• BBB Mataa998
    1.8k
    Naravno da je bitna u21 ekipa. Tu se ne radi samo o Šutalu i njegovoj karijeri nego 20ak momaka kojima je to san da predstavljaju svoju drzavu i kad vec imamo sanse proci dalje onda svakako da treba Sutalo tu odigrat sve minute a ne biti 23 igrac u A reprezentaciji… Ako bi razmisljali kako dosta ovdje razmislja onda ukinut sve mlade selekcije i kad dodje vrijeme kvalifikacija pozvati one koji spadaju u to godiste i uzeti izbornika da ih vodi kroz tih par utakmica i to je to.
  • Eduardo
    20.4k
    Na redu su dva ogleda u Varaždinu: protiv Austrije 25. ožujka i protiv Finske četiri dana kasnije. U ovom će mini-ciklusu sudjelovati petorica Dinamovih igrača. Izbornik Igor Bišćan obznanio je 24 kandidata na koje računa za te dvije utakmice, a na tom su popisu i Dinamov vratar Nikola Čavlina, braniči Josip Šutalo i Bartol Franjić te vezisti Martin Baturina i Marko Bulat.

  • Ludovic IX
    7.3k
    I oni na posudbama su naši
  • Guinness
    2.2k
    Danas su stigli rezultati prijave prvog kruga za ulaznice u Katru, pa provjerite mailove tko se prijavio...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Aktiviran pretpoziv mili skoricu
    Najavljeno je isprobavanje 3-5-2 sustava kojeg gle cuda josip sutalo igra u dinamu konstanto
  • deda
    32.9k
    Ante Budimir gol i asist u pobjedi Osasune nad Levanteom.
  • deda
    32.9k
    Brekalo ima coronu pa neće s repkom
  • superhik
    11.1k
    Andrej Kramarić zabija čak 15% svojih slobodnih udaraca (prosjek liga petice je 6%)

    dfk-europe-chart.png
  • Nino Bule
    13.9k
    Koji ovo klaun komentira u19 reprezentaciju
  • miro
    4.5k
    po glasu malo podsjeća na onog "Lažna Devetka" s youtubea
  • Nino Bule
    13.9k
    Inace s klupe usli soldo,saranic i barisic. Barisic fulao penal, al po meni sva 3 ok igrala i digla se opcenito igra kad su usli.
  • miro
    4.5k
    ja bih još dodao da se ovaj Vidović iz Bayerna čini kao pravi igrač, dobro je da smo ga na vrijeme prepoznali
  • flexXy
    2.3k

    Meni bas dobar bio, malo emocije za razliku od danasnjih robotskih komentatora hahahahaa
  • Nino Bule
    13.9k

    Da i meni ja taj vidovic osjetno odskakao od svih kvalitetom.


    Ma nemam ja problema s emocijom, ali ono je bas forsirano urlanje i onda se sav pogubi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Inače vrlo pričljivi Lovren se konačno javio na Instagramu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.