• marcio amoroso
    36.6k

    Ja mu osobno želim da završi drugi :grin:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ja mu osobno želim da završi drugi :grin:marcio amoroso

    Naravno, pod uvjetom da smo mi prvi. :grin:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Naravno, pod uvjetom da smo mi prvi. :grin:Mali Zeus

    To se podrazumijeva :grin:
  • Fanboy
    2.6k
    Bjelici jako nedostaje Nejašmić u veznom redu, dečko je bio ponajbolji veznjak lige u prvom dijelu sezone. Još mu je ozlijeđen Bartolec te su prodali Bočkaja, tri jako važna igrača.
    Uz Nejašmića i Bartoleca te sad Caktaša, Miereza imaju dosta dobru momčad...Pustite stvari kako su na papiru, nebi se iznenadio da će Osijek biti taj koji bi mogao biti nadomak titule. Na kraju taj isti Osijek je mogao lako do pobjede na Poljudu da nisu promašili neke ozbiljne šanse i izdominirao euforiju...
    Bjelici zamjerati Slaven nema smisla, pa nas su dobili u prvom kolu na domaćem terenu s tim da smo imali Majera i Gavranovića, a ovu utakmicu Bjelica nije ni vodio te je Zekić ipak respektabilan trener u odnosu kada smo mi izgubili.
    Njemu stvari idu u prilog jer je "teret" prebačen na Dinamo i Hajduk, oni su više u pozadini, a tu je i najopasniji bez pritiska kao što je imao prošle sezone.
  • gio
    146

    i da osvoji kup :)
  • xavier
    12.1k
    i da osvoji kup :)gio

    I to na Poljudu protiv Hajduka uz hat-trick Caktaša :blush:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    I to na Poljudu protiv Hajduka uz hat-trick Caktaša :blush:xavier

    Orgazmično!
  • Mali Zeus
    13.2k
    I to na Poljudu protiv Hajduka uz hat-trick Caktaša :blush:xavier

    Slavlje trči prema sjeveru i ljubi grb Osijeka.
  • superhik
    11.1k
    Gazzetta: "Činjenica da se Perišić vratio pregovorima s Interom pokazuje da od studenog do sada, usprkos interesu Manchester Uniteda i niza bundesligaša, nije našao drugi klub koji ispunjava dva njegova ključna zahtjeva: najvišu razinu igre i natjecanja te ništa manju plaću (u Interu zarađuje 5 milijuna eura godišnje, sedam mjeseci prije kraja ugovora tražio je povišicu na 6 milijuna eura godišnje). Teoretski, Perišićev povratak za stol, i to naizgled podvijenog repa, daje Interu veliku prednost u obnovljenim pregovorima."
  • AndrijaZG
    13
    Tovarija na sportnetu piše da navodno u Spalato dovode onog Andres Colorada iz Kolumbije kaj su ga sportske povezivale s nama
    Zanimljivo obzirom da " prezidente kaživa da šoldi nima"
  • Captain America
    17.7k
    Greška je što Colorada nismo uzeli. Al opet, ne vidim smisao tom potezu tovarije (još likuju da su nam uzeli igrača ispred nosa), imaju Vukovića, Grgića, Fossatija, Atanasova+Krovinovića koji ima sigurno mjesto.
  • Zagi
    7.7k
    Kaj nisu naši rekli prije desetak dana da nisu nikad ni bili zainteresirani?
    Menađerske igrice...
  • Woot
    101
    Inace, zanimljiva cinjenica (po TM-u) najskuplji stoper HNLa nama sjedi na klupi. Mocni smo
  • deda
    32.7k
    Riječani dopelali nekog lika iz Citya na posudbu. Potrgo koljeno odmah na prvoj probnoj tekmi :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.