• superhik
    11.1k
    Nismo prijavili Čopa za EL

    Update: Duje Čop odlazi na posudbu u Celje
  • deda
    32.7k
    Možda su oni taj klub s kojim bi mogla krenuti suradnja.
  • Mali dioničar
    15.3k
    A da ne pricamo o razlici kvalitete HNL i 2 engleska. Danas jedna Gorica drži Lovrića već solidno vrijeme,a i ovaj je tamo cini mi se zadovoljan..Logistika

    Ne odlaze zbog korone, recesije i pada cijena nogometaša, ni zbog čega drugoga.

    Volim HNL i pratim ga, ali klubovi su na kriminalno niskom nivou.

    Osijeka šamaraju Bugari, Hajduka tko stigne, Rijeka tu i tamo nekoga pobijedi, a stalno se priča o nekoj ekstra kvalitetnoj ligi.

    Liga je zanimljiva i meni najdraža, a koliko je kvalitetna vidimo svakog srpnja i kolovoza.
  • NORTE
    11.6k
    Osijeka šamaraju Bugari, Hajduka tko stigne, Rijeka tu i tamo nekoga pobijedi, a stalno se priča o nekoj ekstra kvalitetnoj ligi.

    Liga je zanimljiva i meni najdraža, a koliko je kvalitetna vidimo svakog srpnja i kolovoza.
    Mali dioničar
    KAKVA ŠAMARČINA uzdizateljima Hnl-a.
  • Logistika
    1.3k
    Dovoljan znak o trenutnoj snazi lige mi je ozbiljnost dinamovog pristupa tokom ove stanke...ne radi se.cak toliko ni o snazi HNL na europskoj sceni nego o kompetitivnosti drugih Dinamu unutar hnl...s obzirom da.dinamo odigra dosta vise utakmica od ostatka HNL ,klupa mora imati ozbiljniju sirinu nego u ikojem periodu HNL. Bar se meni tako čini.
  • Nino Bule
    13.8k
    Inace andy bara potvrdio da dinamo ima postotak od sljedeceg transfera gvardiola i da su vec ovu zimu u leipzigu imali ponudu od 60 mil eura za njega
  • Stjepan
    479
    20% tako je bilo pisalo kad je otišao u lepzig isto ko Olmo.
  • Baneki
    745
    Pa postoji neka UEFA tablica jakosti pojedinih nacionalnih liga. Ne treba HNL ni podcjenjivati ni pretjerano hvaliti.
  • Nino Bule
    13.8k

    To sam i ja govorio ali neki ovdje su mislili da su to nagađanja, sad je njegov menadžer to potvrdio
  • Stjepan
    479
    U Olma se računa razlika transfera ne računa se već uloženih 20mil€ npr ako bi se prodao za 60mil€ računalo bi se 20% od 40mil€ vjerojatno je i kod Gvardiola tako. A nisam 100% siguran mislim da je i za Majera dogovoreno 20% od idućeg transfera.
  • NORTE
    11.6k
    Jako dobar rok, ljevonogi Bočkaj i Emreli, Oršić ostao, Čop otišao.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja ću samo reć. Neka slobodno dovedu i Perišića, čak bi mi bilo i drago. Isto tako i da se Osijek i Rijeka pojačaju, jer da to nije slučaj ne bi ni mi doveli Bočkaja, Emrelija, ne bi se nas uopće povezivalo s igračima poput Ojede i Danilha itd. Jača konkurencija znači i jači Dinamo, a ja sam uvijek za jači Dinamo! :)
  • NORTE
    11.6k
    Emreli je u 2 odigrane utakmice protiv Napolija zabio 1 gol.
    Kalinić je u 13 odigranih utakmica protiv Napolija zabio 1 gol.
  • vjeko1701
    8.5k
    Vidjet će se ko će kome na kraju biti korisniji. Osobno jedva čekam vidjet Emrelija na terenu.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Kalinić je zvučnije ime, ali mislim da će se Emreli baš uklopit kod nas, nadam se da će rješiti naše probleme s napadačima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions