slučaju moguće je da će tovari zamoliti da se igra u subotu.deda

    U inat njima igrat u nedjelju :grin:
  • Blue98
    722

    Bilo bi lijepo kad bi klub organiziro ovako nesto za proslavu prvaka
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bilo bi lijepo kad bi klub organiziro ovako nesto za proslavu prvakaBlue98

    Koncert na trgu nakon tekme (afterparty :smile:). Bilo bi vrijeme da se tako nesto napravi
  • Infinity
    15.2k
    Nakon ovakve izjave dođe čovjeku da mu da novu priliku... :smile:Neki tip sa Zapada

    Bude mi ga zao na prvu, pa mi onda bude malo drago, pa mi onda svejedno sto pati, ali ga u svakom slucaju ne bi volio vidjeti u Dinamu.

    Na stranu to sto Dinamo ima Jurica i Andrica, pa i Copa kao napadace koji nisu igraci za Dinamo, al nije ni Kulenovic. Vec rekoh neki dan, nismo mi humanitarna udruga pa da kazemo ajde moze i Kule kad su i ovi.

    A Kule nek misli o svom potezu od prije sest godina svaki put kad dobije zelju igrati za Dinamo. I ja kad se sjetim kako mi je bivsa zmaj skontam da mi je pored nje buduca bivsa izgledala kao jos bolji zmaj, pa sam se prevario, al nisam mislio na vrijeme.

    Moze bacati emotivne price po eteru, moze biti tuzan kad zabije Dinamu, al bio bi i ja tuzan. I ja zelim igrati za Dinamo. To ne znaci da sam kvalitet za Dinamo. Za tog Kuleta bi stavio ruku u vatru da bi u slucaju da dobije priliku u Dinamu, iskoristi ju i dobije neku ponudu otisao dalje bez razmisljanja. Opet. I mozda bi za par godina gledali reprizu. Jednostavno ne volim igrace koji su iz Dinama otisli prvom prilikom. Mozda ja cak pretjerujem o Kulenovicu, al on se meni uklapa u tu nepozeljnu skupinu i jbga. Cak bi volio da svi oni sutra placu za Dinamom. I onaj mali sto je s Kuletom otisao, mislim da nikad nije zaigrao prvu ligu, mozda u Legiji. I on bi se vjerojatno sad rado vratio u Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.