• BluePhone67
    4.1k
    Rrahmani u Standard za 1,6 €
  • Blaz
    373
    fino za 10 kuna dali sigurnog stopera i lijevog bocnog. :cool:
  • BluePhone67
    4.1k
    Hehe.. milja eura
  • Kwedi
    3.8k
    premalo za rrahmanija i nepotrebno ak mu se ne ide.

    šteta, po meni jedno od najvećih iznenađenja ne samo ove sezone već opčenito.
  • Infinity
    16.4k
    Za Rrahmanija se moze dobiti maksimalno dva milijuna, ali on Dinamu realno vrijedi puno vise i kao takav bi trebao ostati. Ista stvar s Ademijem. Za njega se ne moze dobiti velika lova, a njegova vrijednost u Dinamu je neprocjenjiva i zato ga se treba zadrzati. Njih dvojica su jednostavno igraci koji Dinamu vise vrijede nego sto vrijede na trzistu i Dinamo njihovom prodajom gubi ma koliko god dobio.
  • xavier
    12.1k
    Možda Rrahmani nije po volji novog starog urednika sportske politike u klubu. Ovako uvijek mogu dovesti novog Dilavera koji će stati na branik Tattine politike i veličati istog kao "najvećeg menadžera na Balkanu" te koristiti svaki trenutka slobodnog vremena da popije s njim kavu.

    Šalim se naravno, ali...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Smiješna cifra za Rrahmania.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ko što je već rečeno, Rahmani nama više vrijedi nego što se za njega može dobiti, no ovo je za njega realna cijena. Kupuje se lijevu bek, a za popunu na stoperima treba uzet naše mlade.
    Meni je veći šok kad sam pročitao da je Splitu plaćen isto 1,6 milja €. Ako je to istina onda je to očito izvlačenje love za koju do sad nisam znao.
  • Infinity
    16.4k
    Nakon sto su Zuzuli s Rebicem pokazali misice kasnije su ocito s Mamicem nasli zajednicki jezik pa su i Rog i Rrahmani placeni vise nego sto je itko mislio da ce biti.
  • reziser
    6.8k
    Rahmani odlazi iz dinama

    koliko je to nekome bitno u ovom trenutku
  • Infinity
    16.4k
    Normalno da je bitno. To sto ima bitnijih stvari ne znaci da to nije bitno.
  • LovroZG
    1.3k
    To je ok cijena za Rrahmanija. Čovjek ima 25 godina i nije baš spektakularan igrač. Odlično je pokrpo lijevog beka ove sezone, al realno je Leovac bolji od njega i imamo već četiri stopera + nadolazeće mlade. I ja bi radije da se proda Lešković, al jbg. Nije ovo tragedija.

    Samo je pitanje di će završit ove pare od transfera.
  • markoli
    1.7k
    Rrahmani je mene pozitivno iznenadio ove sezone. Odigrao je tog lijevog bek odlično skoro svaku utakmicu (izuzev finala kupa), a pogotovo protiv Benfice u gostima. Napadački se od njega ne može očekivati nešto previše, ali je zato iza bio čvrst i siguran - što je našem treneru sigurno bitnije kada govorio o europskim natjecanjima.

    Sad znači tražimo drugog lijevog beka uz Leovca?
  • The Undertaker
    5.4k
    Rrahmani je reprezentativac Kosova, polivalentni igrač koji može odigrati obje stoperske i obje bekovske pozicije, dobrog udarca i skoka. Za stopera relativno mlad. Nije baš da imamo na lageru takvih. Ako lovimo LP, radije bih da smo prodali Leškovića ili Perića.
  • markoli
    1.7k
    Mene je od defanzivaca Perić najviše razočarao ove sezone. Lešković je ovu sezonu odradio klasu bolje od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions