• SAS1987
    14.7k


    Neka klub danas napravi te stvari pa sam siguran da bi imali prosjek na proljeće od 4k - 5k.
    - Stavi u prodaju polugodišnje ulaznice
    - Promjeni odnos do navijača (otvaranje dovoljnog broja ulaza, WC-ji koji nisu poplavljeni itd)
    - Službeno "pozove" navijače (pogotovo bbb) na tekmu
  • Stjepan
    479
    U subotu igramo sa Goricom a umjesto da klub već sutra stavi u prodaju ulaznicu naprave neki video poziva za utakmicu oni će u petak stavit informacije o ulaznicima ali opet se nameće drugo pitanje zar je potrebno pozivat navijače u subotu na tekmu onaj koji prati i voli Dinamo zna da je u subotu tekma i ide put Maksimira.
    Slažem se za polugodišnje to je veliki kiks ove uprave ali nije da nismo navikili to od njih njima je izgleda dolazak navijača na utakmicu stvara problem.
  • Keyser Soze
    10k
    Na Potjeri upravo pitanje o Dinamu u KVG, s kim smo igrali u finalu.
  • SAS1987
    14.7k
    Valencija ili Leeds? 1963 ili 1967? :smile: Sve više se zna o generaciji 1967 ali još malo štekamo sa generacijom 1963 :smile:
  • Papastrumf
    12.2k
    Pitanje je bilo “Dovrsite dinamov trofejni niz iz Kupa velesajamskih gradova”
    Spartak, Dunfermline, Dinamo, Juventus, Eintracht…
  • IstokKa96
    671
    Da uvedu mukte polugodisnje, ne bi nas skupilo 5 k.
    Samo primjer ankete istra-dinamo, 'zaokruzeno' 10 ljudi iz ankete ide na tekmu, a na sevilla-dinamo 20 ljudi...lakse u sevillu, nego u pulu...tako je otprilike i kad je pitanje maksimira...u subotu nas sigurno nece biti 1000 na sjeveru, a za sevillu je realnija ta brojka..
  • Pop corn
    8.1k
    Službeno "pozove" navijače (pogotovo bbb) na tekmuSAS1987

    Navijača Dinama, a pogotovo člana grupe ne treba nitko zvati na tekmu. On dolazi sam jer voli svoj klub.

    U subotu igramo sa Goricom a umjesto da klub već sutra stavi u prodaju ulaznicu naprave neki video poziva za utakmicu oni će u petak stavit informacije o ulaznicima ali opet se nameće drugo pitanje zar je potrebno pozivat navijače u subotu na tekmu onaj koji prati i voli Dinamo zna da je u subotu tekma i ide put Maksimira.
    Slažem se za polugodišnje to je veliki kiks ove uprave ali nije da nismo navikili to od njih njima je izgleda dolazak navijača na utakmicu stvara problem.
    Stjepan

    Klub samo treba napisati da uz ulaznicu za Sevillu vani koja se kupuje od sutra svatko može kupiti i ulaznicu za Goricu. Ali to je nažalost tamo prekomplicirano.
  • SAS1987
    14.7k
    Navijača Dinama, a pogotovo člana grupe ne treba nitko zvati na tekmuPop corn
    Kad kažem na to da "pozove" na tekmo mislim na match day marketing. Ko recimo Dinamo - Osijek nakon tekme Sherif - Dinamo kada je mislim da Orša "pozvao" navijače na tekmu.

    On dolazi sam jer voli svoj klub.Pop corn
    On ne dolazi zbog kluba, on dolazi zato jer se tamo dobro osječa.
  • NORTE
    11.4k
    Gnk objavio natječaj za grafit generaciji '82. na zidu zapadne tribine.
    Akcija rušenja rugla očito je punom jeku.
  • Mali Zeus
    12.7k
    :lol: :fear:
  • Infinity
    16.3k
    40 je godina od te slavne generacije. Ocito ce se obiljeziti okrugla godisnjica, a grafit sigurno ne kosta kao neka tribina pa da se sad treba nesto omisljati hoce li ga napraviti ili ne. To sto se zeli srusiti stadion ne znaci da sad ne treba nista raditi, a i nece rusenje poceti sutra.
  • Olmic
    3.6k
    Ne znam jel gledao tko tribina podcast sa Brunom Marićem... Sad sam na nekoj 20 minuti, ali ovaj voditelj to je takva budaletina....
  • Zagi
    7.6k
    Vodi Topić? Da ok, preskočit ću.
    Traje sveprisutna ofenziva tih tovarskih medija i te njegove "mudre" insinuacije mi se fakat ne slušaju.
  • AndrijaZG
    13
    Već duže čitam i davno sam čak i nešto sitno pisao (i zaboravio username :grin: ).

    Sve što želim reći je da ove godine titulu želim više nego ikada, pogotovo zbog ovih euforičnih sektaša sa juga koji su prema njihovim medijima postali preko noći klub u rangu Bayerna.

    Prvo Gorica, pa utakmicu po utakmicu i nema straha.
  • vjeko1701
    8k
    Nema više utakmicu po utakmicu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.