• Neki tip
    21.3k
    Hebe mi se tko je 4. golman repke.Neki tip sa Zapada

    Znamo li uopće tko je 4. golman Dinama? Evo ja priznajem da pojma nemam.

    A dnevno odvojim za Dinamo barem sat vremena, na ovaj ili onaj način. Na svakoj sam utakmici. Nakon i prije utakmica čitam, pišem, navijam, strepim, gledam. I svejedno nemam pojma tko je 4. Nit me briga.

    Reprezentaciju pratimo svakih par mjeseci, uprlo se pola Zone objasniti koliko je manje važna od Dinama i svjedno se duša cepa zbog toga što je Kalinić četvrti golman..

    Da oprostiš, meni tu nešto ne štima.
  • Infinity
    16.5k
    Ja bi zvao najvaznije igrace Hajduka, Rijeke i Osijeka i nikog iz Dinama. Mi da se odmorimo i pripremimo, a oni nek se umore i razjebu klupski ritam :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    pa to je jedini dosljedan stav za one koje kiki zaboli za repku.. a za tebe znam da si jedan od takvih.

    Takvih među klupskim navijacima ima puno i to mi je posve razumljivo. Ne dijelim stav, ali razumljiv mi je i logičan.

    Ali ne kuzim obolijevanje od kmečitisa pri svakom mrtvom popisu na kojem je više od 1 hajdukovca. Ebo vas Hajduk. I kmečanje o njemu i zbog njega.
  • Nino Bule
    13.9k

    I da nam makedonija ne uzima ademija i ristovskog, prodisali bi
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ja ne bih pozvao nikoga tko se ikad kupao južno od Crikve, ali to sam samo ja.Neki tip sa Zapada

    Kakva Crikva, Karlovac. Osim tog potpis.
  • Eduardo
    20.4k
    Moram se složiti s @Neki tip sa Zapada. Oni najbolji i najbitniji su tu. S druge strane valjda i izbornik može dobiti malo krediti barem što se tiče odluke o četvrtom golmanu. Popisi su mu manje više korektni da bi se nakon njegovih ostvarenja s reprezentacijom hvatali ovakvih gluposti. Stvarno cjepidlačimo i kmečimo na zabrinjavajućoj razini.
  • Baneki
    746
    U pravu je @deda malo se previše uzjogunite oko tih popisa. @Neki tip sa Zapada jel se ti to gore sam sa sobom raspravljaš oko 4og golmana repke, he he? Inače, ja sam manje više zadovoljan Dalićem, hej drugi na svijetu smo bili s njim, pa to će mi djeca pamtiti cijeli život a ne samo ja.
  • Neki tip
    21.3k
    jel se ti to gore sam sa sobom raspravljaš oko 4og golmana repke, he he?Baneki

    Ne. :) Citirao sam se, jer odlučih dodatno argumentirati svoj upis, ali odgovarao sam @og1986 na pitanje zar mi je ok da je Kalinić 4. golman.. ;)

    Radi se o tome da nas sto ovdje na Zoni svaki dan prati voljeni klub, sastavljaju se ekipe, nekom cudno sto igra Mišić, nekom što ne igra Tolić, neko bi Ristovskog u ovoj formaciji, neko Špikića u onoj. Netko se pita gdje je nestao Menalo i zašto su nepravedni prema njemu, netko bi ga otjerao iz kluba. Nekome bi Petko grijao tribine, netko veli da je i bez jedne noge bolji od ostalih.

    A ponavljam, na dnevnoj razini pratimo.

    I sad uznemirenje i teorije zavjere se stvaraju i nekakva negativa širi jer se među 25 igrača našao igrač koji ne igra u Evertonu, ali kvragu sve ako on nije među 25 naših najboljih igrača, i nekakav 4. golman..

    Ja zbilja vec jako dugo ignoriram ovu temu, ali valjda bas zato u neoprezu otvorih. Glup sam kaj si sve moram objasnit i sve mi mora biti logično.

    Toliko negativan odnos prema reprezentaciji i Daliću zbog takvih jadnih bezvezarija kakve su Vlašić na popisu, a Kalinić ili Škorić na pretpozivu, ja si objasnit ne mogu.
  • og1986
    2.9k
    A i ti si se uzjebo oko gluposti, da nelogično mi je da je Kalinić 4ti golman, jer ako je nebitna pozicija onda daš nekom mladom kojemu bi taj pretpoziv bio sve u životu, a ne starcu koji nije dobar ni za HNL

    Ulovis se za najmanju stavku i iz nje napraviš slona. Za ostatak popisa nemam primjedbe.
  • Neki tip
    21.3k
    Ulovis se za najmanju stavku i iz nje napraviš slona.og1986

    Pa to je bila jedina, a ne najmanja stavka.

    Mislim, za to si me pitao, nisi pitao jel mi ok da je pozvan Brozović. :)

    Meni je popis ok, i te najmanje stavke kao što je 4. golman su posve sporedne. O tome se i radi.. tak da si malo zamijenio teze.. ;)
  • deda
    32.9k
    Ja ću još jednom podvući, a čak mi je takav dojam da i većina komentara ide u tom smjeru. Ovaj popis je vrlo realan i objektivan. Uvijek ima naših navijačkih modova i želja, ali ne treba biti preosjetljiv na to. Vjerujem da bi i na tovarskom forumu netko rekao zašto Barišić, a ne Melnjak. Ljudi smo od krvi i mesa, svi imamo svoje favorite. Ali velim nikad manje razloga za prigovor nije bilo na popis. Po meni.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ma dobar je popis. I onako prelazimo na 3-5-2, ak je vjerovat Daliću, a u takvoj formaciji nema mjesta za Vlašića. A i da se igra 4-3-3, mislite da će Vlašić igrat prije Pašalića i Kramarića koji mogu igrat desnog napadača, ili prije Majera? Možda i može, ako je Dalić tikva i ako će samo tovare forsirat u reprezentaciji.
  • Neki tip
    21.3k
    Ali velim nikad manje razloga za prigovor nije bilo na popis.deda

    ako je Dalić tikva i ako će samo tovare forsirat u reprezentaciji.Navijač Dinama

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Eduardo
    20.4k
    @Neki tip sa Zapada za svoje dobro bježi iz ove teme.
  • flexXy
    2.3k
    Ja iskreno ne razumijem zas ljudi misle da su te U21 repke bitne. Igraci skupljaju iskustvo igranjem u klubovima a ne u tih 7,8 tekmi sto godisnje odrade u u21. Ako je netko dobar igrac poput Šutala onda zasluzuje bit u A repki pa makar usao 10min sa klupe, bolje mu je da se na vrijeme uigrava i upoznaje sa suigracima. Ovak cemo imat istu stvar kao sa Gvardiolom, zvat ce ga prvi put na svjetsko prventsvo i onda ce bit pljuvacina ako nes ne odradi kak spada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.