• Markelo
    2.6k
    Menalo može pomoć samo u kupu protiv kakvog drugoligaša.
  • deda
    32.7k
    Uobičajeno je da navijači Dinama potcjenjuju pojedine igrače. To rade od 1911
  • superhik
    11.1k
    "Mamići i jesu najzaslužniji za ovo što Dinamo danas je i to treba pošteno priznati." Jakirović danas u razgovoru za Index.

    "Družite li se s braćom Mamić?

    Kad se sretnemo, sjednemo, popijemo piće. Pričamo uglavnom o nogometu. Oni dolaze na sve naše utakmice, ali ne samo na naše. Prate oni sve u Premijerligi."
  • Neki tip
    21.3k
    Menalo može pomoć samo u kupu protiv kakvog drugoligaša.Markelo

    Ili protiv Rijeke u prvenstvu, Genka u Europskoj ligi i Omonije u pretkolu Lige prvaka, da spomenem samo tekme koje mi prve padaju napamet. :wink:
  • Markelo
    2.6k
    pa Atiemwen je dao gol za pobijedu protiv Wosbergera i imao asistenciju Oršiću za 2:0 protiv Tottenhama pa svejedno nije za Dinamo.

    Btw nakon tog gola Genku imao je još samo asistenciju protiv Šibenika. Valjda je to nekom dovoljno
  • Neki tip
    21.3k
    Beli je puno preplaćen za ono što je dao, došao je kao pojačanje, a to nije bio.

    Menalo je igrač rotacije, kako je marcio gore naveo. Tu ulogu posve dobro ispunjava.

    Što se učinka tiče, nakon Šibenika i te asistencije nije se baš ni naigrao, zar ne?

    Pisalo se da je ponajbolji ili najbolji na pripremama, no na proljeće uglavnom sjedi na klupi, a u zadnje vrijeme i ozlijeđen.

    Daje ono što se od njega očekuje.
  • Eduardo
    20.3k
    Od Menala se ne može očekivati da bude Oršić, nema ni primanja koja su u rangu Oršića. Od Menala se može i mora očekivati da ne pravi probleme u kadru, da uvijek daje sve od sebe kad dobije šansu i da ima solidne brojke. Sve to Menalo ispunjava i zato ja ne bi imao ništa protiv da i za sljedeću sezonu dobije sedamnaesto ili osamnaesto mjesto u kadrumarcio amoroso

    Ovako bi ja opisao Andrića, u slovo.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znači sljedeći transfer je Jakir u dinamo..već vidim poslanice o tome kako ga je sam Bog poslao u Međugorje da cijelu sezonu gleda novog trenera Dinama..
  • striko
    1.6k

    Dao je i Krasnodaru za 2:3
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako je vjerovati Germanijaku Atalanta i Fiorentina žele Dinamovog kadeta Zlatana Koščevića. Spominju dva milijuna eura. Koščević je u 22 utakmice postigao 21 pogodak.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Bjelica je u našim očima još uvijek top trener za nas i malo manji čovjek neg je bio kad je otišao..

    da dođe ponovo, treba i on pregrist govno i bit u klubu u kojem glava još drma i mi da pređemo preko nekih izjava o tome kako dinamo ima pomoć itd...
  • vjeko1701
    8.5k
    Prije ćemo gledat Freddie Mercurya u Areni nego Bjelicu na klupi Dinama.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Prije ćemo gledat Freddie Mercurya u Areni nego Bjelicu na klupi Dinama.vjeko1701

    Hologrami danas rade čuda. :smile:

  • Olmic
    3.7k



    Rađe sam za ostanak Čačića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions