• og1986
    2.9k
    Aj barem smo uspjeli taj pot 2 osigurati.
  • Nolifer
    8.2k
    Hahaha...fun fact...i ja sam u šumi...baš na kratko uključio HBOtoGo i taman Krama zabija. Školski.Mr Anderson

    Znaci dobro da nisam gledo do kraja... Samo bi zivce izgubil bezveze

    Lugari Boys :rofl:
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Stoperi će biti Škorić, Vida i Ćaleta-Car, na lijevom boku Barišić, na desnom možda Juranović, iako će mu to biti onda druga utakmica. U veznom redu će biti Moro, Pašalić i Majer, a u napadu Vlašić i Livaja. Jedino smo u maloj dvojbi kad je u pitanju desni bok, neću vam reći o kome razmišljamo jer ćete oko toga raditi dramu. Cilj je probati ovaj sastav i, naravno, pobijediti utakmicu.

    Nikola Vlasic ispred Orsica u napadu. Nepristrani izbornik Dalic
  • flexXy
    2.3k
    Ne znam kad je zadnji put neki igrac sikaniran u reprezentaciji kao Orsic. Ovo je previse i za dalica.
  • miro
    4.5k
    Apsolutno! Daj zamislite da je neki tovar zabio toliko europskih golova u Ligi prvaka i Europskoj ligi i da mu ne daju 5-6 utakmica zaredom da odigra. Livaja im igra pod normalno, Vlašić koji nije 2 poštene utakmice u zadnjih godinu i pol dana odigrao. Vjerojatno će i Brekalo još bit ispred njega, a to je isto sramota
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Nadam se da Dalic planira dati po poluvrijeme Vlasicu i Orsicu ili Livaji i Orsicu jedino mi to ima smisla,tako bi imali podjednaku minutazu.Ali da budem precizan ne podrzavam tu odluku i ne kazem da je to normalno...
    Covjek koji te protiv Spanjolske vrati u zivot i donese ti produzetke na EP,covjek koji redovno rusi velike ekipe i igra velike utakmice u Dinamu a da ima toliko podreden status u usporedbi sa Livajom koji ne postoji ovo proljece,i Vlasicem koji vec duze ne igra...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ja sam već odavno rekao, na oršićevom mjestu ja bi to presjekao i odbio poziv u reprezentaciju.

    zašto ga uopće zove ako na nebitnim prijateljskim utakmicama protiv mrtve slovenije i bugarske ne može dobiti 90 minuta? stvarno ne vidim poantu!
  • Captain America
    17.8k
    Gledajte to s pozitivne strane, Orša će se vratit zdrav i odmoran. Na izbornika nema smisla trošit riječi, a ni na južne pravednike koji su bili itekako glasni 2014., a sad ih se ne čuje.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Možda stavi Oršića na desni bok.

    Činjenica je da su najveći gubitnici eventualnog prelaska na 3-5-2 Perišić, Sosa i Oršić.

    Perišić i Oršić jer im se uzima najbolja pozicija lijeve špice u 4-2-3-1, a Sosa jer je u 3-5-2 najbolji lijevi bek uvjerljivo, a pretpostavljaju mu Perišića kojem vjerojatno nije nimalo drago igrati tu poziciju u reprezentaciji.
  • miro
    4.5k
    Bišćan priključio Vidovića U21 repki :clap: :clap: :clap:
  • marcio amoroso
    36.8k

    A dobro, Orša igra u ovom sistemu jako uspješno tog drugog napadača u Dinamu i nije mu ovaj sistem nov. On je kod Dalića gubitnik jer ga ovaj jednostavno ne gotivi. Zašto ga ne gotivi ne znam, ali jednostavno iskazuje nepoštivanje prema njemu. Orša je valjda jedini u Kataru koji će obje utakmice krenuti sa klupe i to sve kaže.
  • Krizy
    44.3k
    Hrvatska U19 zadnja sa Šimunićem u konkurenciji sa Rumunjskom, Islandom i Gruzijom.
    Sramotno biranje trenera..
  • og1986
    2.9k
    Bio je članak kako se i u mlađim uzrastima šikaniraju igrači Dinama.

    Moguće da ćemo tek za par godina vidjeti posljedice mržnje vladajućih prema Dinamu.
  • Crusades1986
    12.7k
    Sva sreća pa Brekalo ima koronu pa da ne bude potpuno šikaniranje najboljeg strijelca Dinama u europskim natjecanjima.
  • Eduardo
    20.4k
    Oršić u prvih XI :sweat:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.