• vjeko1701
    8.5k
    Ja i dalje ne vidim scenarij po kojem Bjelica preuzima Dinamo.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Malo tko vidi takav scenarij. Možda je sve to samo kurenje vatre prije derbija za 10 dana. Ali gotovo sam siguran da će Bjelica otići iz Osijeka ako ne budu prvaci (a neće biti).
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bjelica će sigurno otići iz Osijeka, a šanse da se vrati su nikakve. Pljunuo bi sebi, navijačima Osijeka, a bome i nama u usta.
  • vjeko1701
    8.5k
    Ne bi se čudio, iskorištavanje nedavnih komentara da bi se unio nemir. Dal im odlazi ili ne ne znam, moguće je al opet je moguće da je samo njegova taktika za polarizaciju momčadi i još više vodstva kluba.
  • maddaddam
    2.9k
    Bude kao i za Ojedu, pa onog Dothrakija... Spominje se jako trenersko ime, ali na kraju slome Krznara, Krunu, Čačića...
  • Captain America
    17.7k
    Događale su se i luđe stvari u nogometu. I Bjelici i Zdravku je nogomet biznis, Bjelica hoće naslove i nastupe u Europi, Mamić hoće rezultat u Europi kako bi se prodavali igrači i mogli uzimat novi rikverci. Savršena kombinacija i nije nemoguće da se nešto dogodi.
  • Eduardo
    20.3k
    Bjelica hoće naslove i nastupe u EuropiCaptain America

    Bingo. Dinamo je jedini klub u karijeri s kojim je nešto osvojio.
  • Nousername
    664
    Pa ko nebi volio Bjelicu na klupi Dinama.Njemu fali Dinamo ,a Dinamu fali on.Svi znamo kakve rezultate je imao.Na ovim prostorima po meni nema boljeg trenera za Dinamo od njega.Samo ja ne vjerujem da bi se on vratio dok je ova uprava na vlasti,a ne vjerujem da ce otic iz Osijeka kad tamo ima sve sta pozeli.Ne bih ovu sezonu sto se tice HNLa za Osijek proglasio kao neuspjeh.Svi znamo sta je Dinamo i kolko vremena vlada u HNLu i sad svi misle da jedan Osijek ili Hajduk koji su se tek probudili mogu srusit takav klub.Mos mislit
  • marcio amoroso
    36.6k
    ,a ne vjerujem da ce otic iz Osijeka kad tamo ima sve sta pozeli.Nousername

    Na šta misliš kad kažeš da ima sve šta poželi? Meni samo autonomija pada na pamet. Inače nema ništa drugo. Ima kadar kojeg CSKA Sofija pojede. Ima klub koji nije osvojio nikada ništa i ima upravu koja vjerojatno za taj novac koji daje njemu očekuje i nešto opipljivo. Ja sumnjam da su mu platili Miereza i doveli Caktaša i Lovrića da bi bili treći i ispali u polufinalu kupa.

    Svaka priča se može naravno drugačije ispričati, ali meni treće mjesto, polufinale kupa i prva prepreka u Europi nije nikakav uspjeh, čak to nije ni za Osijek.
  • Captain America
    17.7k
    Još jedna za Nenada bitna stvar. Klagenfurt je puno bliže Zagrebu nego Osijeku i uvijek je naglašavao kolko mu je bilo dobro ovdje jer je bio sa ženom i sinovima svako malo. Mame mu nažalost više nema i ne znam što bi ga moglo vezati za Osijek.
  • Olmic
    3.7k
    imaš dolje hashtag..
  • Nousername
    664

    Nije uspjeh.Ali mozes mu dati otkaz i koga dovesti boljeg od njega.Opcenito se kod nas premalo vremena daje trenerima da se dokazu.Od njega kvalitetnijeg trenera nemas.Mogu ga se rjesiti i onda riskirati sa nekim nedokazanim trenerom ili mu dati priliku jos jednu sezonu pa sta bude jer ipak nije on bilo ko u HNLu i definitivno je najjace ime.Uz to ne treba zaboraviti da su oni jos u igri za HNL i da su imali malo vise srece protiv tovara (sto su po meni zasluzili) u medusobnim ogledima sad bi mi sa samo jednim kiksom mogli izgubiti prvesntvo.Ali slazem se da su ove godine razocarali u Europi i da su nekako svi ocekivali vise.Ipak su se i pojacali od tog poraza sa par kvalitetnih igraca i imaju oko 25 igraca u kadru i sve ce dati da igraju u Europi iduce sezone jer se za to i spremaju.
  • Captain America
    17.7k
    da su imali malo vise sreceNousername

    Ispucali su svoju sreću za narednih 10 godina s ko zna kolko golova nakon 85. (mislim da su u cijeloj Europi rekorderi).
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jedine dvije utakmice koje su još mogli dobiti su te dvije protiv tovara. Doslovno su dva puta u sezoni mogli i trebali uzeti više. Manje su mogli i trebali uzeti bar 10 puta. Na sreću se oni sigurno ne mogu žaliti.
  • Jaro
    7.4k
    golovi nakon 85e nisu sreca, prije karakter i fizicka sprema u odnosu na protivnika... koliko me sjecanje sluzi, dinamo je pod bjelicom takodjer dosta golova dao u zadnjoj cetvrtini...
    Ali ontopic,nisam bas pobornik povratnika na klupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions