• reziser
    6.8k
    S tim da oni garant racunaju na puni kapacitet juga ak bude im trebalo za zadnje kolobbb medimurje

    zbog zadnje tekme u Zg, transparenta, ni karta više od 5%. I mi smo tražili dodatne karte za predzanji derbi u Splitu,pa nam nisu dali....
  • bbb medimurje
    3.2k

    Naravno
    Svaki transparent provjeriti
    Sam jedan simbol nek bude kontra dinama odma im oduzeti
  • bbb medimurje
    3.2k
    Osvanuo komentar kod tovara na sportnetu da treba preventivno uzet paket za zapad ak zatreba za zadnje kolo
  • Nolifer
    8.2k
    Ne kužim čemu drama oko ulaznica? Cijene jesu takve kakve jesu, tko hoće naći će načina doći do karte, a tko neće će uvijek tražiti razlog.. Jesu dozvolili dole kupovanje za druge tribine ili su samo strpali u kavez? Tako i tu treba, strpat ih samo na određeni broj ulaznica na jug i to je to. Kakvi zapadi i slično za njih. To je problem u nama, kaj nemremo popunit dve tribine, pa se grčimo oko gostujućih navijača... Žalosno, ali istinito...

    Zato Zagrebe poludi i probudi se
  • blackbully
    4.5k
    w18fke5aeuaozhpb.jpg

    Polako, prvo neka ih Rijeka prizemlji.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Može li mi netko objasniti u čemu je problem cijena od 160 kn za dva derbija?
  • GZomanid
    688
    Pa problem ja, kak nebi bio.. Nekima je prejeftino a nekima preskupo.
  • Sljeme
    2.4k
    zbog zadnje tekme u Zg, transparenta, ni karta više od 5%. I mi smo tražili dodatne karte za predzanji derbi u Splitu,pa nam nisu dali....reziser

    Budi siguran da će im naš klub omogućiti cijeli jug i dio zapada po potrebi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Pa problem ja, kak nebi bio.. Nekima je prejeftino a nekima preskupo.GZomanid

    A dobro, 100 ljudi 100 ćudi.
  • reziser
    6.8k
    Budi siguran da će im naš klub omogućiti cijeli jug i dio zapada po potrebi.Sljeme

    nadam se da ipak neće, nakon što su izigrali dogovor zadnji puta
    kao što su usvojili savjete odavde za prodaju paketa, tako se nadam da opet čitaju i da im nedaju više karata od propisanog propozicijama
  • Captain America
    17.8k
    Ako magarad krene uzimat karte za zapad, lako Boysi preventivno objave da se "prebacuju" na zapad za ovu utakmicu.
  • reziser
    6.8k
    na zapadu je stara garda....
  • Nino Bule
    13.9k
    Dosta o magaradi, kupite karte u srijedu i ne bu problema
  • reziser
    6.8k
    ja vjerujem da bu u srijedu zapad dolje rasprodan
  • miro
    4.5k
    Kak ja na to gledam...definitivno uzimam karte za Zapad. Nije stvar u cijeni, fala Bogu i da je 300 kn ja bih otišao. Ali, treba postavit neka pitanja: je li navijač Dinama mogao kupiti kartu za Istok/Zapad Poljuda online ? Je li navijaču Dinama dozvoljen unos uvredljivih transparenata na Poljud ? Jesu li navijači i igrači Hajduka gađani bocama i kamenjem pri dolasku na Maksimir ? Mi moramo doć na Zapad i razmišljat hoće li hrpa tovara galamit i vrijeđat na par metara od nas. U tom slučaju se mogu samo osjećat ko govno, jer ne mogu nikako reagirat, nego moram čkomit na par metara od ekipe koja urla "mrzim Dinamo / Zagreb" i bit u strahu i pazit na klince u slučaju da netko od naših reagira. Ne znam koji k... izigravamo, najgori smo sami prema sebi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.