• deda
    32.7k
    Ja ne govorim ništa protiv Tole, on je Dinamovac i kao takav mi je drag. Moj je dojam da je on ipak 22. ili 23. igrač ove momčadi.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ništa nitko ne govori protiv Tolića, ali neki ga vala i previše dižu. Šta znači “nije dobio šansu”? Pa dobio je šansu time što ga je Dinamo kupio.

    Kao što kolega gore reče nije slučajno da se već kod trećeg trenera ne može izboriti za minutažu. Kad vidim onaj duel u utakmici protiv West Hama gdje ga protivnički igrač odnese kao da je dječak od 12 godina sve mi je jasno. Ako je već tako veliki Dinamovac nek poradi na tim nedostatcima pa će igrati kod svakoga.
  • Mulec86
    394
    Dinamo je trenutno svemirski brod i igrači kalibra Tolića koji neupitno imaju kvalitetu i u nekim drugim vremenima bi bili nosioci igre su danas primorani bit rotacija. U Dinamu nije sramota bit ni rezerva i sigurno će dobit minute. To ne govori da je Tolić zapostavljen nego da je Dinamo razina više nego prije.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Perfektno objašnjeno :up:
  • NORTE
    11.6k
    3h i 42 minute do registracije, misle li ga prijavljivatiKrizy
    Zar si stvarno mislio da ljevonogog napadača koji nam je zaista potreban neće prijavit za EL?
  • jp23
    2.6k
    Kad se radi o našoj upravi, ništa nije nemoguće ili neočekivano :lol:
  • Logistika
    1.3k
    odlično si ovo objasnio. Ma samo treba krenuti od Oršićevog transfera. To je nesto što mi je bilo gotovo nezamislivo...bez obzira sto je to zadnji klub engleske lige...mislim da mnogi prije nego sto odu iz dinama sjete se npr slučaja Šunjić. Dečko koji je po meni igrao pristojan nogomet...sad je gdje. Danas je dokazano i u reprezentaciju lakše ući iz Dinama ili Hajduka...nego iz Turske ili Grčke lige...koje su jače od naših. A da ne pricamo o razlici kvalitete HNL i 2 engleska. Danas jedna Gorica drži Lovrića već solidno vrijeme,a i ovaj je tamo cini mi se zadovoljan...prije nekih godina vec vidim jedva docekao upit Wackera ili tako nekog. Danas i ta mlada genracija igraca je valjda svjesna snage europskog nogometa,nije im do propadanja i lutanja po sto posudbi...bolje biti "Bog" u Zagrebu nego jedan od mnogih u Burnelyu npr. Kad imas kostur ekipe kao Livaković-Ademi-Oršić....onda je lako i zadrzati i privuci igrace. Pa cast je zaigrati sa Ademijem,bar meni bi bila. Tovari se ono nekad sprdaju na foru gdje su te ponude za Livakovića od 10 15 mil eura...a ja sretan kao nova godina,da nikad ne dode nikakva ponuda...ovaj je top,konstantan,skida tamo Kaneu lopte,sad ga Rakitic i ekipa cekaju...pa kud da on ide. Kud ! Ljudi ga vole,ekipa ga voli...zivi debelo iznad prosjeka. Pa kuda !
  • Krizy
    43.8k
    Zar si stvarno mislio da ljevonogog napadača koji nam je zaista potreban neće prijavit za EL?NORTE

    Hahaha naravno da nisam, to je bilo u smislu "ajde predstavite ga napokon, znamo da dolazi a mora prije 00:00"
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znači milion kuna nas košta Emreli..toliko košta skoro bilo koji prvoligaški igrač kod nas tak da je ovo već u startu odličan posao
  • Beowulf112
    332
    Mislim da su mislili na 1,2 milijuna eura..toliko su oni nama duzni za kastratija pa smo samo prebili to
  • Nino Bule
    13.8k
    Prema poljskim medijima on je raskinuo ugovor sa legijom tako da je moguce da je besplatno dosao. Oni su isplatili 200k duzni su jos mil eura pa su nagađanja da smo mozda prebili dio/cijelo dugovanje s mahirom. Nitko nista konkretno ne zna.
  • Ludovic IX
    7.3k
    SN pišu da je ostslo još 160k eura za platiti.. ovaj je tražio raskid i dobio bi ga na štetu kluba da je išao na sud i vjerujem da je oprost plaće i 160k eura za legiju isto dobar posao
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jel to prevedeno znači da smo dobili Emrelija i preko milijun eura za Kastratija?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Još uvijek u minusu sa kastratijem..ali You win some and You lose some
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions