• Nino Bule
    13.8k
    Mozda dođe na posudbu do ljeta, mislim ne znam zasto se hvatamo na nagađanja. Nema jos puno do kraja prijelaznog roka sve ce se ubrzo saznat. Realniji mi je perisic nego rog.
  • maddaddam
    2.9k
    Rog mi je jako drag igrač. Da nije bilo tih konstantnih problema sa ozljedama, nosio bi reprezentaciju skupa sa Pjacom. Tako da bih volio da je zdrav i fit, makar igrao svoje najbolje tekme u bilom dresu.
  • Mulec86
    394
    Svako ko ikad pomisli ili ikad obuce to nakaradno smece od dresa je za mene mrtav covjek do zivota.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Svako ko ikad pomisli ili ikad obuce to nakaradno smece od dresa je za mene mrtav covjek do zivota.Mulec86

    Za mene također.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Tako da bih volio da je zdrav i fit, makar igrao svoje najbolje tekme u bilom dresu.maddaddam

    Ako ništa drugo, dobitnik si Medalje za toleranciju.
  • Crusades1986
    12.5k
    Prvo mjesto za fair-play je osigurano
  • NORTE
    11.5k
    Rog ima ozlijedu od 23.12.2020 pa do dan danas (ili je ista ozlijeda ili se odmah opet ozlijedio)SAS1987
    Na ljeto je ušao na nekoj pripremnoj utakmici pa izašao za 12 minuta zbog nove ozljede.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Toliko se sad vrti imena oko njih, kao da su Real hebeni Madrid.
  • NORTE
    11.5k
    To se veže na onaj moj post o bjelici kao sportskom direktoru.
    Ostavlja Topčagića koji je nikakva klasa i nikakva prevaga, a šalje prvo Belju, a sad i Dakua na posudbe.
    marcio amoroso
    S obzirom da se sve kreće u smjeru povratka duopola i jačanja vječnih rivala, moram i sam sebe demantirati vezano uz buduće uspjehe Osijeka. Izgleda da će Bjelica i Osijek imati daleko teži put nego Kek i da bez obzira na mađarski kapital neće biti u mogućnosti borit se za vrh pored dvojice superteškaša.
  • Infinity
    16.4k
    Mogu im Madjari dati toliko para da se mi i Hajduk borimo za drugo mjesto. Kako neki City upadne medju teskase u Engleskoj tako i ovi mogu u Hrvatskoj. Druga stvar sto im Madjari nece dati toliko para.
  • reziser
    6.8k
    iskreno se nadam da ciejla ova euforija oko magaraca, šarana i sličnih bude potaknula i naš navijački puk za velikim odazivom na tekme
    činjenica je da prvenstvo nikad nije bilojače i zanimljivije, a ak to ne privuče ljude, e jbg onda
  • marcio amoroso
    36.6k
    Osijek jednostavno ima prenapuhan kadar. Bjelica očito ima neki fetiš na kvantitetu. Ne igraju europska natjecanja, a imaju 28 igrača u kadru.
    Na posudbama imaju još desetak igrača.

    Dovodi igrače koji nisu potencijal i za koje je jasno u startu da mu ne mogu pomoći kao Caro, Jurčević, Topčagić, Gržan, Bralić, Barri itd. Sve igrači kojima je zenit daleko od najbolje momčadi Hrvatske.

    Okosnicu momčadi mu i dan danas čine igrači koje je zatekao u Osijeku kao Ivušić, Škorić, Laszlo, Žaper ili Mierez. Od svih mogućih igrača koje je doveo pojačanjima se mogu smatrati Nejašmić, Fiolić i donekle Bartolec, a doveo je preko 25 igrača. Zamislite koliko je novca bačeno na ovih 20 i kusur promašaja.

    Kao što sam već napisao mislim da je jako dobar trener, ali jako loš sportski direktor i da će ga to vjerojatno koštati većeg uspjeha sa Osijekom.
  • NORTE
    11.5k
    Dovodi igrače koji nisu potencijal i za koje je jasno u startu da mu ne mogu pomoći kao Caro, Jurčević, Topčagić, Gržan, Bralić, Barri itd. Sve igrači kojima je zenit daleko od najbolje momčadi Hrvatske.

    Okosnicu momčadi mu i dan danas čine igrači koje je zatekao u Osijeku kao Ivušić, Škorić, Laszlo, Žaper ili Mierez. Od svih mogućih igrača koje je doveo pojačanjima se mogu smatrati Nejašmić, Fiolić i donekle Bartolec, a doveo je preko 25 igrača.
    marcio amoroso
    Možda sam već jednom i napisao, Osijek prije Bjelice kao da je na papiru djelovao zvučnije po imenima u momčadi. Bjelica pak vodi neku svoju politiku.

    Doveo je Caktaša bodovno izjednačen s dinamom, naslijedio zvučni kadar svojim dolaskom, ali Osijek uopće ne briljira niti ikoga straši. Niti igrom pa ni ambicijama (Bočkaj npr.).
    Na Poljudu je taj Osijek djelovao jako dobro, ali onda dođe Slaven Belupo i ne znaš što bi više mislio o njima. Jednostavno nedorasli aktualnom rastu konkurencije.
  • Mališan
    1.8k
    Uvjeren sam da se podcjenjuje šarane i da će se oni podić. I prošle sezone su bili dizelaši, a uostalom igraju loše, a osvajaju bodove, kaj bu tek bilo kad/ako proigraju Mierez i Caktaš ulovi formu? Bjelici odgovara kaj se ne priča o Osijeku toliko nego samo o tovarima jer se ne treba majmunirat po pressicama da bi skinuo teret medija s igrača.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bjelici ni ne trebaju zvučna imena, on od prosječnih igrača može napraviti sustav i ekipu koja dobro igra, s glavom, repom i idejom. Istina jest, što @marcio amoroso kaže, da je nakrcao igrača bezveze i da je kao na kolodvoru što se tiče odlazaka i dolazaka, ali opet što pak kaže @Mališan, bili su dobri na Poljudu i općenito imaju rezultat još uvijek iako je njihova igra sve samo ne lijepa. Caktaš im je čisto fino pojačanje.

    S ovim ratovima s navijačima Bjelica možda pokušava maknuti fokus s problema igre i s momčadi, ali sve to radi na potpuno promašen način. Sam sebi i igračima radi nervozu bezveze. Kao da se sam ne zna odlučiti što od ove sezone želi. Već je imao izjave tipa nismo favoriti itd. i ok to je opet da miče fokus, ali malo u cijeloj toj priči već pretjeruje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.