• deda
    32.7k
    A lokalni insider iz Gorice veli da se po hodnicima šuška o prijelazu Lovrića i Kalika u Split. Ovo bi stvarno bila bomba. Nekako se matematika ne uklapa, ali luda su vremena tko će ga znati.
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da je to prevelik zalogaj za Hajduk. Gorica ce za njih dvojicu traziti barem pet milijuna eura.
  • Captain America
    17.7k
    Bilo je lako likovat da će nam uvalit bitangu za Oršu. :rofl:
    77065-B78-5338-4-BDD-8864-131-C110537-A9.jpg
    Ništa od Perije, a i Biuk je u opasnosti.
  • Olmic
    3.7k



    Teško jer je jučer dogovoreno da Biuk mora igrat...
  • SAS1987
    14.7k
    Bolje da ga uzmu i preplate oni nego mi :smile:
  • deda
    32.7k
    Ma i ako nije patka tovari sigurno nemaju za odštete. Možda samo napaljuju Bjelicu da uskoči :cool:

    Inače je Osijek povukao Grgića iz Slavena s posudbe zbog ozljede Karla Bartolca
  • Woot
    101


    Sveti Luksa kaze da nema para. Gorica trazi 4m€ samo za Lovrica, i sigurno ne ispod 1 za Kalika. Ako to uspiju e onda ce sveti Luksa morat objasnit odakle pare tako da se i nebi zalio previse, nek ide
  • Nino Bule
    13.8k
    Upecate se na svako nagađanje novinara, pa pricekajte 24 sata bar i o 90% tih transfera necete vise nikad cut
  • deda
    32.7k
    Odmah sam ja spomenuo da je to standardno nagađanje, ali jedan dio jednadžbe je nepobitan. Črnko već dugo ne može uvaliti Lovrića, a blagajna se suši.
  • Infinity
    16.4k
    Ja mislim da Lovric Dinamu ne treba, ali ja da sam u nekom klubu neki faktor i da mi je nuzda riskirati s Lovricem, mislim da bi neki milijun i 30% od iduce prodaje bilo najvise sto bi dao Gorici. Nek uzmu kes ako se pokaze i proda. Ovako je on meni i nakon par dobrih sezona u Gorici igrac koji je ulijeva nadu.

    Vjerujem da bi i u Gorici uzeli neki kes i veliki postotak ako im je kriza za lovu.
  • flexXy
    2.3k
    Črnko ih realno može obojicu sad prodat jer je Dragovoljac ispao iz lige. Što im iduća godina donosi je teško prognozirat, ali sudeći prema trenutnom kadru koji se sastoji od 3 veznjaka ne ide baš na dobro. Od kad su im litavci otišli iz kluba nisu doveli niti jednog igrača koji je pojačanje, osim Fruka koji pokazuje naznake da bi mogao bit dobar igrač.
  • deda
    32.7k
    Imaju oni tih par mladih dobrih igrača. Problem je što je tržište još uvijek slabo pa ponuda nema. Izvale danas da je ASSE nudio 2 milje za Krizmanića. Sve je to PR.
  • deda
    32.7k
    Svi mediji objavili vijest o interesu Dragana Šolaka za kupnju Nk Istre 1961. To bi bio veliki game changer u Hrvatskom nogometu.
  • Nousername
    664
    Kolko nam je HNL mocan covjek bi reko da svi igraju europsko proljece kad ono…
  • Captain America
    17.7k
    Mogli bi imati 5 ozbiljnih klubova uz Šibenik, Belupo i Loksu koji su stabilni. Izvrsna stvar za našu ligu. Ostaje od ovih 9 jedino Gorica s neizvjesnom budućnošću, nadam se da će Črnko naći neke partnere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.