• NitkoBitan
    17k
    Kolko je za sjever, da što prije preživim šok :joke:
  • reziser
    6.8k
    e to ne znam. Ali u guzvi pitao sam za zapad
  • Nino Bule
    13.4k
    120 vrlo vjerovatno
  • NORTE
    11.4k
    Jurića bi stavio na transfer listu odmah sad. Kako napadač uopće može onako glupo reagirat na 2 metra od gola? Za sve imam strpljenja, za promašaje, ali kad napadač napravi ovo... Dobiš neočekivanu priliku i umjesto laganog gola gađaš u noge golmana koji leži na travi.

    Ademi ne prestaje sa soliranjem i poteže iz svih pozicija i samo promašuje. Mislim da je rekorder po broju pokušaja i promašaja. Umjesto proigravanja suigrača kad na 20m ima loptu on vidi samo gol i redovno završi izgubljenim napadom.
  • superhik
    11k
    zvuči grubo, ali kad gledaš plaću igrača i koliko klub uloži u njega, a on ne zabije isto, odmah ga staviti na listu.
  • Smotanihaker
    700
    Meni je baš žalosno kako su svi Jurića napali. Znači dečko upao u sastav sa poluvremenom ove sezone, izlazi iz ozlijede i odmah hajka na njega. Morao trčati za Petkovića i igrao je više desno krilo nego špicu. Pristup mu ne mogu zamjeriti jer svaku utakmicu daje sve od sebe. Onda bi isto tako mogli i Franjića staviti na transfer listu za onaj promašaj protiv Gorice.
  • kinfa95
    489
    općenito je odigrao loše, a ne možeš ko napadač puknuti sa 2 metra u golmana na podu, pa da je preko gola puknuo nebi mu ništa rekao
  • miro
    4.4k
    ne treba Jurića toliko napadati, meni se čini da će nam on još bit odličan, jer je jak ko bik i prodoran, a da je morao ono zabit, morao je
  • Maki17
    217
    Pa Jurić nema kvalitetu za Dinamo i gotovo. Nije se on sam kupio za milju eura i stavio da igra protiv Seville. Kriva je struka. Stvarno mislim da treba jako dobro provjeriti svlačionicu od igrača koji ne rade razliku ni u HNL u
  • Smotanihaker
    700
    Jurić nije dobio ni poštenu priliku još u Dinamu i već ga se otpisuje. Ne mora on biti prvi napadač ali kao drugi može biti dobar.
  • Captain America
    17.6k
    Nakon onog dodavanja petom za Franjića prošlo kolo, ne može me niko uvjerit da u njemu nema nešto (imo je i lani u Šibeniku krasnih poteza i golova). Kao što je Andrić trebo 5 utakmica u kontinuitetu, isto treba i Jurić. Nije lako upast u ekipu večer prije tekme nakon što je skupljo mrvice prvi dio sezone (još nije prošo pripreme i ozlijedio se).
  • Beowulf112
    325
    Ma meni juric nikad nebi vise igrao..jbt htjeo se usetat sa loptom..to nabijes svoj snagom pa gdje se odbije..a ne frajer se zeli usetat..uostalon iz te blizine da je nabio..di god da je pogodila bilo igraca ili golmana bi isla unutra
  • Eduardo
    20k
    Prvaci smo u napadanju i pljuvanju po igračima i to valjda iz najbanalnijih nogometnih razloga. JBT, dečki su promašili čistu šansu pa ih treba odmah potjerati iz kluba i pljuvati godinama. Gojaka se već tri godine provlači kroz blato zbog Benfice, a Šituma i Belog koji su u tim tekmama promašili čiste šanse se uopće nigdje ne spominje. Postalo je degutantno, tj. već duže vrijeme je. Po dečku je pljuvačina čim se pojavi u zapisniku, ne mora ni zakoračiti na teren. Baš je utakmica protiv Seville zadnji primjer - igrao je sasvim pristojnu i dobru partiju, a opet je po mnogima bio glavni pedro i glavni predmet jeftinog ismijavanja.

    Teško zaboravljamo neke stvari (u ovom slučaju promašena prilika) koje se svakodnevno događaju na nogometnim terenima pa i najboljim igračima svijeta dok one dobre jako brzo zaboravljamo.
  • Gelipter
    3.7k
    Slazem se s Eduardom sa svime osim da je Jurić protiv Seville odigrao pristojnu tekmu. Uz "krucijalni" promašaj je imao par netočnih dodavanja s krila kad je dodao suparničkim igračima u obrani i otvorio prostor za kontre. Ipak, želja i zalaganje mu se nije mogla osporiti, dapače. Za razliku od pospanog manekena. Više me nanervira totalno nezalaganje nego čak i ovakvi promašaji.
  • Eduardo
    20k
    Slazem se s Eduardom sa svime osim da je Jurić protiv Seville odigrao pristojnu tekmuGelipter

    U tom kontekstu sam spomenuo Gojaka ne Jurića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.