• Eduardo
    20.4k
    na rezultatima mu je upisano.
  • Jaro
    7.5k
    1.8k
    Pobjednik ove pauze kramaric. Ipak ce se morat za njega radit mjesta u ekipi
    Nino Bule

    Normalan trener bi slagao igru oko njega jer nije da imamo igraca koji u bundesligi trpaju i asistiraju. Realno, nakon Modrica, uz Gvardiola jedina prava klasa u momcadi... to sto igra na svakakvim pozicijama dabi semogla slozit momcad po regionalnom kljucu nije njegova krivica...
  • Nino Bule
    13.9k

    Klasa je i brozovic i kovacic i perisic. Jebiga krama mora imat pravog napadace ispred sebe i odma mjenja citavu koncepciju igre, ili si zajebo perisica ili si zajebo kovacica. To su trenerove slatke muke kako ce to rjesit, ali realno krama je jednostavno nesretan jer je atipican igrac i sto se mora formacija podredit njemu, a lakse je bilo stavit modric broz rakitic i izgurat ga iz postave, onda se probudio kova kad se rakitic umirovio i nema realno pravo na ljutnju krama kad igraju takve klase.
  • Olmic
    3.7k
    Ako mislimo bilo kaj napravit na svjetskom treba ovo Dalića poslat u Livno ili još bolje u Hajduk


    Užas izbornik, trener šta već je
  • jp23
    2.7k
    Oršić novi desni wingbek, desni bek, a po potrebi i desni stoper u formaciji sa 3 od iza :lol:
    Ovo je bilo bolno za gledat
  • Jaro
    7.5k
    tocno to... alibi trener, natrpaj velka imena pa kaj bude....
  • Baneki
    746
    Ja sam zadovoljan sa Dalićem. Primio se posla kad nitko nije htio u nemogućoj poziciji, osvojio drugo mjesto na svijetu, plasirao se na Europsko, prošao skupinu, ispao nakon drame od Španjolske, plasirao se opet na svjetsko kao prvi u skupini. Pogledajmo Italiju, nije to jednostavno.

    Prijateljske, liga nacije služe za neke druge stvari.
  • og1986
    2.9k
    Služe za eksperimentiranje i probu novih mogućih sustava.

    Ovo je bilo ništa. Jer se igralo tako da se igra. Oršić iza na desnoj strani, kaj je tu htio ?

    Iako mi kao repka se uvijek mučimo u tim kvalifikacijama i prijateljskima. Prije Rusije su prognozirali da ćemo biti 4. u grupi, a i prošlo europsko isto tako. Dobro igramo kada treba i to je najbitnije.
    Ali isto tako ne trebaju nam ove kerefeke i zajebancije izbornika kada nije potrebno, samo da bi udovoljio nekoj svojoj publici. Valjda se boji na more otići.
  • vjeko1701
    8.6k
    Jedna od definicija ludosti je stalno raditi istu stvar i očekivati drugačiji ishod.

    Je ne znam koliko tko ovdje ima godina, mnogi vjerojatno više od mene. Ja se u cijelom svojem životu ne sjećam dvije poštene prijateljske utakmice reprezentacije, možda ona s Argentinom i prva s SADom.

    Ovo je naša klasika i nema tog sastava ili formacije u kojoj bi to bolje izgledalo. Jdnostavno je uvijek tako. U kvalifikacijskima često mučenje a u prijateljskima smijeh. I sve je to razumljivo te potpisujem da je vječno tako dok se redovno plasirano na završnice turnira i tamo većinom odigramo dobro.

    Kaj god se mislilo o zadnjim godinama, mi trenutno živimo u rezultatski najuspješnijem periodu naše reprezentacije. Jedini blizu ovom je onaj period '96-'98.

    Četiri završenice velikih turnira zaredom, zasad tri prolaska grupe uz jedno finale.
  • jp23
    2.7k
    Mlada repka gubi 2-0 od Finske u nepunih 38 minuta igre

    Edit: na poluvremenu 3-0. Ovaj zadnji gol velika greška našeg Šutala
  • deda
    32.9k
    Katastrofa i sramota u Varaždinu
  • xyz
    840
    Finska U21 je dobra momčad... I prvu utakmicu se vidjelo da znaju igrati i nisu zaslužili izgubiti.
  • Nino Bule
    13.9k
    Asistencija franjic, josip sutalo gol za 1 3
  • jp23
    2.7k
    Iskupljenje za grešku kod 3-0, bravo Šutalo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.