• Mali dioničar
    15.5k
    Šta je s Grbićem? U zadnje četiri utakmice nije ni u zapisniku, a niti među ozlijeđenima.Eduardo

    Kalinić se značajno digao. Svakako bi trebao biti prije Grbića trenutno.
  • Eduardo
    20.4k
    svejedno mi je tko će biti treći dok je Livi jedinica. Pitam samo ako netko zna zašto nije ni na klupi već neko vrijeme... nedavno je bio etiketiran kao naš najbolji golman.

    BTW ovo što svemirac igra u zadnje vrijeme je razina niže od onoga što igra Bruno kad je skroz u modu "ne da mi se".
  • Neki tip
    21.3k
    Šta je s Grbićem? U zadnje četiri utakmice nije ni u zapisniku, a niti među ozlijeđenima.Eduardo

    Ako gledaš na Sofi, oni nisu baš pouzdan izvor oko ozlijeđenih igrača, više puta sam se u to uvjerio kod igrača koji sigurno ne vise ko Grbić u momčadi pa da ih i na tribini možeš zamisliti..

    Pisalo se u nekoliko medija da vuče neku ozljedu.

    Ali isto mu je ionako, čisto sumnjam da će u lipnju biti pozvan.
  • Eduardo
    20.4k
    Ako gledaš na SofiNeki tip sa Zapada

    Transfermarkt.
  • serbus
    4.2k
    A gdje je tu Petković?
  • Jaro
    7.5k
    ostavljen skupa s kopicem negdje u lici nadam se...
  • Ludovic IX
    7.3k
    navodno Vaha bivši.. sad sam 100% siguran u našu pobjedu protiv njih bez obzira na njihove "zvijezde" koje će se vratiti.
  • Crusades1986
    12.7k
    Nova TV idućih 6 godina ima prava na kvalifikacijske i prijateljske utakmice reprezentacije.
  • miro
    4.5k
    meni je to na Novoj užas, prijenosi mrtvilo. Nevjerojatno mi je da jedna komercijalna telka nije u stanju napraviti bolji i atraktivniji program
  • BBB Sibenik
    4.4k
    mrtvo smeće su mi prijenosi na Novoj. Nije toto nema uzivljenja nikakvog, di su oni dani kad Cosic napravi uvod u utakmicu. Predstavi državu, grad, još malo začini sa pokojim tračem, izgubi živce pa proziva suce itd
  • Jaro
    7.5k
    cosicu i slicnim uhljebim i lopinama je mjesto u ropotarnici povijesti ako vec u ovoj drzavi lopovi ne zavrsavaju u cuzi...
    Njegovo neartikulirano arlaukanje i kmecanje protiv sudaca definitivno nije nesto sto mi fali na tv... A tekmu ionako gledam radi nogometa...
  • Tom Hanks
    3.1k
    Potpis,jako precijenjen komentator.Kad čujem njegovo zavijanje sere mi se
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Crusades1986 meni je to na Novoj užas, prijenosi mrtvilo. Nevjerojatno mi je da jedna komercijalna telka nije u stanju napraviti bolji i atraktivniji programmiro

    Da je Vela sam bilo bi ok, on u kombinaciji s Lugonjićem je katastrofa.

    S druge strane dio u studiju im je uvijek odličan, Vojnović je stvarno unio svježinu, osobito kad usporediš s gostima na HRT-u.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ja ne mogu da se ne zapitam jel možda netko fulao što ovog pašalića tokom mlađih selekcija nije prekomandirao u napadača.

    realno, čovjek nema neke pretjerane sposobnosti za veznog igrača, nema nekakva posebna pluća, nit kreaciju, nit dribling, nit agresivu, al osjećaj za gol i realizacija su mu vrhunski.
    čovjek ima 13 golova u serieA, nije standardan u prvoj postavi, nominalno je vezni igrač.

    jest da je smrdljiva tovarčina i ne mogu ga organski smisliti, ali to je fakat vrijedno respekta.
    u napadu je repka toliko podkapacitirana da bi ja njega isporoba na mjestu napadača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.