• reziser
    6.8k
    netko ipak čita zonu ili su počeli razmišljati
  • Crusades1986
    12.6k
    Šanse za ovo drugo su minimalne tak da pretpostavljam da je ovo prvo.
  • Nino Bule
    13.9k
    Nemojte dramit prije nego je pocela prodaja, pa nisu ni oni retardirani ako vide u srijedu navalu online prodaje iz južnih krajeva stopiraju prodaju. Vjerujem i da ulaznice.hr imaju evidenciju tko kupuje karte za hajduka ako i hajduk prodaje karte za svoje utakmice preko njih.
  • rob ljubavi
    868


    Sjever nisam komentirao, samo zapad.

    Uostalom, pojedinacna ulaznica za Osijek 100kn, za Hajduk 150, kak su ljudi vec razmazeni sumnjam da ce ih ovo privuc.

    A pakete sumnjam da ce prodavat kao blesavi, vidjet cemo
  • deda
    32.8k
    Ak je purgerima puno dat 160 kuna za dvije utakmice, a tovarima nije isto toliko za jednu, onda želim da cijeli zapad bude pun tovara.
  • Nino Bule
    13.9k
    Pa na kranjcevicevu odu na zapad za 70 kn bez pogovora, a za utakmicu s osijekom i hajdukom je puno 80 kn ? Gdje je tu logika ?
  • Captain America
    17.8k
    Čemu drama zbog cijena ulaznica? Ako se napravi stadion cijena paketa će bit cijena jedne ulaznice za Istru i slične.
  • Ali
    2.2k
    Problem po meni je sto clanska nema nikakvu prednost.
    Po meni on-line bi trebalo ici samo za clanski ean-code. Barem za zapad dolje i gore. Jer sjever se tako i tako nebi usudili ici gosti.
    Sjever su zrebali svima koji donesu kartu sa istoka protiv lokomotive dati paket obje utakmkce za 20kn to je financijski za klub nista 3.000 x 40 kn popusta, nebi ni osjetili, a veliku emocionalnu stvar i pokazali bi da znaju cijeniti navijace svog kluba.

    A zapad on line za clanske paket po 120kn dolje i 100kn gore ak nisi ispucao one 4 gratis. Ovo da pojedinacni popust za clana koji nije u 17 kola dosao barem cetiri puta i nije neki navijac...
    A tko nije clan 250 dolje i 200 gore (dovoljan okidac zaplatit clanarinu) a ooet sprijeciti masovni dolazak hakdukovij navijaca, praktici ih svesti samo na jug.
    Ovako mislim da bi moglo biti svasta zadnje kolo.
    Nesto kao barca-frankfurt...
  • rob ljubavi
    868
    To je takav mentalitet, njima je to ko nama Europa, nije im problem dat masne pare cisto da su tu, jer su ponosni na svoje itd., nasim ljudima je puno, ma uostalom znate i sami.
  • xavier
    12.1k
    Godinama kukamo protiv dijeljenja ulaznica i tvrdimo da svatko mora cijeniti svoj proizvod da bi ga netko drugi cijenio...i sad je 80 kn za ulaznicu protiv Hajduka za zapad "puno". Iskreno ne mogu shvatiti.
  • K3p
    176
    Daj prestanite srat. Prodaja nije ni počela vi već kmečite ko tovari.
  • reziser
    6.8k
    mislim da nikome neće biti problem kupiti paket, jer dat 80 kuna za tekmu di se odlucuje prvenstvo nije problem.
    Mislim da se tu radi problem kojeg uopce nema! kmeči se bez veze.
    kaj se tiče interent prodaje, rijeka je lijepo pokazala kak se to radi, niste evidentirani kao naš navijač, gledatelj, i nema prodaje karata

    njima dat 5% i ni kartu više

    prodaja ce ici kao luda....i mislim da ce stadion (naše 2 tribine) biti jako fino popunjen!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Cijene su top
    Kaj se tice tovara na zapadu i za zadnji derbi je bila ista prica pa ih na kraju nije bilo
    A i sumnjam da budu prije krenuli kupovati karte za zapad a jug im jos nije u prodaji, drugo bi bilo da je jug rasprodan

    S tim da oni garant racunaju na puni kapacitet juga ak bude im trebalo za zadnje kolo
  • Klenx
    5.7k
    Ne serite pretjerano oko cijene karata za DVA derbija na kojima se lomi prvenstvo i SVI NA MAKSIMIR!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.