• Keyser Soze
    8.3k
    A koji to točno dinamov puk? Dinamo (osim onih 2000 pravih) ima simpatizere, nema navijače. Da sutra igramo s Hajdukom zadnje kolo za titulu prvaka bilo bi 5000 naših navijača max, kao i na zadnjem derbiju.
  • NORTE
    9.6k
    Ne volim kad nam takvi dolaze. Ne bi bilo prvi put da netko protiv nas prekida negativne serije.vjeko1701
    Samo što ovaj put imamo iskusnu europsku momčad u kadru.
    Sevilla zaista ne briljira i unatoč zvučnim pojedincima koje imaju, mislim da moramo izvuć dobar rezultat tamo. Jedan gol zaostatka ne bi bio tragedija, ali mislim da dinamo može i bolje od toga.
  • vjeko1701
    5.9k
    Za tako nešto nam ipak treba barem klasu viši trener, barem po mom mišljenju. Kopić mi od prve utakmice sa Hajdukom ne izgeda netko tko bi bio sposoban uopće vjerovati u to a kamoli složiti taktiku i uvjeriti momčad u to.
  • NORTE
    9.6k

    Momčad je osramotila Mourinhov Tottenham s Krznarom na klupi.
  • Infinity
    15.3k
    Vidjet cemo dokle ce Kopic gurati. Cinjenica je da je upisao deset pobjeda u nizu. Tu su cetiri prijateljske i sest natjecateljskih. Dobio je West Ham vani i Rijeku kuci. Jedini kiks je poraz od Hajduka u njegovom debiju. Meni to na papiru sve izgleda super, ali na terenu mora bolje. Gorica i Sevilla ce nam puno otkriti, pogotovo Sevilla.
  • vjeko1701
    5.9k
    Krznar sam je rekao da je sva priprema odrađena po Mamićem.

    Možda sam u krivu, al Kopić mi jednostavno daje dojam kao mnogi raniji treneri kojima je utakmica sa Sevillom "nagrada sama po sebi" i bitno je sudjelovati. Jednostavno nemam dojam da on ima u sebi da igračima utuvi u glavu da se ove može nadigrati ili izbaciti.
  • og1986
    2.9k
    Nebi me čudilo da na nekih 8 kola do kraja mijenjamo trenera jer nam je voda do grla.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    I na klupu sjedne Jurcic, Cvitanovic, Cacic, Toplak ... nastavite niz slobodno
  • Zagi
    5.6k
    Imamo 11 pobjeda u nizu od čega 6 u službenim utakmicama.
    U 5 od tih 6 nismo primili gol, a ne bi ni u 6toj da Ivanušec nije imao žutu minutu.
  • Captain America
    14.6k
    Ljudi, prvi smo na tablici, od dolaska novog trenera i s njim nove formacije primili smo 1, ponovit ću još jednom jedan gol. Pod Krznarom smo imali zadnji clean sheet s Goricom u gostima krajem listopada, a budimo realni s obzirom na njihovu formu u domaćim utakmicama ko da smo igrali s HD. Zgazili smo u tom trenutku 2. momčad u prvenstvu, nisu nam pukli na gol, a dotad su nam zabili 9 u 3 utakmice. Jučer smo dominirali sat vremena uz Ivanušecovu glupost. Ostatak utakmice je bio odrađivanje posla. Orša, Kop i Ristovski su u izjavama napomenuli da im je Istra jedan od najtežih protivnika i da zadnjih godina svaki put bude na nož uz minimalnu pobjedu. Dio našeg navijačkog puka je uhvatila depresija ko da smo pali na 4. mjesto, da je Orša otišo i da su se još 3, 4 igrača ozlijedila. Dio vas je potouo ko da smo ispali od Tobola, a ne da igramo s europskim velikanom za 10 dana i da smo u 2 tjedna već povećali razliku pred pratiteljima. Topla preporuka da ne čitate senzacionalističke naslove u novinama o Hajdukovoj tituli jer od tog neće biti ništa. Kako je rekao Milović "Uvijek kada su neke velike fešte u gradu, mi 'useremo' sve. To se ne smije ponavljati"
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Igramo još 3 utakmice sa tovarima.Nisu oni odjednom postali Bayern Munchen pa da se ne može s njima igrati.
    Najveći njihov plus i prednost je medijska propaganda, plus non stop kmečanje na odluke sudaca. Al su oni i dalje hajduk,četvrtoplasirani klub u HNLu.
  • xyz
    840
    Jel se znaju detalji ugovora koji je potpisan između Dinama i Ministarstva sporta Saud. Arabije? Što Dinamo ima od toga?
  • Olmic
    2.8k
    Pregovaramo s jednim slovenskim klubom za moguću suradnju...druga momčad Dinama se ukida
  • NORTE
    9.6k
    Pregovaramo s jednim slovenskim klubom za moguću suradnjuOlmic
    Navijači dinama to već valjda cijelo desetljeće zagovaraju umjesto Lokomotive.

    druga momčad Dinama se ukidaOlmic
    Hvala ti bože.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.